Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Kraczewice a nie Karczewice!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W wyniku wypadku na miejscu zginął kierowca matiza i jego pasażer - kobieta i mężczyzna.Nie jestem polonisto ale nie mogę zaczaić tego zdania,to ile tych osób zginęło w tym matizie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
POWINIEN DOSTAĆ PARE LAT ZA TEGO CHŁOPAKA NA MOTOCYKLU! TACY TO SĄ NAJGORSI JEDZIE TAKIM ZŁOMEM NA POLONEZ I NA DODATEK JESZCZE JAK ŚWIĘTA KROWA.. SZKODA CHŁOPAKA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
światełka nie pomogły , co ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jon ty jestes nienormalny? O co ci chodzi z tymi światłami?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kolo z tego poloneza co wymusil pierszenstwo mial 0.3 promila a niewinny chlopak niezyje !! pojdzie siedziec za spowodowanie wypadku ze skutkiem smiertelnym a nie za morderstwo i dostanie co najwyzej 2-3 lata !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tym motorem jechał mój kolega kondolencje dla całej rodziny szkoda chłopaka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mam nadzieje ze ten **** z poloneza pojdzie siedziec.,.. szkoda chłopaka jak zwykle wina je**nych puszkarzy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mój dobry koleszka zmarł w tyn wypadku a niedawno z nim jeździłem niemoge w to uwierzyć!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![b]!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
mam nadzieje ze ten **** z poloneza pojdzie siedziec.,.. szkoda chłopaka jak zwykle wina je**nych puszkarzy...
Tak bardzo mi szkoda tego dziecka a ten kretyn z poloneza to kto? Jak on jechal ze nie widzial motoru?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
krzysiek napisał:
tym motorem jechał mój kolega kondolencje dla całej rodziny szkoda chłopaka
Ja takze skladam kondolencje biednym, nieszczesliwym rodzicom.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bracie dlaczego ty ty nie potrafie na to pytanie sobie odpowiedziec!!!;(;(;(;(;(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Siostra napisał:
bracie dlaczego ty ty nie potrafie na to pytanie sobie odpowiedziec!!!;(;(;(;(;(
...Wyrazy współczucia.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( dlaczego On ;(( [*] na zawsze w naszej pamięci Piotr
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najgorsze jest to że nie wszyscy sobie zdają sprawę jak tragiczna może być jazda po pijanemu, niby śladowe ilości alkoholu ale skutki są przerażające. Współczują rodzinie zmarłego chłopaka, wiem jak to jest stracić w wypadku bliską osobę. Ile jeszcze osób musi stracić życie???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co do wypadku koło Nałęczowa, nie dawno zginą tam kurier ,a jeszcze przedtem 2 kobiety i teraz dwie osoby, wielo osób było rannych, a ile leżało w rowie obok tego zakrętu to nikt nie zliczy. do czego dąże. Mieszkam w Wawolnicy i jeżdzę tą trasą tam nie ma nawet znaku że jest jaki kolwiek zakręt, a to miejsce klasuje się już na czarny punkt. Na co czekają drogowcy na więcej ofiar??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szkoda chlopaka...taki mlody i tak szybko odszedl///tylko dziwie sie dlaczego nikt nie wytlumaczyl mu ze taka jazda jaką on urządzał na motorze moze sie tak skonczyc.???główną przyczyna tego wypadku byla nadmierna predkosc motocyklisty...gdyby nie to chlopak by zyl...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
garwin napisał:
szkoda chlopaka...taki mlody i tak szybko odszedl///tylko dziwie sie dlaczego nikt nie wytlumaczyl mu ze taka jazda jaką on urządzał na motorze moze sie tak skonczyc.???główną przyczyna tego wypadku byla nadmierna predkosc motocyklisty...gdyby nie to chlopak by zyl...
a ty jesteś policjantem który był na iejscu zdarzenia że się tak wypowiadasz? zamilcz!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cholerny Poloneziarz! napisał:
POWINIEN DOSTAĆ PARE LAT ZA TEGO CHŁOPAKA NA MOTOCYKLU! TACY TO SĄ NAJGORSI JEDZIE TAKIM ZŁOMEM NA POLONEZ I NA DODATEK JESZCZE JAK ŚWIĘTA KROWA.. SZKODA CHŁOPAKA
zastanów sie co ty piszesz każdemu sie to moglo przydarzyc więc nie pisz mi tu głupot nie wiadomo ile on tym motocyklem jechal moze ze 200 km/h to trudno przy takiej predkosci go zauwazyc to byly ułamki sekund,gdyby jechał zgodnie z przepisami z dozwoloną prędkoscia to by sie konczylo na jakmis zlamaniu i potluczeniue a tak chlopak nie zyje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dada napisał:
zastanów sie co ty piszesz każdemu sie to moglo przydarzyc więc nie pisz mi tu głupot nie wiadomo ile on tym motocyklem jechal moze ze 200 km/h to trudno przy takiej predkosci go zauwazyc to byly ułamki sekund,gdyby jechał zgodnie z przepisami z dozwoloną prędkoscia to by sie konczylo na jakmis zlamaniu i potluczeniue a tak chlopak nie zyje.
Polonezem kierowca nie powinien wyjezdzac, albo jeszcze pare razy popatrzec.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...