Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
15 dni wolnego! Co tam dla dzieci na odpoczynek. Przecież to wolne dla nauczycieli i jest solą w oku większości Polaków. Nic to, że w tych 15 dniach sa dwie soboty i dwie niedziele, są dwa dni Bożego Narodzenia i Nowy Rok- tydzień wolnego pozostaje. Ilu nie- nauczycieli wzięło sobie wolne w międzyświatecznych dniach, nikt nie liczy, bo i po co. Ważne, że szkoły nie uczą. Myslę, że gdyby w Boże Narodzenie czy 1 stycznia szkoły zaoferowaly zajęcia opiekuńcze, to rodzice z radością odeslaliby swoje pociechy, żeby spokojnie świętowac.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeszcze się nikt krytycznie nie odezwał, a już się bronicie? Nawet w stół nie trzeba walić, by nożyce się odzywały??? Tak, wiele osób wzięło wolne, ale biorą na to urlop, którego mają w roku 26 dni, a ile nauczyciele mają wolnego? Wolne ferie, conajmniej miesiąc wakacji, długie weekendy itd Nie kazdy dyżuruje całe te przerwy, więc nie narzekajcie. Jeden siedzi 8 godzin przy biurku, inny na kasie, przy maszynie czy za kółkiem. Pracują na zmiany, pracują na mrozie czy w innych ciężkich warunkach. Wasza praca też nie jest łatwa, ale macie 20 godzin lekcji tygodniowo. Zeszytów nie musicie sprawdzać w domu, możecie w szkole, do lekcji też możecie się przygotować w szkole, tak, by jak inni - siedzieć tam 8 godzin. Więc nie narzekajcie aż tak bardzo i cieszcie się, że praca jest, bo przy dzisiejszym niżu i planach likwidacji gimnazjów już za chwilę możecie jej nie mieć. I nie obrażajcie rodziców. Wesołych świąt!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
15 dni wolnego! Co tam dla dzieci na odpoczynek. Przecież to wolne dla nauczycieli i jest solą w oku większości Polaków. Nic to, że w tych 15 dniach sa dwie soboty i dwie niedziele, są dwa dni Bożego Narodzenia i Nowy Rok- tydzień wolnego pozostaje. Ilu nie- nauczycieli wzięło sobie wolne w międzyświatecznych dniach, nikt nie liczy, bo i po co. Ważne, że szkoły nie uczą. Myslę, że gdyby w Boże Narodzenie czy 1 stycznia szkoły zaoferowaly zajęcia opiekuńcze, to rodzice z radością odeslaliby swoje pociechy, żeby spokojnie świętowac.
Autor tekstu jest jeszcze bardziej złośliwy niż moja polonistka-stara panna: brzydka, wredna, głupia i kłótliwa. Nawet ja wysiadam. :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Spytajcie uczniów - dzieci - czy mają ochotę w ferie świąteczne przychodzić do szkoły...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem nauczycielem, lubię swoją pracę, ale bzdury piszesz Rodzicu. Mam 14 godziny zajęć lekcyjnych + dodatkowo nauczanie indywidualne w domu dziecka 3 godziny i 2 godziny z dzieckiem "wariatem" z papierami, rady są przeważnie co 2 tyg i wtedy siedzę w szkole od 8 -19, a jak są konsultacje dla rodziców to nawet do 20. Jak przychodzę do domu muszę sprawdzać prace i przygotowywać się. Moje dzieci proszą, żeby się zwolniła, bo nie mam dla nich czasu. Pragnę, by zrobiono dla nas 8 godz dziennie, bo teraz na pewno robię więcej. Pracowałam kiedyś winnym zawodzie na etacie i było znacznie lżej. Nie ma o czym mówić ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No tak, 19 godzin, etatu, dołóżmy 2-3 na dojazd, no to mamy 21. Ile czasu zajmuje sprawdzanie zeszytów, testów, sprawdzianów? Całe dni i tygodnie? Chyba nie. Ile czasu zajmuje przygotowanie się do lekcji? Znów całe dnie? Sorry, ale jak uczysz czegoś i podstawa się nie zmienia, to się uczy co rok tego samego. Owszem, są sytuacje, gdy trzeba jakieś ciekawostki wynajdować, dokształcać się, ale mamy internet, gotowce od wydawnictw i wiele innych ułatwień. Mam w rodzinie emerytowanych nauczycieli i oni nie mieli tak jak obecni-ułątwienia, komputery itd.  Ani tyle wolnego nie mieli. Sama pamiętam jeszcze czasy, gdy do szkoły chodziło się w soboty, wigilie i sylwestra, nikt nie miał długich weekendów itd, a nauczyciele i 1szego maja musieli być z nami. I oni tak nie narzekają, nie narzekali. Na etacie 8 godzinnym też trzeba często po godzinach zostawać, wszędzie jest biurokracja i papierologia. No i przeciez idąc na pedagogikę wiedzieliście, że będziecie uczyć. Więc o co ten krzyk.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co z tego ze 2 tygodnei wolnego skoro zaraz po powrocfei mają kartkówki sprawdziany, lektury do przeczytania
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja jestem niewierzący i uważam,  że świeta katolickie powinny być normalnymi dniami pracy i nauki. A katolicy niech sobie świętują ale po robocie!!!! Dość dyskryminacji mniejszośći!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeszcze się nikt krytycznie nie odezwał, a już się bronicie? Nawet w stół nie trzeba walić, by nożyce się odzywały??? Tak, wiele osób wzięło wolne, ale biorą na to urlop, którego mają w roku 26 dni, a ile nauczyciele mają wolnego? Wolne ferie, conajmniej miesiąc wakacji, długie weekendy itd Nie kazdy dyżuruje całe te przerwy, więc nie narzekajcie. Jeden siedzi 8 godzin przy biurku, inny na kasie, przy maszynie czy za kółkiem. Pracują na zmiany, pracują na mrozie czy w innych ciężkich warunkach. Wasza praca też nie jest łatwa, ale macie 20 godzin lekcji tygodniowo. Zeszytów nie musicie sprawdzać w domu, możecie w szkole, do lekcji też możecie się przygotować w szkole, tak, by jak inni - siedzieć tam 8 godzin. Więc nie narzekajcie aż tak bardzo i cieszcie się, że praca jest, bo przy dzisiejszym niżu i planach likwidacji gimnazjów już za chwilę możecie jej nie mieć. I nie obrażajcie rodziców. Wesołych świąt!
Nie jestem nauczycielem, ale doskonale znam ich pracę. I powiem ci rodzicu jedno bo nie chce mi się takiemu tłukowi tłumaczyć - weź nie p...  bo się g... znasz w tym temacie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja jestem niewierzący i uważam,  że świeta katolickie powinny być normalnymi dniami pracy i nauki. A katolicy niech sobie świętują ale po robocie!!!! Dość dyskryminacji mniejszośći!!!!
mamy demokrację, a demokracja ma tę właściwość, że rządzi i liczy się większość. Tak więc wyp... jeśli ci się tutaj nie podoba, bo nikogo to nie obchodzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ateista (17 grudnia 2015 o godzinie 19:57) Ja jestem niewierzący i uważam, że świeta katolickie powinny być normalnymi dniami pracy i nauki. A katolicy niech sobie świętują ale po robocie!!!! Dość dyskryminacji mniejszośći!!!! Ależ przecież nikt Tobie w święta nie zabrania pracować! W domu zawsze jest coś do pracy - zrób sobie remont łazienki, poprzestawiaj meble, pomaluj drzwi...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uważam,że w ferie zimowe każda szkoła powinna być otwarta i nie tylko świetlice ale i sale gimnastyczne,plastyczne co tam dzieci lubią robić w wolnym czasie.I nie dotyczy to podstawówek ale i gimnazjum i liceów.Pozamykali szkoły przed uczniami sami sobie odpoczywają a młodzież błąka się po galeriach-ale waźne żeby nauczyciele sobie odpoczeli.Chyba zapominamy, że szkoły są dla dzieci- uczniów, nie dla nauczycieli i to nie jest przechowalnia dla ludzi dorosłych, którzy po prostu pobierają kieszonkowe z budżetu, na który reszta ostro haruje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nauczyciele to LENIE za fajna kasę , średnio na PIT 37 -55 tyś zł.- niech pracują 1 godzinę dziennie.!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ateista (17 grudnia 2015 o godzinie 19:57) Ja jestem niewierzący i uważam, że świeta katolickie powinny być normalnymi dniami pracy i nauki. A katolicy niech sobie świętują ale po robocie!!!! Dość dyskryminacji mniejszośći!!!! Ależ przecież nikt Tobie w święta nie zabrania pracować! W domu zawsze jest coś do pracy - zrób sobie remont łazienki, poprzestawiaj meble, pomaluj drzwi...
O...tak jak moi sąsiedzi-robią pranie,porządkują obejście,pielą w ogrodzie.Wszystko na chwałę Panu, albowiem dzień jest święty jeśli godnie go przeżyjesz.Dodam,że to dopiero po modlitwie(zebraniu),której nigdy nie opuszczają.I czasami myślę,że nic w tym złego...chociaż ich mama zawsze powstrzymywała się od wszelkich prac w niedzielę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie jestem nauczycielem, ale doskonale znam ich pracę. I powiem ci rodzicu jedno bo nie chce mi się takiemu tłukowi tłumaczyć - weź nie p...  bo się g... znasz w tym temacie!
Zabolało? Nikt nie mówił, że ich praca jest łatwa. Ale ten lament pod niebiosa jak im źle jest po prostu żenujący. Jak i poziom twojej wypowiedzi...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Głupszego narodu ze świecą nie znajdzie....... Tyle zawiści względem siebie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
te dni to oczywiscie bezplatne dla tych nierobów nauczycieli?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak czytam te komentarze to wydaje mi się, że większość nie ma bladego pojęcia jak ciężka praca jest jako nauczyciel(zaznacze że nie jestem jednych z nich). Jak nie raz patrze na rozwydrzone dzieciaki w szkołach to mi się włoski na głowie jeżą... jak sobie pomyśle że miałabym 8godzin z nimi pracować to bym na głowe dostała http://preply.com/pl/krakow/oferty-pracy-dla-nauczycieli-języka-włoskiego Pozdrawiam z Kraków
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...