Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Szkoła salsy SALSAME w Lublinie - www.salsame.pl

Utworzony przez Paweł, 29 września 2010 r. o 11:24
Znalazłem ofertę szkoły tańca www.salsame.pl w lublinie. Czy ktoś coś wie na ich temat?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
powiem tak: nowa szkoła założona przez doświadczonych instruktorów. Kiedyś uczyli gdzie indziej a teraz będą mieli własną szkołę. Uczęszczałem do nich na zajęcia oraz widziałem ich występy na różnego rodzaju imprezach i powiem Ci, że są super. Teraz też się zapisuje. Jeżeli chodzi o innych instruktorów to w tej szkole są najlepsi w Lublinie bez dwóch zdań. Właściciele czyli: Ola i Rafał - wygrali dwa razy najważniejszy konkurs salsy w Polsce - Primavera Salsa Open - jakoś tak, organizowany przez Jose Torresa we Wrocławiu, wiec to chyba dobrze świadczy o ich umiejętnościach. Jak już pisałem chodziłem do nich na zajęcia i naprawdę atmosfera jest super i naprawdę fajnie uczą dlatego polecam gorąco!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...