Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Szpital w Rykach w nowych rękach

Utworzony przez ddd, 15 maja 2013 r. o 15:04 Powrót do artykułu
Kali głodny , Kali jeść
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kali mało dostać 13-stki i nie starczyć na waciki:) A po skoku do basenu trzeba nowy garnitur kupić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O ciągłości świadczeń to wiedział już Pan starosta od ponad roku jaka jest sytuacja. No ja bym rozgrzeszenia nie dał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe... bez przetargu?!? Niezły numer. Wartość dzierżawy jest taka,że CBA już powinno pakować sprzęt do samochodów i "pędziekiem" jechać do Ryk...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko szkoda ,że najpierw podpisali umowę z Arion Szpitale i teraz za niewywiązanie się grozi im 30 milionów kary. powodzonka w sądzie.........hehe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I likwidujemy po przegranej majatek powiatu-całe szczęście, a jego przedstwicieli wysyłamy na syberię. Ja nie dołożę ani złotówki. Odpowiedzialność materialna urzedników od tego roku!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Jest jeszcze jeden element, który przemawia za tą firmą. Pracownicy szpitala przynieśli mi kilkadziesiąt podpisów wyrażających poparcie dla tej decyzji." Słucham? Panie starosto niech pan się nie kompromituje takimi tłumaczeniami. Nie ośmieszaj pan naszego powiatu. Jak masz tak dalej rządzić, to kończ waść wstydu oszczędź i podaj się do dymisji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wg mnie Najgorszy szpital z jakim mialam doczynienia. Po przezyciach zwiazanych z tym miejscem , omijam ich szerokim lukiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ci chirurdzy , to jakas kpina, niski poziom. Szpital syf i dno.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...