Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Test szóstoklasisty 2009. Pytania i rozwiązania

Utworzony przez rafal 1996 kl 6, 2 kwietnia 2009 r. o 12:36 Powrót do artykułu
czemu jeszcze nie ma wyników niech się ruszą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
moim zdaniem ten ten test był jednym z łatwiejszych !! Pisalam dzis go I mysle ze calkiem niezle mi poszlo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może ktoś wie, dlaczego CKE nie chce opublikować prawidłowych odpowiedzi???? Może CKE jest zainteresowana tym, aby w Internecie krązyły odpowiedzi błędne. Jaki jest sens takiego działania? A utajnienie arkusza sprawdzianu do godz. 14.00 jest niezrozumiałe, przecież i tak uczniowie już przekazali innym pytania po napisaniu sprawdzianu. Może dziennikarze zapytaliby o motywy takiego postępowania. Sprawdzian nie należał do najłatwiejszych i uczniom należą się rzetelne odpowiedzi u źródła. Przecież egzaminatorzy mają klucz odpowiedzi. Może chodzi o stworzenie"czarnego rynku" odpowiedzi?? Ktoś chce na tym zarobić, czy to zwykłe utrudnianie jak to w naszym kraju często bywa? (zamiast sobie pomagać zawistnie utrudniać życie innym)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
uważam że to kpina, tak stresować dzieci. Z roku na rok coraz trudniejszy .......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak dla mnie mało czasu! Trudny był!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hmmm ... jezeli te odpowiedzi podane tutaj sa poprawne to mam zle lancuch pokarmowy i jeden maly w zadaniu z matmy .. Jak myslicie ile moze byc punktow za lancuch pokarmowy??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Echh....Ja nie wiem czy mi dobrze poszło;/....A tak w ogóle to za mało czasu;/....A w wyparacowaniu się pomyliłam i napisałam o prawdziwej przyjaźni...Nie przyjaźni zwierzęcia z człowiekiem tylko człowieka z człowiekiem...Jak myślicie dostane chociaż 1pkt??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uaważam, że test był trudny. Nie było zagadnień, które pojawiały się co roku. Niestety nasze dzieci mogły niektórych pytań nie zrozumieć!!!! A czasu jest mało.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zrobiłam Malwa i że są otwarte w pierwszych dniach lipca... W dupę się można kopnąć. Zad z matmy jedno - źle. Na ABCD dwie błędne odpowiedzi. Oluś, mam nadzieję, że przyznają ci chociaż dwa... Nie wiem. Bo przecież gdybyś sobie napisała wierszyk, to źle by było, a nie na temat to chyba też źle. Czasu było OKEJ, a nie jestem dyslektyczką.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Hmmm ... jezeli te odpowiedzi podane tutaj sa poprawne to mam zle lancuch pokarmowy i jeden maly w zadaniu z matmy .. Jak myslicie ile moze byc punktow za lancuch pokarmowy??
Slyszalam, ze za lanuch otrzymuje sie 2 pkt
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tutaj w odpowiedziach w zadaniu o paliwie jest wynik 24.96zł. a jak my z naszą panią od matematyki robiliśmy to zadanie wyszło nam 28.80zł. I która odpowiedź jest prawdziwa??? Ja bardziej wierze swojej pani.... Pozdro dla pani Bartosiak... Kto potwierdzi że te wyniki są prawidłowe???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Test-Hmm. nie był najłatwiejszy ale dało sie napisać. ) ja się machnęłam w ostatnim zadaniu i w 22. Wcale nie było mało czasu. ;DD
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
anulka napisał:
Test-Hmm. nie był najłatwiejszy ale dało sie napisać. ) ja się machnęłam w ostatnim zadaniu i w 22. Wcale nie było mało czasu. ;DD
Sama nie wiem jak mi poszło...w matmie w 23. mam 4 paczki(pszenicy),a w 24. mam 24,96zł Pożyjemy ...zobaczymy;) Nie wiem tylko jak mi poszedł j.polski...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja o dziwo miałam wszystkie zad. z matmy dobrze. Tylko tego się bałam ;p Bo ja bardziej humanistka jestem. ;d Test był bardzo prosty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hmm... Ja potwierdzam ... łańcuch pokarmowy - źle... 8- żle .... no i 2 nie wiem jak zrobiłam ale raczej też źle ... z matmy... prościutkie i temat opowiadania z polskiego zrozumiały... trudnijsze testy robiłam... Za łańcuch sa 2 punkty ??? To juz po mnie! 36 punktów !!! ??? Ale ... kaszana !!! A miałam iść do wspaniałego gimnazjum ... marzenia.... A tak wogóle co to za pomysł by nie udostępniać prawidłowyh wyników ???>!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziękuje Ci Kasiu...Chciałabym dostac chociaż te dwa punkty, ale znając życie nie dostane ...Echh trudno się mówi i żyje się dalej...Cieszę się, że reszta pytań mi poszła lepiej ...Ale mogłam bardziej uważac;/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja sądzę, ze byl wyjątkowo trudny. Probne byly o milion razy latwiejsze. Szkoda ze to takie wazne przy wyborze gim. :[
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moim zdaniem test nie należał do najtrudniejszych... teraz pozostaje tylko czekanie na wyniki:P
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cZY KTOŚ WIE, GDZIE MOZNA ZNALEŹĆ ARKUSZE. ŻADEN PLIK SIĘ NIE CHCE OTWORZYĆ.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
IKS napisał:
cZY KTOŚ WIE, GDZIE MOZNA ZNALEŹĆ ARKUSZE. ŻADEN PLIK SIĘ NIE CHCE OTWORZYĆ.
Arkusz można znaleźc np tutaj: http://slimak.onet.pl/_m/matury/szostaklasa/S_1_092_A.pdf
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 6

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...