Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Nie stać ich było nawet umyć za 1 zł
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie ja niedowidze myślałem, że mam worek piątek....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo dobry artykuł, teraz więcej osób będzie wiedzieć o tym fakcie więc spodziewam się, że naśladowców będzie więcej. Ciekawe czy tylko myjnie da się tak oszukiwać? PS. Może Pan redaktor powie gdzie jeszcze takie monety nabyć? Tak dla ułatwienia...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo dobry artykuł, teraz więcej osób będzie wiedzieć...
Super "wzór do naśladowania"... Brak honoru i kultury a przy okazji kolegium i nasr..ne w papierach.... Jakie to "polskie"... nie stać na 5 złociszy na myjnie a pewnie "super fura" smartfon za 2 tysie w dzinach na 3sta...  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak nie stac było jezdzic brudnym
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"oszuści" ..... Boże..kto pisze te "teksty" ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo dobry artykuł, teraz więcej osób będzie wiedzieć o tym fakcie więc spodziewam się, że naśladowców będzie więcej. Ciekawe czy tylko myjnie da się tak oszukiwać? PS. Może Pan redaktor powie gdzie jeszcze takie monety nabyć? Tak dla ułatwienia...
Kiedyś, pewne monety pasujące do automatów telefonicznych nabywano na bazarach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ej, chłopak płacił za myjnie, płacił. Automat przyjął, przyjął. W czym problem?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
daje okejke młodzi wilcy mi zaimponowali !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W leclercu też można płacić w euro. Automat przyjął ? Przyjął, więc w czym problem ? Właścicielowi myjki nie chciało się iść do kantoru wymienić ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
350 zł to żadna kasa ludzie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To daj mi 350 zł.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...dlaczego nie jestem zdziwiony czytając posty pochwalające złodziei? Aaaaaa tak już rozumiem. To Polska C!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedyś w RFN 1 zł pasował do automatów zamiast 2 marek i Polacy nie rozłożyli gospodarki niemieckiej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kryminał im. Złodzieje, oszuści .do pierdla
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo dobry artykuł, teraz więcej osób będzie wiedzieć o tym fakcie więc spodziewam się, że naśladowców będzie więcej. Ciekawe czy tylko myjnie da się tak oszukiwać? PS. Może Pan redaktor powie gdzie jeszcze takie monety nabyć? Tak dla ułatwienia...
Za takie teksty Dziennik powinien zostać ukarany. Można było napisać inaczej, mniej szczegółowo, aby nie zachęcać, nie ułatwiać, nie namawiać wręcz do oszukiwania automatów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polak potrafi...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak najlepiej -ukarać za kreatywnosc
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja cały czas jadę na tym numerze z filmu z Charlie Chaplinem :) W pięciozłotówce wywierciłem malutki otworek tuż przy brzegu i przez ten otworek przeciągnąłem kawałek superwytrzymałej cieniutkiej żyłki. Wkładam monetę do automatu i powoli wpuszcam ją do środka. Gdy automat za***y ciągnę za żyłkę i moneta znów w portfelu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...