Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Tragedia pod Lubartowem: zginęła kobieta w ciąży

Utworzony przez krzyś, 10 sierpnia 2008 r. o 12:47 Powrót do artykułu
Wielka tragedia Zawsze tak jest gdy umiera kobieta w ciąży... Jednak gdzie jej świadomość gdy wsiadała do auta z pijanym kierowcą?? Trochę zdrowego rozsądku i wyobraźni a nic by jej sie nie stało.. Kolejny napity deb*** za kierownicą BMW Nie osądzam tu wszystkich kierowców beemek bo sam jeździłem trzema... ale te samochody sa dla ludzi z wyobraźnią i dużymi umiejętnościami Najczęściej jednak jest tak że kupi byle grata po 10 wypadkach jakis cwaniaczek i pokazuje jaki on kozak.... zawsze takich tępie i b ede tępił!! Często też bywa że taki pijak morderca wychodzi bez szwanku a cierpia i gina niewinni... Mam nadzieję śmieciu że codziennie , dręczyły cie bedą wyrzuty sumienia w celi, a żadna noc nie będzie przez ciebie przespana w spokoju, niech zadręczą cię koszmary...jestem nic wartym gównem!! Zabiłeś kobietę i nie narodzone dziecko
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No tak, 20 letnia beemka, alkoholek i pozamiatane, tylko życia ludzkiego szkoda.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bezmózgowcy ,którzy nie mają nawet odrobiny wyobraźni że wsiadając po pijaku za kierownicę nie tylko dla siebie stwarzają zagrożenie ale i dla pozostałych użytkowników dróg !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
20 latek za kierownicą BMW (szczególnie łysy i w bejsbolówce) - potencjalne ryzyko tragedii na szosie może być szacowane na ponad 90%!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
krzyś napisał:
Wielka tragedia Zawsze tak jest gdy umiera kobieta w ciąży... Jednak gdzie jej świadomość gdy wsiadała do auta z pijanym kierowcą?? Trochę zdrowego rozsądku i wyobraźni a nic by jej sie nie stało.. Kolejny napity deb*** za kierownicą BMW Nie osądzam tu wszystkich kierowców beemek bo sam jeździłem trzema... ale te samochody sa dla ludzi z wyobraźnią i dużymi umiejętnościami Najczęściej jednak jest tak że kupi byle grata po 10 wypadkach jakis cwaniaczek i pokazuje jaki on kozak.... zawsze takich tępie i b ede tępił!! Często też bywa że taki pijak morderca wychodzi bez szwanku a cierpia i gina niewinni... Mam nadzieję śmieciu że codziennie , dręczyły cie bedą wyrzuty sumienia w celi, a żadna noc nie będzie przez ciebie przespana w spokoju, niech zadręczą cię koszmary...jestem nic wartym gównem!! Zabiłeś kobietę i nie narodzone dziecko
jasne jestem tez za,zeby nie siadac za kierownice gdy jest sie pijanym ale zeby zaraz zganiac wine na marki samochodow.to uwazacie ze jezeli ktos jedzi bmw to od razu ma kogos zabic.totalna glupota.wypadek mozna tez spowodowac innym samochodem.a umiejetnosci trzeba miec do kazdego samochdu,NIE TYLKO DO BMW.Tragedia sie stala i nikt nie potrafi tego cofnac.kondolencje dla rodziny zmarlej kobiety.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kierowcę za jaja powiesić jak i pozostałych dwóch co z nim jechali. Ograniczone wieśmaki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zginęła kobieta siedząca z tyłu - czy miała zapięte pasy? Jazda bez zapiętych pasów to proszenie się o śmierć...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czyli kobieta, tora jechala z nimi byla w ciazy i zginela. To czy ona troche myslala? PO 1 W ciazy i wsiada z pijanymi do samochodu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do kogos wyzej. kobieta w ciazy a 7 miesiacu to juz calkiem nie powinna zapinac pasow
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
;-) napisał:
Zginęła kobieta siedząca z tyłu - czy miała zapięte pasy? Jazda bez zapiętych pasów to proszenie się o śmierć...
do kogos wyzej. kobieta w ciazy a 7 miesiacu to juz calkiem nie powinna zapinac pasow
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
;aalalla napisał:
do kogos wyzej. kobieta w ciazy a 7 miesiacu to juz calkiem nie powinna zapinac pasow
Bredzisz, korzyści z zapinania pasów w ciąży w razie wypadku są większe niż ryzyko obrażeń u maki i dizecka!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wspomnę już o tym, że osoba nieprzypięta z tyłu w przypadku zderzenia robi wewnątrz totalną masakrę: łamie kręgosłupy i rozbija głowy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
;-) napisał:
Bredzisz, korzyści z zapinania pasów w ciąży w razie wypadku są większe niż ryzyko obrażeń u maki i dizecka!
nawet lekarze nie zalecają w tym miesiącu ciąży zapinania pasów. ba! nawet dają odpowiednie zaświadczenia żeby w razie kontroli pokazać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
po pierwsze ... to kobieta z dzieckiem nie powinna wsiadać z pijanym kierowcą do samochodu ... ale niestety zdrowe myslenie podupadło w naszym narodzie, niestety stąd takie skutki !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mariner napisał:
po pierwsze ... to kobieta z dzieckiem nie powinna wsiadać z pijanym kierowcą do samochodu ... ale niestety zdrowe myslenie podupadło w naszym narodzie, niestety stąd takie skutki !!!
Święta racja! A przeciwnikom zapinania pasów przez kobiety w ciąży polecam Google (hasła: ciąża pasy). W Polsce nadal pokutuje mit, że pasów nie trzeba zapinać, bo wujek nie zapiął i dzięki temu nie spłonął żywcem. Po pierwsze, ile jest wypadków zapalenia się samochodu przy zderzeniu? Po drugie, jeśli ktoś wyleci z auta przez przednią szybę, to obrażenia głowy, kręgosłupa i narządów wewnętrznych czynią z niego trupa na 99,99%. Po trzecie, panuje przekonanie, że pasów nie trzeba zapinać na tylnych siedzeniach. Ja akurat z bezmózgami na ten temat nie dyskutuję - jeśli chcesz jechać ze mną, zapnij pasy, albo idź per pedes.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jechali pojazdem mechanicznym, ale była to naturalna selekcja - powiedziałbym deb***e zginęli - czyli 4 deb***i mniej. Mnie tam ich nie szkoda - poza tym nienarodzonym dzieckiem oczywiście (bo co ono zawiniło) ....zawsze szkoda niewinnych, deb***i nie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak po prawdzie to po co wsiadali z pijanym do samochodu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie to do tego doszło , że ojciec zdawało by się osoba odpowiedzialna bo radny gminy a kupił swojemu nastoletniemu synowi , samochód. Apóźniej się dziwią , że zginą , że zabił . Taki 15-latek jakie ma pojęcie o odpowiedzialności . Chyba takie samo jak ojciec jego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proszę zauważyć, że poszkodowani zostali Ci, co byli trzeźwi/ wypili najmniej... tak już jest. Nie wiadomo dlaczego wsiadła... Może agnieszka po prostu się go bała... jakby nie było TOMUŚ ma na koncie dwa zabójstwa i dobrze by było jakby sąd i prokuratura się tego trzymali!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
żal mi jedynie nienarodzonego dziecka....która trzeźwo myśląca kobieta wsiada do samochodu z pijanym kierowcą???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...