Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

temat

Utworzony przez Wpisze sie, 1 maja 2010 r. o 16:56
Ten tekst powinnien czytać główny SZEF kuriera Lubelskiego, której wydanie gazety w internecie kurierlubelski.pl zeszło NA PSY. Podobnie jak większośc tu się wypowiadająca też uciekłem z tamtej ich NOWEJ nieczytelnej i wiecznie niefunkcjonalnej strony. Design i forma dziennikwschodni.pl mi odpowiada i oby tak dalej. Sukcesów. A KL niech się uczy na błędach, skoro nie widział i nie czytał ostrzeżeń formuowiczów, którzy pisali, że ich wersja jest nie do przyjęcia. Ale co ja się nimi przyjemuję...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[quote name='Wpisze sie' date='1.05.2010, 16:56:57' post='275293'] Ten tekst powinnien czytać główny SZEF kuriera Lubelskiego, której wydanie gazety w internecie kurierlubelski.pl zeszło NA PSY. Podobnie jak większośc tu się wypowiadająca też uciekłem z tamtej ich NOWEJ nieczytelnej i wiecznie niefunkcjonalnej strony. Design i forma dziennikwschodni.pl mi odpowiada i oby tak dalej. Sukcesów. A KL niech się uczy na błędach, skoro nie widział i nie czytał ostrzeżeń formuowiczów, którzy pisali, że ich wersja jest nie do przyjęcia. Ale co ja się nimi przyjemuję... [/quote TO PRAWDA beznadzieja nawet nie zaglądam na strone KL bo po co.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...