Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Teraz kulturalnie poleci?

Utworzony przez Obserwator, 17 lipca 2007 r. o 10:08 Powrót do artykułu
no, niestety nie odpowiedziałeś mi na zadane pytanie. Piszesz w koło to samo czyli nic ciekawego jeśli tylko po to aby napisać bzdurę zasiadasz przed komputerem to odpuść sobie, nie ma sensy takie bajanie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szanowny Panie..............jestem zameldowana w Markuszowie a nie w osciennej Gminie jak Pan mysli.....Chce Tez Panu Powiedziec ze inteligencja kazdego człowieka jest na innym poziomie______o tym wie chyba kazdy (szkoda ze nie umie Pan tego docenic) Jaka jest Pana nie wnikam......... Ale czy musi sie Pan az tu na forum dowartosciowywac piszac ze jest Pan dobrym pracownikiem ( to chyba mogłby napisac Pana pracodawca )..............Czy moze wyznaje Pan zasade ..........cyt.....Samochwała w kacie stała......(ciekawe czy Pan wie kto jest autorem tego wierszyka) ...mysle ze tak bo to przeciez nie łacina........To ze Pan nie chce brac udziału w dalszej dyskusji to rozumie bo sama zaglądam tu coraz mniej............Ale to nie znaczy ze jest mi obojetne co się dzieje w naszej Gminie.....A ze dzieje sie zle to kazdy z nas wie ... i to za sprawą Rady Gminy (oczywiscie sa tam tez wartosciowi ludzie np .Pan Ceglinski ....ktorych cenie ale ich mniejszosc sprawia to ze nie daje im się dojsc do glosu).....Szanowny Panie moja wiara w czlowieka jest duza pomimo tego co widze....... I nie wierze ze Pan tak baczny obserwator nie umie dostrzec tego co się w naszej Gminie dzieje dobrego a widzi Pan tylko to co złe...Nie ma we mnie jak Pan pisze..... niczego z rozkapryszonego dziecka bo nigdy nim nie byłam ...nie ma we mnie tez agresji.......Ja twardo stąpam po ziemi .....Na tyle twardo by widziec dobro które czynią inni ludzie ale tez tak by tym co robią zle powiedziec tak szczerze,poprostu_____STOP_____ JA się z tym nie zgadzam.....Czy uwaza Pan ze to zle????????????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To już naprawdę ostatni raz zabieram głos aby odpowiedzieć Pani Zofi. Cieszę się bardzo , że jest Pani zameldowana w naszej gminie , bo także ilość mieszkańców świadczy o jej wielkości. Droga Pani . Nigdy i nigdzie nie starłem się nikomu ubliżyć ośmieszyć czy poniżyć nikogo . I zawsze wypowiadałem się we własnym imieniu. Nigdy także nie starałem się oceniać ludzi ich … inteligencji , kultury czy wykształcenia. Zapewniam panią ,że w swoim życiu spotkałem zarówno prostych uczciwych życzliwych ludzi jak i wykształconych zarozumiałych niewychowanych bufonów. I wcale mnie to nie dziwi ponieważ społeczeństwo jakie jest każdy widzi , a nasza gmina nie odbiega od średniej krajowej. Nie wypowiadam się na temat naszych radnych ich prywatnego życia. Interesuje mnie tylko jak spełniają swoje obowiązki. Zapewniam też Panią ,że pomimo swojej ślepoty widzę co dobrego dzieje się w naszej gminie. Widzę także co nam umyka pomiędzy palcami i nad tym boleję. Ale pewnie Pani wie , że demokracja to nie jest spełnianie Pani zachcianek tylko wola większości - a te nie zawsze pokrywają się z naszymi oczekiwaniami. I w takim wypadku działania jakie możemy podjąć ściśle określa prawo. Proszę także nie używać słów KAŻDY Z NAS WIDZI ,że dzieje się źle - bo zapewniam Panią ,że każdy z nas widzi inaczej . I każdy z nas ma buzię i może się SAM wypowiedzieć i nie jest mu potrzebny adwokat - nawet tak uroczy. I nawet gdybyśmy nie wiem jak wychwalali czy dziękowali naszej władzy (oczywiście TYLKO we własnym imieniu - w moim proszę tego NIE ROBIĆ ) nie zmieni to obrazu jaki przez lata utrwalił się w mojej głowie. I chociaż złośliwi (nawet najlepsi pseudoprzyjaciele) mówią , że nic nie robimy bezinteresownie (…………..……) -- ja więżę w Pani bezinteresowność i uczciwość i dlatego razem wołajmy ………. STOP - Takim działaniom. Tyle chciałem powiedzieć . Szkoda , że polemika z Panią utwierdziła mnie w głębokim podziale społeczeństwa gminy, a Pani jako osoba młoda jest jego częścią . Nie chce oceniać gdzie tkwi tego przyczyna. (czy jest to własny interes….. czy duma należenia do kasty przyjaciół władzy). W żadnym z tekstów nie otrzymałem rzeczowych kontrargumentów jedynie wiecowe slogany i próby obrażenia czy ośmieszenia mnie. Nie obrażam się i szanuję Pani poglądy , a marzeniem moim by było gdyby Pani uszanowała moje. Acha ---- oczywiście do przedszkola chodziłem i wierszyk Brzechwy (Samochwała ) znam (chociaż Pani nie odpowiedziała na zadane pytanie - wierzę ,że zna Pani autora wcześniejszej Pani sentencji). Żegnam się - z wyrazami szacunku Marny Ślepy Obserwator.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy wypadało panu przewodniczącemu chandlować piwem na dożynkach w Bobowiskach?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
panu przewodniczacemu, wszystko wypada, słyszeliście jak pieknie zachwalał dokonania najlepszego od 17 lat rzadu, który ubabrał sie w szambie i wnim tonie, panie przewodniczący szukaj pan kogo innego na pisie to pan daleko nie zajedziesz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Barwiński nie handlował piwem, tylko uczył chłopców ze straży polewać jako stary fachura.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Teraz to wszystko rozumię. Ale jakoś ostatnio jest mało aktywny, chociaż podobno zmienił biuro . Teraz ponoć pracuje u Antocha, tam są narady. Przy okazji jaki Antoch robi się ważny . Może teraz go nareszcie dowartościują . Antocha, Antocha oczywiście. A,a,a,a jeszcze jedno. Prawda to, że dzieci przewodniczącego zostały przeniesione z Kurowa do szkoły w Markuszowie??? Dopiero będzie się działo. Ale coś za coś, średnia szkoły podskoczy w grę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
z tymi dziećmi to niestety prawda, ale co pan zrobisz? nic pan nie zrobisz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dawno tak sie nie usmiałam....gdybym wiedziala ze taki post czeka tu na mnie to dawno bym tu zajrzała Szanowny Panie myslalam ze nic mnie juz nie zaskoczy ale jednak....Zeby komus zarzucac ze ma jakies korzysci ze znajomosci z Wladzami Gminy trzeba udowodnic ( Ja czekam na takie udowodnienie ) i niech Pan sie nie osmiesza pisac takie brednie bo Pana Wojta i Pana Łowczaka znam tak jak wszystkich pracownikow UG...Szanowny Panie to jest własnie metoda działania naszych radnych ..osmieszac ..oczerniac itp... nie dziwie sie Panu bo kto z kim przystaje takim sie staje...Niech Pan nie ocenia ludzi w ten sposob nie znajac bo sam moze Pan byc ocenionym !!!!!!!!! Ani przez chwile podczas naszych tu dyskusji nie oceniłam Pana na miare filozofa...... raczej poziom Koziolka Matolka (nie obrazajac nikogo)......Jest w Panu tyle zawzietosci...nienawisci.....zalu....tylko do kogo....... Podczas naszych rozmow nie wniosl Pan niczego co by mnie przekonało do Pana madrosci.....Niech Pan uwaza bo gdyby głupota była lekka jak gołebica to byc moze latajac nad Naszą Gminą dostrzegł by Pan ... jak zmienił sie Markuszów....na dobre oczywiscie bo mentalnosci ludzi takich jak Pan raczej zmienic sie nie da.......Rozczarował mnie Pan tak samo jak Radni Gminy (prosiłam o przykłady ich osiagniec lecz niestety sie nie doczekałam i nawet wiem dlaczego....bo oni poprostu nic nie zrobili ) I jedno wiem nigdy niczego nie zrobią!!!!!!!!!!!!!!!!Panie obserwatorze ...Wyrozumiałość jest owocem znajomości własnych błędów.....Tylko ten nie popełnia błedów, kto nic robi.....Niech Pan to sobie przemysli....... A jesli chodzi o autora cyt....hominis est errare, insipientis in errore perseverare ....Cytat ten pochodzi z Seneki Starszego Podobną myśl znajdziemy u Cycerona: Cuiusvis hominis est errare, nullius nisi insipientis in errore perseverare - Każdy człowiek może zbłądzić, uparcie trwać przy błędzie - tylko głupi !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Zycze Panu powodzenia i prosze by Pan uwazał podczas lotu bo upadki są bolesne!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pewien mieszkaniec Markuszowa, wrócił po kilku latach z zagranicy.Spotyka pana leszka .- Podobno wybrano cię na przewodniczącego rady gminy? Jak to się stało?- To było tak: najpierw chcieli wybrać stasiaka. Ale ja zawołałem : " Co ?!!! Głupszego nie macie?"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Głupszego od ciebie to napewno nie znajdą !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale ja nie jestem przewodniczącym, wiec moge być głupszy od najgłupszego na świecie, ale niestety na swoje utrapienie nie jestem, a szkoda
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wiadomość nie potwierdzona, ale słyszałem ją od kilku osób więc istnieje ogromne prawdopodobieństwo, że jest w niej choć odrobina prawdy:Prawdopodobnie pan leszek chce kandydować do sejmu w tych wyborach!!!!!!!!!!!Jeśli to prawda to błagam was poprzyjmy go jak najmocniej, to jest dla nas szansa na normalność.Oczywiście nie to, że pan leszek zostanie posłem i bedzie nas reprezentował, ale to, że będzie musiał odejśc z rady gminy, i to jest dla nas pocieszające. Z człego serca więc proszę was oddajmy sój głos na pana leszka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
moje poparcie p.osła już ma.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
trochę to śmieszne, choć wygląd na senatora ma. ale jak jest to ratunek dla gminy, to niech startuje i to nawet na trzy kadencje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzieci przyszły po pana przewodniczącego, bo ten na ostatniej sesji tak był zajęty sprawami wagi państwowej, że zapomniał o Bożym świecie, dopiero przybycie dzieci około północy ostudziło trochę zapał pana przewodniczącego i przerwał posiedzenie rady, bojąc się zapeewne żeby sprawą nie zainteresowałał się kurator. A swoją drogą cojeszcze o północy robię dzieci pana przewodniczącego? bo grzeczne to już dawno śpią
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a potem dziwimy się , co za ludzie siedzą w sejmie. a przecierz sami ich wybieramy. no ale mając taaaaki wybór?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Myślę, że wiele wyjaśniłby Dyrektor szkołu w Kurowie. A napewno mógłby wiele informacji uzupełnić, łącznie z przebiegem rozmów z przewodniczącym, a dotyczących dzieci, i oczywiście formy "kulturalnej" rozmowy i dlaczego dzieci przewodniczącego są w szkole w Markuszowie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z tym wyglądem to też sprawa dyskusyjna - w garniturku? czy dresiku?. W jednym i drugim szałowo. Kwestia gustu - za dopłatą nawet wiele kobiet by go nie chciało. Znam okoliczne dyskusje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to, że kobiety by go nie chciały to, akurat dla niego nie problem, gorzej jak by panom sie nie podobał, dopiero miałby problem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...