Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
w oponie ciężarówki nie było bieżnika .... kierowca nei miał wiele do powiedzenia ....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TO ZDJĘCIE TO JEST NAJECHANIE TIRA KTÓRYM KIEROWAŁ UKRAINIEC NA SKRĘCAJĄCĄ CIĘŻARÓWKĘ W LEWO POCZTY DHL. NIKT DO ROWY NIE WJECHAŁ CIĘŻARÓWKA DHL DO KASACJI.JAK TWIERDZIŁ UKRAINIEC PADŁY MU HAMULCE.DHL DRIFTOWAŁ 50 METRÓW.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tiry wcale nie powinny jeździć po drogach . Wywalić to dziadostwo na kolej . Tak jak to jest w innych krajach .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tir_ćwirrr napisał:
I jeszcze dodam, że TIR-paniska jeżdżą stadami jeden na tyłku drugiego, nałogowo bełkoczą (swoją pokraczną polszczyzną) na CB, notorycznie przekraczają prędkość mając daleko w d.... inne przepisy o ruchu drogowy. Czy ktoś sprawdza ich tarcze tachografów. Nie wierzę by tak było, bo jeździliby ostrożniej... Jeden dureń próbował wyprzedzić mnie na przejeździe kolejowym!!!!!!!!!!!!!!
chyba taki sam jak TY!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Kolejny wypadek przez te cholerne koleiny !!!!!!!!!! serce sciska że giną przez to niewinni ludzie!!! za co płacimy te podatki do CHOLERY!!!
trzeba jezdzić ostrożnie !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
UPRawniony do głosowania napisał:
Zamiast 18 milardów na KRUS rocznie za te pieniądze mozna zbudować 1000km autostrady rocznie. Ale dotowanie rolnictwa jest ważniejsze. Z drugiej strony najlepsze LODY się robi jak szpital, kopalnia czy autostrada przynosi straty. W tym roku Autostrada Wielkopolska otrzyma z budżetu co najmniej 600mln zł rekompensaty-dotacji za mniejsze przychody. Nóż w kieszeni się otwiera. Ale POlacto POwybierało PO-ZSL i POniesie POłne konsekwencje głuPOty.
Człowieku co się czepiasz rolników,chyba nie wiesz ile oni muszą pracowac a i tak maja marne grosze za to! A ty odbebnisz 8 godz i do domu na obiadek lecisz,a oni od świtu az do ciemnej nocy pracuja.Jesli twierdzisz ze maja taki dobrobyt to na wies sie przeprowadz zobaczymy czy bedziesz dalej twierdzil ze tak duzo im Unia daje!!!!Zapewne nie wyrobisz na nic!!! Czep sie kogos innego a nie ludzi ktorzy daja ci co włożyc do garnka!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ola napisał:
chyba taki sam jak TY!!!
Pewnie właścicielka firmy transportowej. Pozdrawiam i życzę wielu kontroli ITD.... w naszym interesie!!!!!!!! Pa Oleńko i każ swoim budrysom jeździć ostrożniej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Codziennie wypadki na trasie 835 Lublin Biłgoraj Sieniawa.Konieczna NATYCHMIASTOWA przebudowa i zmiana kategorii na krajowa z odpowiednimi parametrami. Trasa Biłgoraj Lublin to obecnie trasa śmierci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chłop Polski napisał:
RZADKO SIĘ ZDARZA ABY OPONA OD TAK SOBIE PĘKAŁA BEZ PRZYCZYNY.kIEROWCA MA OBOWIĄZEK SPRAWDZANIA ICH STANU A ZWŁASZCZA PRZEDNICH.
no i co z tego ze kierowca sprawdzi opony przed wyjazdem jak z tymi oponami nigdy nie wiadomo one same pękają w czasie jazdy!!! kierowcom się spieszy ponieważ jada na godziny. ale co Wy możecie o tym wiedzieć skoro nigdy nie mieliście może doczynienia z tirem!!! kierowcy tirów czują czy to autostrada czy zwykły szosa ponieważ okropnie trzęsie samochód!!! Jak kto się nie zna to lepiej niech sie nie wypowiada
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powiem wam tak wiem kto nie żyje w tym wypadku Moja siostra ze szfagrem. Najprawdopodobniej kierowca zasnoł za kierownica a nie pękła mu opona nawet sam policjant wykluczył taką możliwość właśnie przez ten wypadek osierocił ten kierowca TIR'a 2 dzieci w wieku 10 i 9 lat pomyślcie jak to odbiorą i jak będą żyli z taką świadomością że ich rodzice zgineli. Pomyślcie gdzie wam się spieszy i tak ten kierowca tir'a jechał z nadmierna prędkością. Wyglądało to tak jak by po nich przejechał straciłem siostrę i szkoda ze nie wiem który to zrobił. Bo tirowcy czuja się panami szos trochę rozsądku tez bardzo czesto kierowcy Tir'ów przekraczają limit godzin pracy i zasypiają za kierownicami i potem dochodzi do takich tragedii jak wczoraj. Szkoda tylko ze DZIECI straciły RODZICÓW!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ku*** czy wreszcie ktoś wyremontuje tą drogę! Wczoraj 3 osoby zginęły, dzisiaj dwie, ciekawe ile zginie jutro :[ Ruch na niej jest ogromny, a wszystkim się śpieszy, sam jeżdżąc nią wielokrotnie byłem światkiem jak kierowcy cudem unikali wypadków. Robią drogi krajowe na jakiś śmiesznych odcinkach jak Janów - Zamość a najdłuższa i najruchliwsza droga wojewódzka jest w opłakanym stanie i nikogo to nie obchodzi...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
osobówka napisał:
Sporo jeżdżę,przez pon.20 lat jazdy zapłaciłem "aż" 2 mandaty.Mam swój pogląd na zachowanie kierowców na drogach.TIRowcy czują się panami szos.Jedzie toto po białej (środkowej)lini,zmuszając innych do zjechania na pobocze.TIRy bardzo często są przeładowane,więc problemy z wyjechaniem (????) z koleiny.Jest w tym wiele przesady,ale może nie mógł wyjechać. Drugą niebezpieczną grupą kierowców to busiarze.Tną przed siebie nie zwracając uwagi na znaki drogowe,wyprzedzają na trzeciego.Jeżdżą bardzo niebezpiecznie.Odnoszę wrażenie,że busiarze to przeważnie niedorozwoje przyuczeni do zawodu kierowcy.No i dla ocieszenia dodam,że najgorszą grupą wśród kierowców s,a niezrzeszeni taksówkarze.To menelstwo to zupełny postrach szos.Dorównują im łysole z wiejskich beemek i kierowcy z kraśnickimi rejestracjami.To już kompletne dno. Pozdrawiam wszystkich użytkowników dróg.Uwaga na szoferaków o których wspomniałem wyżej P.S.Zbiża się czas pielgrzymek.Dopiero będzie się dziać na szosach,Ani wyprzedzić,trzeba będzie się wlec długo za takim pochodem,A i o wypadek nie będzie trudno...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czym różni się "wiejska beemka" od miejskiej?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
xxx napisał:
Czym różni się "wiejska beemka" od miejskiej?
w wiejskiej jedziesz ty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Człowieku co się czepiasz rolników,chyba nie wiesz ile oni muszą pracowac a i tak maja marne grosze za to! A ty odbebnisz 8 godz i do domu na obiadek lecisz,a oni od świtu az do ciemnej nocy pracuja.Jesli twierdzisz ze maja taki dobrobyt to na wies sie przeprowadz zobaczymy czy bedziesz dalej twierdzil ze tak duzo im Unia daje!!!!Zapewne nie wyrobisz na nic!!! Czep sie kogos innego a nie ludzi ktorzy daja ci co włożyc do garnka!!!!
Lol, pojechałbym na wieś, ale nie mam ziemi. Nie stać mnie na jej kupienie, mimo iż pracuję od rana do wieczora. Wynajmowanie mieszkania w mieście jest drogie, nie mówiąc o jedzeniu. Nie mogę sobie posadzić ziemniaków, tylko je muszę kupić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
yyy napisał:
Lol, pojechałbym na wieś, ale nie mam ziemi. Nie stać mnie na jej kupienie, mimo iż pracuję od rana do wieczora. Wynajmowanie mieszkania w mieście jest drogie, nie mówiąc o jedzeniu. Nie mogę sobie posadzić ziemniaków, tylko je muszę kupić.
Poczytaj troszke to sie dowiesz ile kosztuja nawozy,środki ochrony roślin,paliwo! To co rolnicy dostaja z Unii to tylko ładnie brzmi w utach polityków!!! Własnie,zebys jadl te ziemniaki ktos musie je wyprodukowac dla nas!!!!! Nie podzielam Twojego zdania ze nalezy im zabrac dopłaty na naprawe drog,rownie dobrze mozna obnizyc pencje rzadowe i tez znajdzie sie pokazna kwota na remonty!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Człowieku co się czepiasz rolników,chyba nie wiesz ile oni muszą pracowac a i tak maja marne grosze za to! A ty odbebnisz 8 godz i do domu na obiadek lecisz,a oni od świtu az do ciemnej nocy pracuja.Jesli twierdzisz ze maja taki dobrobyt to na wies sie przeprowadz zobaczymy czy bedziesz dalej twierdzil ze tak duzo im Unia daje!!!!Zapewne nie wyrobisz na nic!!! Czep sie kogos innego a nie ludzi ktorzy daja ci co włożyc do garnka!!!!
Unia NIC nie daje, tylko rozdziela środki zabrane wcześniej POd przymusem podatnikom. Rolnikiem też nikt nie jest z przymusu. Jak się nie opłaca to nie stękać i nie wyciągać łapek PO czyjeś pieniążki tylko zmienić zawód. Stocznie padają nie dlatego, że nie POtrafią zrobić dobrych statkow, tylko dlatego, że sprzedaja je POniżej kosztów produkcji. A 18 milardów na Krus to aż 500zł rocznie mniej w kieszeni Każdego mieszkańca, czyli rodzina 2+2 dorzuca się tylko do KRUSU około 2000zł. O POdatku dochodówym nie będę PiSał bo zaPOwne białej gorączki-Tuskawki dostaniesz, więc oszczędzę Ci tego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
UPRawniony do głosowania napisał:
Unia NIC nie daje, tylko rozdziela środki zabrane wcześniej POd przymusem podatnikom. Rolnikiem też nikt nie jest z przymusu. Jak się nie opłaca to nie stękać i nie wyciągać łapek PO czyjeś pieniążki tylko zmienić zawód. Stocznie padają nie dlatego, że nie POtrafią zrobić dobrych statkow, tylko dlatego, że sprzedaja je POniżej kosztów produkcji. A 18 milardów na Krus to aż 500zł rocznie mniej w kieszeni Każdego mieszkańca, czyli rodzina 2+2 dorzuca się tylko do KRUSU około 2000zł. O POdatku dochodówym nie będę PiSał bo zaPOwne białej gorączki-Tuskawki dostaniesz, więc oszczędzę Ci tego.
A rolnik to co nie płaci podatków?!!!!!Czepiliscie sie rolnikow czemu to im nalezy zabrac pieniadze,to oni maja płacic za naprawe drog? I tak duzo gospodarsw pada,przy wymogach Unijnych! Kto moze to ucieka ze wsi,bo tam tylko garba sie mozna dorobic nic wiecej!!!!! To rolnikow wina ze stocznie upadaja-chyba nie!!!!Oni mleko sprzedaja po 0,35gr. a ile pracy nalezy wlozyc w jego wytworzenie!!!Czemu tyle ludzi ucieka ze wsi do miasta,a z miasta nikt na wies nie chce isc skoro taki dobrobyt panuje????!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...