Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

To ostatni moment na złożenie wniosku o dotację

Utworzony przez Agent tomek, 7 grudnia 2010 r. o 17:00 Powrót do artykułu
Panie Redaktorze to są dotacje tylko dla kolesi, a zwykły człowiek bez znajomości i układów na tym nie skorzysta. Ta instytucja podlega pod Zarząd Województwa to obsadzili swoją sitwę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda czasu oraz nerwów bo tak dostają ale znajomi królika czasami bardzo uparty petent-czyli zdesperowany obywatel ale warunki na jakich urzędnicy weryfikują i przydzielają taką pomoc wołają o pomstę do nieba i szkoda że ci Unijni Urzędnicy o tym nie wiedzą ! a może wiedzą tylko to może też swoi i przymykają oczy na bzdury jakie urzędnicy w swoich wymaganiach stawiają !. Ja w każdym razie każdemu znajomemu odradzam bo per saldo wychodzą na tych pomocach ze stratami już na początku prowadzenia działalności , tak więc jeżeli to warto pytać o najdrobniejsze szczegóły i na piśmie bo urzędnicy potrafią kłamać i wypierać się w żywe oczy a później jest płacz który nikogo nie wzrusza i zgrzytanie zębów ale wtedy jest za późno.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O tym,że dostają tylko kolesie mówią Ci co im się nie chce pomyśleć jak napisać. I chyba sami przed sobą chcą się usprawiedliwić. Ja nie miałam znajomości a dostałam, chocaż przyznaję nie było łatwo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O tym,że dostają tylko kolesie mówią Ci co im się nie chce pomyśleć jak napisać. I chyba sami przed sobą chcą się usprawiedliwić. Ja nie miałam znajomości a dostałam, chocaż przyznaję nie było łatwo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To samo w Urz. Mrsz. dziewczyna zaraz po socjologii, zero przygotowania do pracy w funduszach, zero znajomości języków obcych, kursów-nic, a od razu pracę tam podjęła. I ja mam wierzyć,że taka osoba rzetelnie oceni nasz projekt?Chciałoby się,żeby tacy ludzie naprawdę przechodzili jakieś weryfikacje, a nie że znajomi królika są zatrudniani, a potem za nasze pieniądzę się dopiero uczą, biorąc już pensję za pracę na której się nic a nic nie znają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...