Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Bezstresowe wychowywanie dzieci . . . A teraz powinna dostać porządny wpier*** i więcej już by się jej nie zachciało takich głupich kawałów Służby które byly tam na miejscu mogły być potrzebne do jakiejś innej interwencji a nie do głupiego wybryku 15-letniej gówniary ! Rośnie kolejna młoda głupia i bez żadnej przyszłości suka ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sąd powinien obarczyć ją kosztami akcji, przynajmniej dziewczę zapamiętałaby do końca życia, że takie żarty są kosztowne. I to właśnie ona a nie rodzice powinna ponieść koszty. Co z tego że gówniara ma dopiero 15 lat i jeszcze żadnego wykształcenia? Sąd powinien nakazać jej roboty publiczne i najlepeij w kamizelce z napisem,: "to był tylko głupi żart".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja bym kazal zeby cipka odrobila pare razy ujehac suke to sie łodehce
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Łoj Adamek masz jakieś niekonwencjonalne metody wychowawcze. Łoby skuteczne...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Adamek napisał:
Ja bym kazal zeby cipka odrobila pare razy ujehac suke to sie łodehce
Co za knur cie spłodził zjebie jeden ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Knór to twuj stary a matka maciora hahaha .wacuś
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakby do mnie zadzwonił ktoś że jest u mnie bomba to bym mu odpowiedział że chyba u jego stare w ekhem. I że niby za 15 minut wybuchnie? To kase mam zapłacić w 5 minut? Od razu wiadomo że żart. Ale i tak bym zgłosił bo idiotów trzeba karać, a nie głuche telefony wyzwiska itd
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Jabłonnie sprawcy zawsze się upiecze,więc pewnie wszystko ucichnie jak zawsze.Mamy przykład 'gazowników i'nożownika'juz w opinni niektórych są nieświadomymi niczego biednymi dziećmi .Poprostu wsyd mi za tych rodziców.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...