Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Szpital w Bełżycach po remoncie. Lepsze warunki dla ciężarnych. Co jeszcze się zmieniło?

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 16 lutego 2017 r. o 16:09 Powrót do artykułu
Fajnie że inwestują niedługo będą prywatyzować .ja bym żony nie wysłał tam na poród .jak to brzmi ur.w Bełżycach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Normalnie brzmi frajerze. Pewnie z Niedrzwicy lub Poniatowej jestes buraku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja swoja wysle zeby tam rodzila. A i tak oprocz lublina to w rejonie w belzycach tylko porodowka jest.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nieee, on pewnie z Lublyna...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wyślij ją na "mordownię" na Kraśnickich. Tam twoja żona nie tylko urodzi w Lublinie ale będzie miała "super warunki". Porodówka w Bełżycach na bardzo dobry personel a to pół sukcesu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bułka nie ciasto Bełżyce nie miasto
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszystko byłoby dobrze gdyby pedriatryczki miały trochę więcej pojęcia o tym co robią. Rodziłam niedawno i dzieciątko było chore i wyleczyli je dopiero w Lublinie. Położne faktycznie bardzo w porządku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeszcze gdyby Pani oddziałowa obcieła swoje pazury to byłoby super.... Dziwię się że jeszcze nikt z przełożonych jej nie zwrócił uwagi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pazury i wszedobylskie włosy oddziałowej to jest faktycznie przesada..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A to co się dzieje z posiłkami.. Brakuje dla pacjentek bo personel zjada ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taa super opieka.. Pacjentka po cc sama musi zmieniać sobie pościel
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zero pomocy w nocy!Jedna młoda położna spała ma każdym nocnym dyżurze a dzieci krzyczały!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani Golianek bardzo miła, pani Wójcik super pomaga :) i oczywiście pani Ania, która jako jedyna kąpie noworodki. Pozdrowienia dla nich
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pedriatryczki do wymiany!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szpital może i po remoncie ale przyzwyczajenia zostały..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ukłony dla doktora Sanbergera.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak super opieka; )nie ma co; ) na belzyckiej porodowce vnie rodziłam (całe szczęście), ale miałam przyjemność odwiedzać koleżankę, która była po porodzie i poprostu nóż się w kieszeni otwiera na to co się tam dzieje! kobiety po cesarkach same kąpia dzieci a trzy panie pielęgniarki siedzą i plotkuja popijając sobie kawkę; ) ponadto nikt nie pomaga matce przy pilegnacji pępka noworodka co dla mnie było dużym za***eniem. koleżanka będąc w szpitalu używala w tym celu swojego prywatnego octaniseptu;) ogólnie porównując opiekę jaka byłam otoczona w innym szpitalu po porodzie opieka w belzyckim szpitalu wypadła blado... i co tym kobietom pomogą nowe płytki czy odmalowane ściany. .. po porodzie nie to się liczy tylko wsparcie i zrozumienie szczególnie dla młodych niedoświadczonych mam...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Plotkuja przy kawie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A dr widelska bije wszystkich na łeb; ) znam kilka przypadków gdzie źle rozpoznala plec dziecka - co u lekarza z takim doświadczeniem nie powinno się zdarzać;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oddział wygląda fajnie po remoncie ale jedna położona jest do wymiany. Nie ma powołania do tego zawodu i brak jej życzliwości dla rodzajach kobiet. Wredna niemiła i drze się na rodzące. Słyszałem na własne uszy a kobietą na którą się Daria była moja żona. Położna O-niczak do wymiany.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 5

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...