Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Emilka Pietras też jest z Lublina... ! Więc mamy dwie lublinianki w programie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Studiuję kosmetologie = studium policealne Lider na ul.Radziwiłowskiej ; ) To jest duża różnica ; D Pustak i tyle. W modelingu nie liczy się charakter tylko wygląd ; D zobaczę na okładce gazety jakąś panienkę i powiem "jaka ona jest miła , uczciwa i szczera?" czy powiem "ooo, jaka fajna du**?" : D Ona jest prosta i ograniczona ; D nie ma wogóle wyglądu to broni się tym, że ma fajny charakter. Będziesz Paulino rozpoznawana na mieście, na bank, jako największy pustak lubelszczyzny ; ) Mam nadzieję, że jak będą budowali nowe centrum handlowe na kraśnickich, to wmurują cię w ściane ; )
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Naturalnośc a nie pozerka to się liczy na plus. Nice
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Muszę skomentować,jak zwykle kom zazdrości nienawiści wścieklości że to nie ja,kiedy w końcu w tym tępym KRAJU BĘDZIE ZROZUMIENIE normalność obiektywizm że jeżeli ktos chce zabiega walczy marzy pracóje to coś osiąga.Ci co koment nie poz lub orginalnie ze zrozumieniem,nigdy nie mieli do czynienia z czymkolwiek konkórencyjnym to nieudacznicy szukający dziury w całym przez takich ludzików Nasz kraj się nie rozwija,tępota idiotyzm zawiść to ich pozytywy i wtym żyją zacofanym swoim światku.IDŻ do przodu Paulina i nie oglądaj sie na zacofanych mało ilościowych zakompleksionych istotek bezradnych typków.To twoje 5ęć minut i to wykorzystaj OBIEKTYWNY i nie zawistny człowiek który żył w innym DEMOKRATYCZNYM KRAJU tego ci życzy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nic ciekawszego w miescie sie nie dzieje, tlyko znowu ten ryj na poczatek dnia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież to nie jedyna w tym programie dziewczyna z Lublina. Jest jeszcze jedna z Lublina, redaktor się myli !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakoś trzeba się bronić przecież, udawać, ze jest się inteligentną. Buzia ładna ale te tipsy! To badziewie już dawno wyszło z mody i tylko prowincjonalne laski jeszcze noszą takie sztuczne pazury. Moim zdaniem dziewczyna nie ma szans na zaistnienie w świecie mody, jest zbyt wieśniacka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ona skończyła jakąś szkołę ?? A ta kosmetologia to na UMCSie czy na Polibudzie ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
właśnie to nie jedyna dziewczyna z lublina... sprawdzanie informacji to pierwsza rzecz jaką się robi przy pisaniu tekstu ... nie wiem może się mylę ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No niestety są ludzie i taborety.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oj chcą zrobić z niej gwiazdę Lublina ; D O drugiej lubelaczce każdy zapomniał, bo sponsor Pauliny P. więcej hajsu władował w to , żeby cała uwaga skupiała się na niej ; ) Co wam to da, że ją tak promujecie ? Nie wystarczy TVN ? Kiedy nadejdzie w końcu ten dzień, ze wejdę na dziennikwschodni.pl i nie będzie świeżych newsów na temat Pauliny "Barbie" Przech ? To już się nudne robi. Nic ciekawszego w Lublinnie się nie dzieje ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
właśnie są dwie dziewczyny z Lublina i uważam, iż ta druga jest bardziej godna uwagi. Nie wiem kto promują to Przech. Może za kasę redaktorek pisze tak o Niej ciągle. A może to jego paniusia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziewczyna zdecydowała się na konkretną kreację swojej osoby, budzącą od razu określone skojarzenia, a potem zżyma się, że te skojarzenia są głośno formułowane. Sorry za porównanie, ale jakby ktoś wyszedł na ulicę w mundurze SS i został zwyzywany od nazistów - to czy też miałby szlochać, że ocenia się go po pozorach i nie wnika w całą głębię i złożoność jego osobowości?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja wolę patrzeć na dziewczynę właśnie taką jak Paulina, nawet z tipsami i białymi włosami, niż na setki nudnych, zaniedbanych nijakich kobiet spotykanych na codzień, sorki, ale wszytskie komentarze typu "blachara" piszą dziewczyny zazwyczaj beznadziejne, o nijakiej urodzie chodzące w workach, a jak jakaś się wybija urodą, to trzeba ją zdeptać, ja bardzo Paulince kibicuję!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chart napisał:
Dziewczyna zdecydowała się na konkretną kreację swojej osoby, budzącą od razu określone skojarzenia, a potem zżyma się, że te skojarzenia są głośno formułowane. Sorry za porównanie, ale jakby ktoś wyszedł na ulicę w mundurze SS i został zwyzywany od nazistów - to czy też miałby szlochać, że ocenia się go po pozorach i nie wnika w całą głębię i złożoność jego osobowości?
Otóż to! Jej wizerunek nie pasuje do tego programu, bądź co bądź taka modelka oprócz twarzy, co zresztą chyba nie jest największym atutem, bo są modelki zupełnie brzydkie ale za to wg projektantów tak "proporcjonalne" aby występować na wybiegu. Tutaj dziewczynie brakuje pomysłu na siebie, tipsy i blond grzywka nie wystarczą aby podbić rynek modelingu. Takich jak ona jest tysiące i wszystkie są takie same a tu chodzi o bycie oryginalną i ciekawą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fibbi napisał:
a ja wolę patrzeć na dziewczynę właśnie taką jak Paulina, nawet z tipsami i białymi włosami, niż na setki nudnych, zaniedbanych nijakich kobiet spotykanych na codzień, sorki, ale wszytskie komentarze typu "blachara" piszą dziewczyny zazwyczaj beznadziejne, o nijakiej urodzie chodzące w workach, a jak jakaś się wybija urodą, to trzeba ją zdeptać, ja bardzo Paulince kibicuję!!
Kwestia gustu. Tobie podoba się typ blachary więc szukasz takich kobiet ale pamiętaj kobieta aby być zadbaną nie musi nosić tipsów, grzywki i malować włosów na blond. Przykładowo taka Doda, największa polska wieśniara pozbyła się tipsów już dawno a nawet zaczęła się ubierać bardziej elegancko i co przestała być zadbaną i seksowną?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fibbi napisał:
a jak jakaś się wybija urodą, to trzeba ją zdeptać, ja bardzo Paulince kibicuję!!
Ale Paulina wcale nie wybija się urodą, jest taka sama jak większość młodych dziewczyn, blond włosy, tipsy, sztuczne rzęsy. Wygląda jak wszystkie lub prawie wszystkie dziewczyny z osiedla.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak tam wyzej jakis "inteligent bez szkoly" napisal KONKÓRENCYJNOSC to noz sie w kieszeni otwiera.... a tak w temacie dziewczyna nie jest jakas szczegolna chociaz ma inny typ urody i to mozna docenic ale sa w lubelskim ladne a nawet piekne dziewczyny wiec nie ma bardzo sie czym podniecac
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
juz wiem to OBIEKTYWNY wali byki jak buraki i widac ze to jakis uczen i nie PRACÓJE prosze zapoznac sie ze slownikiem ortograficznym a pozniej dopiero do komputera
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A od kiedy to faceci zajmują się tipsami,zamiast wielkimi oczami (biust)i jedną taką ciasną
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...