Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Tragedia w Kraczewicach. Policjanci złapali cztery psy

Utworzony przez Spinacz Naginacz, 30 grudnia 2011 r. o 11:21 Powrót do artykułu
Z nieoficjalnego źródła wiem, że kobieta była całkiem naga i próbowano ją wcisnąć do widocznego na zdjęciu przepływu. Były także widoczne ślady opon, co moze wskazywać na przejeżdżające busy, auto, które potrąciło kobietę, lub auto, z którego wyrzucono ją nagą i martwą. Mało prawdopodobne jest, żeby ta kobieta w milczeniu czekała aż dwa wilczury przegryzą jej gardło. Psy nie zdjęłyby także każdej części garderoby, a z tego co się dowiedziałem, ratownicy z karetki zastali kobietę pozbawioną nawet bielizny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja caly czas jestem pewna, ze taka sytuacja nie odbywała by się bez jakiegokolwiek krzyku, a jesli był by krzyk ktoś by go uslyszał. Ludzie na wsi sa ciekawscy i byle jaki krzyk czy głośna rozmowa była by przez kogoś usłyszana, przeciez to się działo w miejscu gdzie na około sa posesje!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za to co się stało powinien odpowiedzieć właściciel który zapomniał o tym, ze biorąc sobie zwierzę do domu stał się za nie odpowiedzialny i musi się nim opiekować, karmić itp. Tymczasem wielu bezmózgich włascicieli psów wypuszcza agresywne i głodne zwierzęta za ogrodzenie gdzie mogą komuś zrobić krzywdę. Pies wiadomo, reaguje instynktownie a w stadzie staje się bardziej pewny siebie. Nie można oczekiwać od zwierzęcia zachowania ludzkiego ale od ludzi można a nawet trzeba egzekwować aby zajmowali się swoimi psami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a co do tych śladow samochodu to owszem sa tylko one były juz wczesnie a nikt nie słyszał bo każdy o tej porze śpi a ona moze nie miała siły krzyczeć nikt nie wie jak my byśmy sie zachowali w takiej sytuacji!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo mnie dziwią komentarze osób, które twierdzą,że ludzie na wsi są ciekawscy i napewno widzieli. Otóż o tej porze roku, o godzinie szóstej rano zazwyczaj śpią i nie biegają po ulicy w poszukiwaniu sensacji. Z domu wychodzą zazwyczaj osoby, które są zmuszone dotrzeć do pracy. Dlatego proszę, aby nie rzucano bezpodstawnych oskarżeń.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po jakiego h.... potrzebne mu były cztery owczarki niemieckie ? Hodowla ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Policjaci "złapali" 4 psy, bo gdy udali się na posesję psy "były na uwięzi". Czy autor artykułu niejaki ER jest idiotą czy tylko patałachem. Litości, przecież to czytają też normalni ludzie /choc pewnie nie powinni/.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Malkom napisał:
Po jakiego h.... potrzebne mu były cztery owczarki niemieckie ? Hodowla ?
Psedohodowla, rozmnozył je i pewnie tak zostało. Nie pierwszy i nie ostatni idiota prowadzi taką rozmnażalnię a efekty widać. Psy pozostawione same sobie, biegające swobodnie po wsi. To skandal, zeby coś takiego miało miejsce. Pies powinien biegać po posesji a nie po ulicy i atakować ludzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Doszło do tragedii w Karczewicach, bo policjanci złapali cztery psy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czyli powinna o tej porze spac a nie isc do pracy , bo idiota nie dopilnowal sfory psow
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie redaktorze proszę bardzo o wyjaśnienie - jak można coś złapać jak to było na uwięzi ??? Czy to tak samo jak by syn znalazł w Pańskim portfelu 1000 zł ??? I nie złapali tylko odebrali właścicielowi do badan i wyjaśnienia. I uważaj pan by Pana nie złapali (Naczelny Redaktor ) w Pańskim pokoju.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To straszne, co się dzieje. Pies jest więcej wart niż człowiek. Tak nie powinno być, dlaczego na to pozwalamy?Jak można więcej dbać o dobro psa niz bezpieczeństwo ludzi? Pies może sobie (a nawet wg nowych przepisów powinien!) biegać po podwórku bez łańcucha, a człowiek ma żyć w strachu, czy aby nie wymknie sie i go nie pogryzie. Duży pies biegający bez łańcucha po posesji jest potencjalnie niebezpieczny, bo może nawet przeskoczyć przez ogrodzenie, że nie wspomnę juz o wszelkich dziurach. Tego sie nie uniknie na 100%. Nie można tłumaczyć, że to wina człowieka a nie zwierzęcia - owszem, tak jest, ale czy dlatego ludzie muszą umierać? Przecież właśnie trzymanie psów na łańcuchu zapobiega takim tragediom jak ta. To wielka tragedia dla rodziny, nie mogę przestać o tym myśleć, życia tej młodej kobiecie już nic nie zwróci, ale pozostaje pytanie, dlaczego? Dlaczego pies ma więcej prawa niz człowiek? Może przesadzam, ale targają mną emocje.Ludzie, tak nie można!Zróbmy coś z tym! To chory kraj.Obrońcy zwierząt, jak zmusicie wszystkich właścicieli niebezpiecznych psów żeby postępowali rozsądnie?Jak?Otóż - nie zmusicie!!A cierpieć będą niewinni ludzie, tak mi szkoda tej kobiety, musiała mieć straszną śmierć. Ciekawe, obrońcy zwierząt, jakby wam pies śmiertelnie pogryzł dziecko czy tez dalej tak protestowalibyście w obronie praw zwierząt. Osobiście uważam, że nie. Lepiej byłoby, żeby te psy nie tylko były na łańcuchu, ale zostały uśpione zanim pozbawiły życia niewinną osobę. Bo jedno życie ludzkie jest więcej warte niż 1000 psów. Pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obrońca ludzi napisał:
To straszne, co się dzieje. Pies jest więcej wart niż człowiek. Tak nie powinno być, dlaczego na to pozwalamy?Jak można więcej dbać o dobro psa niz bezpieczeństwo ludzi? Pies może sobie (a nawet wg nowych przepisów powinien!) biegać po podwórku bez łańcucha, a człowiek ma żyć w strachu, czy aby nie wymknie sie i go nie pogryzie. Duży pies biegający bez łańcucha po posesji jest potencjalnie niebezpieczny, bo może nawet przeskoczyć przez ogrodzenie, że nie wspomnę juz o wszelkich dziurach. Tego sie nie uniknie na 100%. Nie można tłumaczyć, że to wina człowieka a nie zwierzęcia - owszem, tak jest, ale czy dlatego ludzie muszą umierać? Przecież właśnie trzymanie psów na łańcuchu zapobiega takim tragediom jak ta. To wielka tragedia dla rodziny, nie mogę przestać o tym myśleć, życia tej młodej kobiecie już nic nie zwróci, ale pozostaje pytanie, dlaczego? Dlaczego pies ma więcej prawa niz człowiek? Może przesadzam, ale targają mną emocje.Ludzie, tak nie można!Zróbmy coś z tym! To chory kraj.Obrońcy zwierząt, jak zmusicie wszystkich właścicieli niebezpiecznych psów żeby postępowali rozsądnie?Jak?Otóż - nie zmusicie!!A cierpieć będą niewinni ludzie, tak mi szkoda tej kobiety, musiała mieć straszną śmierć. Ciekawe, obrońcy zwierząt, jakby wam pies śmiertelnie pogryzł dziecko czy tez dalej tak protestowalibyście w obronie praw zwierząt. Osobiście uważam, że nie. Lepiej byłoby, żeby te psy nie tylko były na łańcuchu, ale zostały uśpione zanim pozbawiły życia niewinną osobę. Bo jedno życie ludzkie jest więcej warte niż 1000 psów. Pozdrawiam.
Blablabla. Im bardziej poznaję ludzi twojego pokroju tym mocniej kocham zwierzęta. Gdyby ludzie dbali o to co przygarnęli jak należy to zwierzęta nikogo by nie atakowały. Za agresję zwierzęcia odpowiada jego własciciel a jak własciciel jest głupi to się dziwić psu, ze też zgłupieje? Prawdopodobnie nigdy się nie dowiemy co zaszło rano na tym przystanku i dlaczego duże psy biegały sobie wolno po wsi jak w ogóle nie powinny opuszczać posesji. Obarczanie winą zwierząt jest nie tylko głupie ale też zupelnie bezpodstawne gdyż zwierzę nie reaguje agresją bez powodu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Blablabla. Im bardziej poznaję ludzi twojego pokroju tym mocniej kocham zwierzęta. Gdyby ludzie dbali o to co przygarnęli jak należy to zwierzęta nikogo by nie atakowały. Za agresję zwierzęcia odpowiada jego własciciel a jak własciciel jest głupi to się dziwić psu, ze też zgłupieje? Prawdopodobnie nigdy się nie dowiemy co zaszło rano na tym przystanku i dlaczego duże psy biegały sobie wolno po wsi jak w ogóle nie powinny opuszczać posesji. Obarczanie winą zwierząt jest nie tylko głupie ale też zupelnie bezpodstawne gdyż zwierzę nie reaguje agresją bez powodu.
Jesteś ograniczony umysłowo i nie wypisuj bzdur bo nic nie wiesz o psach. Psu nigdy się nie wierzy, takie jest stare porzekadło i jest to w 100% prawda. W Polsce było już wiele wypadków że pies zagryzł właściciela lub bez powodu rzucił się na dziecko. Z psem jest tak samo jak z człowiekiem takim jak ty. Występują jednostki wybitnie tępe które nie są w stanie przyswoić pewnych zasad i które są zagrożeniem dla innych. Jednostki takie należy bezwzględnie eliminować obojętnie czy legalnie czy nielegalnie. W mojej miejscowości nie ma już bezpańskich kundli. Można mi zarzucić że jestem bez serca, niehumanitarny,okrutny ale jestem skuteczny. Powtarzam : skuteczny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Blablabla. Im bardziej poznaję ludzi twojego pokroju tym mocniej kocham zwierzęta. Gdyby ludzie dbali o to co przygarnęli jak należy to zwierzęta nikogo by nie atakowały. Za agresję zwierzęcia odpowiada jego własciciel a jak własciciel jest głupi to się dziwić psu, ze też zgłupieje? Prawdopodobnie nigdy się nie dowiemy co zaszło rano na tym przystanku i dlaczego duże psy biegały sobie wolno po wsi jak w ogóle nie powinny opuszczać posesji. Obarczanie winą zwierząt jest nie tylko głupie ale też zupelnie bezpodstawne gdyż zwierzę nie reaguje agresją bez powodu.
"Im bardziej poznaję ludzi twojego pokroju" - jak bardzo blisko poznajesz kogoś poprzez forum? Twoja wypowiedź jest tak głupia jak tezy, które głosisz. Może pozwólmy dzikie zwierzęte tez trzymac w domach, wszak nie ich wina, jak kogoś rozszarpią, to tylko dzikie zwierzę...Taki jest twój tok myslenia. Jaką dajesz gwarancję, że ogromny pies kogoś kiedys nie zagryzie na śmierć? Żadnej, prawda? Więc o co chodzi?Pies jest zagrożeniem sam w sobie, nie ma mowy o zaufaniu do właścicieli, bo oni sa jacy są - jedni odpowiedzialni, inni nie. A przez to, że ktos jest nieodpowiedzialny, ktoś inny ginie, nie kumasz tego?Tak ograniczony jesteś? Wolność psa jest nie porównanie mniej warta niz zycie np tej dziewczyny.Rozumiesz?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mietek napisał:
Jesteś ograniczony umysłowo i nie wypisuj bzdur bo nic nie wiesz o psach. Psu nigdy się nie wierzy, takie jest stare porzekadło i jest to w 100% prawda. W Polsce było już wiele wypadków że pies zagryzł właściciela lub bez powodu rzucił się na dziecko. Z psem jest tak samo jak z człowiekiem takim jak ty. Występują jednostki wybitnie tępe które nie są w stanie przyswoić pewnych zasad i które są zagrożeniem dla innych. Jednostki takie należy bezwzględnie eliminować obojętnie czy legalnie czy nielegalnie. W mojej miejscowości nie ma już bezpańskich kundli. Można mi zarzucić że jestem bez serca, niehumanitarny,okrutny ale jestem skuteczny. Powtarzam : skuteczny
I za to co napisałeś już Cię bardzo lubię.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy te psy pochodzą z gospodarstwa w którym kiedyś byłą chlewni?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PANIE REDAKTORZE ! ZŁAPALI CZY ZABRALI ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Myśląca napisał:
"Im bardziej poznaję ludzi twojego pokroju" - jak bardzo blisko poznajesz kogoś poprzez forum? Twoja wypowiedź jest tak głupia jak tezy, które głosisz. Może pozwólmy dzikie zwierzęte tez trzymac w domach, wszak nie ich wina, jak kogoś rozszarpią, to tylko dzikie zwierzę...Taki jest twój tok myslenia. Jaką dajesz gwarancję, że ogromny pies kogoś kiedys nie zagryzie na śmierć? Żadnej, prawda? Więc o co chodzi?Pies jest zagrożeniem sam w sobie, nie ma mowy o zaufaniu do właścicieli, bo oni sa jacy są - jedni odpowiedzialni, inni nie. A przez to, że ktos jest nieodpowiedzialny, ktoś inny ginie, nie kumasz tego?Tak ograniczony jesteś? Wolność psa jest nie porównanie mniej warta niz zycie np tej dziewczyny.Rozumiesz?
Mam w domu cztery psy oraz dwoje dzieci których nie izoluję od zwierząt i które znają zasady postępowania z takimi zwierzętami. Posiadając zwierzę w domu nalezy jasno określić zasady współdzielenia terytorium i hierarchii. Nasze psy nigdy z nami nie jadły, nigdy też nie powoliliśmy na to aby dominowały w "stadzie". Nie obawiam się, że dzieciom coś grozi bo psy są łagodne, zupełnie nieagresywne i nigdy tej agresji nie przejawiały, dlatego dziwię się ludziom którzy próbują straszyć innych, wprowadzać jakąś psychozę, ze kazdy pies, każde zwierzę to potencjalny zabójca który tylko czyha na ofiarę. Z psami tak jak z ludźmi trzeba postępować umiejętnie i wiedzieć co wolno a czego nie. Jeżeli komuś brakuje umiejętności nauczenia psa że nie on jest najważniejszy jak również odpowiedzialności, konsekwencji w działaniu ze zwierzęciem to moze lepiej niech kupi sobie chomika.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
młoda chyba pochodza z stamtąd ale ja sama pewna nie jestem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...