Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

TIR leży, ford na drzewie (wideo)

Utworzony przez MTV, 28 marca 2008 r. o 18:01 Powrót do artykułu
Właśnie niedawno jechałem to trasę. Trwają prace nad usunięciem ciężarówki. Postawiono ją na koła i rozładowywano z niej ładunek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kierowca forda zasuwał jak głupi jechałem z kraśnika 120 km/h a on mnie wyprzedzał. deb*** żeby mu zabrali prawko dożywotnie!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kierowca tira jest moj kolega -jakby cos mu sie stalo to dorwalabym tego drania co doprowadzil do wypadku i zabila chyba.........................!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
masz racje kolego to kompletny deb***izm,bylem tam i widzialem jak wyciagali kierowce z ciezarowki.dziwne bo ten kierowca z forda twierdzi ze niekierowal.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja tam znawcą nie jestem ale wydaje mi się że kierowca de**** jechal od strony lublina nie kraśnika więc nie mógł cie wyprzedać, s woją drogą na tej trasie nie ma nigdzie dozwolonej predkości 120 km/h, no ale pewnie byłeś przynajmniej trzeźwy....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
SZKOSDA TEGO KIEROWCY TIRA NIE STET UMAR
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
borek napisał:
SZKOSDA TEGO KIEROWCY TIRA NIE STET UMAR
Umarł?!!! To potwierdzona informacja, czy ktoś robi sobie tani żart z czyjegoś nieszczęścia??!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kierowca tira dzięki Bogu żyje, jest tylko mocno poobijany i ma złamane żebra. Przestańcie denerwować rodzinę i robić z żywego umarłego!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jesli ktos niema prawdziwych informacji lepiej sie niech niewypowiada.Borek przestan wypisywac taki glupoty,bo robisz tylko innym krzywde.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jechalem bezposrednio za tym deb**** w momencie wypadku i jestem w 100% pewien ze to on prowadzil!! takze teorie na temat zbieglego kierowcy sa bledne i nieprawdziwe. Gosc zasluzyl na niemaly wpier**** i dozywotnie zabranie prawa jazdy!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...