Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Test szóstoklasisty 2009. Pytania i rozwiązania

Utworzony przez rafal 1996 kl 6, 2 kwietnia 2009 r. o 12:36 Powrót do artykułu
wILKU, To za 24 było 3pkt?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gośc napisał:
wILKU, To za 24 było 3pkt?
4 pkt były za 24
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
` , moim zdaniem ten , też był najtrudniejszy . ;dd a na próbnych miałąm 38 i 39 . . a z tego mam z zamkniętych 2 błd . ; ))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to co wilku gada z łancucha pokarmowego 2 pkt
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to co wilku gada z łancucha pokarmowego 2 pkt
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Hmmm ... jezeli te odpowiedzi podane tutaj sa poprawne to mam zle lancuch pokarmowy i jeden maly w zadaniu z matmy .. Jak myslicie ile moze byc punktow za lancuch pokarmowy??
Nie ma sie co martwic bo nie wiem czy wiecie ale zeby nie sciagac na kazdej karcie odpowiedzi sa w innych miejscach np.U mnie poprawna byla a a u kolezanki c itp. Wydaje mi sie że łańcuch byl najprostszy wiec chyba za niego jest 1 pkt.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla mnie ten test był w miarę prosty.Jak tak patrze na odp. to bede mial 36-37 w zależności od punktowania łańcucha pokarmowego. Jeden test który pisałem (drugi z próbnych) był trudniejszy, ale i tak ze wszystkich próbnych miałem 36:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MI poszedł beznadziejnie. Na jednym próbnym miałam 39, a na drugim 36, ale teraz... mogę liczyć na jakieś 30-35, nie tak źle bo i tak idę do gim rejonowego, ale miałam nadzieje na lepszy wynik^^
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam pytanie jeśli czyta to jakiś nauczyciel. Czy nie wydaje wam się, że zadanie 24 (to o opaliwie) dotyczyło obliczeń procentowych, których miało na sprawdzianie nie być (według OKE). Oczywiście można to było zapisywać 0,8*6,5, ale to nadal są procenty tylko zapisane w postaci ułamka. Nie chodzi przecież o zapis, ale o tok myślenia. 80km to 80% (czyli 0,8) ze 100km.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
po sprawdzeniu odpowiedzi mysle że poszło mi fatalnie.... średnią na piuerwsze półrocze miałem 5.27... z próbnego egzaminu miałem 36 pkt......... terazz będe miał ze 25.......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cześć. Wie ktoś może kiedy będą wyniki podane .? A tak w ogóle to testy proste .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Normalnie ŻAL . Źle zrobiłam dwa zadania otwarte i na dodatek nie dokończyłam opowiadania . Całe szczęście z zamkniętych tylko jedno źle zrobiłam . Z testu muszę mieć co najmniej 28 punktów. Może się uda .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
FATALNIE!!!!!!! Okropny test . Był o wiele trudniejszy od próbnych. Nie mówcie mi tylko, że to ze stresu bo przed testem byłam bardzo spokojna. Jeden raz z próbnego miałam 39 pkt. , a teraz może ledwie 30 .Tak bardzo chciałam mieć 39 lub 40 pkt. P.S. Wiecie może ile pkt. było za ostatnie zadanie ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W 24 pomyliłem się zamiast 24,96 napisałem 24 (
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Myślę, że CKE nie chce opublikować klucza, żeby nikt nie wynalazł w nim błędnych odpowiedzi. Kilkakrotnie, rozwiązując testy, trafiły mi się w kluczu błędne odpowiedzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
E tam beznadziejnie mi poszło. Bardzo lubię matmę i jestem z niej całkiem dobra, a źle zrobiłam te zadania otwarte z matmy, ale ja się tym nie przejmuje bo nie potrzebny ten stres. Podobno jest tak że od 15 pkt się zdaje a po niżej nie. Czy to prawda??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nie jest prawda. Zdajesz nawet gdybyś miał 0 pkt., ważne, że do niego przystąpiłeś. Mnie nie poszło nawet żle, ale nie jestem zupełnie zadowolona.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
za łańcuch jest 1 punkt najprawdopodobniej a za 24 5 nie wiem skąd się ktoś dowiedział , że 4 pkt mam około 37 punktów ale próbna były 3 razy łatwiejsze niż ten !!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
test był beznadziejny i ten łańcuch pokarmowy też nie wiedziałam że orzeł może ''zjeśc" lisa.... na próbnym miałam 34 a na tym bede miala chyba z 25 .........................okropnie się tym przejmuje gdybym mogla napisalbym go jeszcze raz teraz jak patrze na te odpowiedzi to zdaje się taki łatwy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
próbne testy pisałam praktycznie zawsze w okolicach 35 pkt. moim zdaniem ten test nie był trudny ale bardzo podchwytliwy. napisałam go bardzo słabo i myśl o wynikach nie daje mi spokoju. bardzo się tym przejmuje bo miałam nadzieje że pójdę do dobrego gimnazjum ale razem z poprawnymi odpowiedziami moja nadzieja wygasła. nie wiem co się stało że tak słabo go napisałam. teraz jestem pewna że nie dostanę się do wymarzonego gimnazjum. czy ktoś może wie, czy te testy są bardzo brane pod uwagę przez szkoły do których sie idzie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...