Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Ja swojemu synowi ksiazek nie kupie, powiedzialem juz w tamtym roku dyrektor szkoly. Zarzadalem, aby to szkola wyposazyla dziecko w ksiazke i beda one przechowywane w szkole albo dostatanie laptopa i bedie sie uczyc z internetu. Moje dzieci nie beda nosic ciezkich plecakow 1,5 km. Ppo drugie nie bede kupowal co rok to innych ksiazek. Nie bede wspieral lewych interesow politykow z przetargami dla znajomych. Uwazam ze ksiazka jest glupia a moj syn madry i nie bede go marnowal. Na religie tez nie bedzie chodzil bo nie chce powiedzial mi, a pani od geografi mowi ze lublin jest w malopolsce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
komplet podręczników do pierwszej klasy gimnazjum kosztuje ponad 500 złotych a nie jak napisano w artykule ponad 300zł.. a co do pana Jana to uważam ze nie powinien takich rzeczy dziecku wmawiać bo poźniej rośnie takie niewiadomo co i myśli ze mu wszystko wolno, i ze rodzice wszystko mu dadzą i zrobią za niego;a jeśli chodzi o nauczycielke od geografi to trzeba w tej sprawie porozmawiać z p. dyrektor szkoły.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I TO SIĘ NAZYWA "BEZPŁATNA EDUKACJA".....PARANOJA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak was nie stać na edukację dla własnych dzieci to po co w ogole zostawaliście rodzicami? Po to żeby ponarzekać jak to drogo jak niesprawiedliwie? A na inne rzeczy was stać?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jan napisał:
Ja swojemu synowi ksiazek nie kupie, powiedzialem juz w tamtym roku dyrektor szkoly. Zarzadalem, aby to szkola wyposazyla dziecko w ksiazke i beda one przechowywane w szkole albo dostatanie laptopa i bedie sie uczyc z internetu. Moje dzieci nie beda nosic ciezkich plecakow 1,5 km. Ppo drugie nie bede kupowal co rok to innych ksiazek. Nie bede wspieral lewych interesow politykow z przetargami dla znajomych. Uwazam ze ksiazka jest glupia a moj syn madry i nie bede go marnowal. Na religie tez nie bedzie chodzil bo nie chce powiedzial mi, a pani od geografi mowi ze lublin jest w malopolsce.
Panie Janie, prawdopodobnie Pani od geografii znalazła informację w internecie (http://pl.wikipedia.org/wiki/Ma%C5%82opolska#Miasta). Mogła też powiedzieć, że kiedyś Lublin (piszemy wielka literą) położony był w Małopolsce, być może syn nie dosłyszał, albo skojarzył z województwem małopolskim. Trzeba wyjaśnić najpierw z nauczycielką.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak ta komuna to robiła , że ksiązki były tanie , szkoła była tania , leczenie było darmowe , leki dla emerytów darmowe , budowała mieszkania komunalne dawała umarzalne kredyty na spoółdzielcze a teraz wolna Polska niema na nic pieniędzy o przeprzaszam ma na premie dla parlamentarzystów , ma na milionowe odprawy kolesiów , płace o jakicjh w swiecie nawet nie marzą itd itd
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A po co ksiązki takiemu kto na nie zarobić nie umie,bądź nie ma gdzie?.Zawiozą takich do zbiorczej tam je nauczą Ala ma Asa i aby umiał się podpisać,liczyć do siedmiu.Z takim wykształceniem będzie wiedział w który dzień ma przyjść i zrobić obrządek u pana doktora.Będziem mieli jak drzewiej bywało,trafi się raz na 50 lat jakiś Janko Muzykant a doktorów będziemy mieli Goldbergów,Blumenów,Wizentali,Wajsów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Jak was nie stać na edukację dla własnych dzieci to po co w ogole zostawaliście rodzicami? Po to żeby ponarzekać jak to drogo jak niesprawiedliwie? A na inne rzeczy was stać?
ja sie dziwie jak ty wogole zostałes/as na tym swiecie? cos masz ty raczej na sumieniu, inni sobie radza !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lava napisał:
ja sie dziwie jak ty wogole zostałes/as na tym swiecie? cos masz ty raczej na sumieniu, inni sobie radza !!!
Twoi rodzice też pewnie oszczędzali na podręcznikach? hehehe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
olo napisał:
jak ta komuna to robiła , że ksiązki były tanie , szkoła była tania
Drogi Olo. Szkoła w komunie była tania, bo podręczniki nie były zmieniane co roku. Pod koniec roku dostawało się podręczniki ze szkoły na przyszły rok szkolny a oddawało te co dostało się rok wcześniej. Program nauczania nie był zmieniany co parę miesięcy i możliwe było nauczanie dzieci z używanych książek. Całą podstawówkę korzystałam z tego systemu i wykształciłam się bardzo dobrze. O książki ze szkoły każdy dbał, bo w im lepszym stanie zwrócił tym nowsze dostawał na przyszły rok. Obowiązkiem rodziców było zaopatrzenie nas w zeszyty do ćwiczeń i pozostałe materiały na plastykę, w-f itp. Teraz problem stanowi odsprzedanie całego kompletu książek młodszym uczniom, bo jedynie niektóre nadają się do nauki ( co nauczyciel, to inne wymagania, każdy ustawia program nauczania według własnego widzi mi się- nie licząc się prawie z nikim). Niestety na tym całe dobrodziejstwo czasów komuny się kończyło. Sądzę też, że było to poniekąd podyktowane tym, że w tamtych czasach wszystkiego brakowało, a co za tym idzie również podręczników szkolnych. A komentarz typu: po co macie dzieci skoro was na nie nie stać to idiotyzm, chamstwo....bez dalszego komentarza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
część podstwówki za komuny napisał:
A komentarz typu: po co macie dzieci skoro was na nie nie stać to idiotyzm, chamstwo....bez dalszego komentarza.
Nie unoś się tak bo ci skoczy ciśnienie. Polacy to dziwny naród tylko narzekają i narzekają i wiecznie im mało ale pokazać się przed sąsiadami muszą ile to oni nie mają i jacy są bogaci. A moze opieka społeczna wam zasponsoruje?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moja córka idzie w tym roku do I gimnazjum- koszt podręczników to jakieś 450 zł. Szlag mnie trafia, rząd traktuje obywateli jak bydło. Częśc podręczników na pewno będę kserowac.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sorry , tak narzekacie a nie łatwiej z pieniążków z podatku odłożyć na książki...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Santi napisał:
Sorry , tak narzekacie a nie łatwiej z pieniążków z podatku odłożyć na książki...
Sorry, z jakich podatków ???????????? I kto to ma niby odkładac ???????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ludzie tylko bojkot
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Twoi rodzice też pewnie oszczędzali na podręcznikach? hehehe
EJ CHŁOPCZYKU ODEJDŹ OD KOMPUTERA I POPROŚ RODZICÓW ZEBY ci KUPILI JAKIEŚ KSIĄŻKI ALBO PISZ NA FORUM DLA 13-LATKÓW..........
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~GOŚĆ~ napisał:
EJ CHŁOPCZYKU ODEJDŹ OD KOMPUTERA I POPROŚ RODZICÓW ZEBY ci KUPILI JAKIEŚ KSIĄŻKI ALBO PISZ NA FORUM DLA 13-LATKÓW..........
Skąd wiesz ze to chlopczyk a może dziewczynka?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...