Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
każdy kto znał Piotrka wiedział ze lubi sobie poszaleć i nie wińmy tyko kierowcy poloneza pamiętajmy o tym ze nie jesteśmy jedynymi użytkownikami dróg i powinniśmy myśleć nie tylko za siebie ale także i za kogoś i spodziewać się różnych rzeczy tym bardziej na wsi... a gdyby to nie był polonez tylko dziecko na rowerze???? należy włączyć myślenie nie tyczy się to tylko motocyklistów ale każdego użytkownika drogi.........szkoda chłopaka ale takie jest życie......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szkoda piotrka zawsze był taki wesoły. APEL DO MOTOCYKLISTÓW PRZYJEDCIE NA POGRZEB. JAK BĘDZIE INFORMACJA KIEDY POGRZEB TO NAPISZE.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piotruś był moim bratem ciotecznym i kochał motocykle!!!!! Ale nie mogę w to uwierzyć że tak młodo od nas odszedł!!!! kondolencje dla całej rodziny!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[b]najszczersze kondolencje dla rodziny... znałam Piotrka z widzenia [*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PIOTRUS BYŁ BARDZO MILYM I SYYMPATYCZNYM CHLOPAKIEM ZAWSZE KIEDY ZAJEZDZALEM DO WARSZTATU WYPOLEROWAC AUTO TO ZAWSZE PODSZEDL I POGADAL,CIESZYL SIE Z NOWO KUPIONEGO MOTORU ALE TO BYL JEGO PIERWSZY MOTOR-TAK MI POWIEDZIAL,MOIM ZDANIEM TO BYL ZA DUZY MOTOR JAK DLA PIOTRKA.PO ZA TYM KAZDY KTO MA COS TAKIEGO CHCE PRZYCISNAC ALE ku*** U NAS NIE MA GDZIE!!!!!!POPATRZEC NA INNE KRAJE ZACHODNIE TYPU NIEMCY TO TAK JEZDZA WARIACI PO 260KM,300KM TYLE ZE NA AUTOSTRADACH A U NAS?GDZIE WYJEZDZI SIE MOTOCYKLISTA?NA SZCZUCZKACH???NA WYPIZDOWIE???CZY INNEJ WSI????I JAK TAKI MOTOCYKLISTA SIE WYJEZDZI TO NAWET MU DO GLOWY NIE PRZYJDZIE ZEBY PRZEKROCZYC W TERNIE ZABUD.50KM!!!A UNAS TERN CZY NIE TEREN TO 150 BO NIE MA GDZIE TO SIE TAK JEZDZIE GDZIE SIE DA.SAM WIEM Z DOSWIADCZENIA,A PO DRUGIE NA WSI JEST JAK ZAWSZE ZDZICHO MYSLI ZE GO STEFAN PUSCI I NAWET NIE PATRZZY SIE W JAKIES KIERUNKI I TAK OTO PIOTRUS NIE ZYJE. ZAL MI RODZINY BO TO BYL MILY CHLOPAK,KONODOLENCJE DLA RODZINY.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
(*)Piotruś
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A w matizie kto zginął?Małżeństwo?Tacy młodzi ludzie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kazdy ma po trochu racji...szkoda tylko mlodego chlopaka...poprostu zbieg nieszczesliwych zdarzen...ale niestety nie oszukujmy sie...przy tak duzej predkosci nie mial zadnych szans...wyłączył swoje myslenie dlatego ze kochał pęd powietrza...[*][*][*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja zanałam Piotrka wiem że najspokojniej nie jeżdził i nie stoje ani po stronie kierowcy poloneza ani Piotrka ponieważ każdy ma pretensje do faceta z poloneza a zastanowcie sie jaka predkosc miał motocykl .Jesli jechał by z przyzwoita predkoscia to skonczyło by sie na pobycie w szpitalu i złamaniach.Wiec nie wieszajcie "psów na polonezie i jego kierowcy" ale spójżcie na to obustronnie.Bo moim zdanniem wine poniosi w tym wypadku jeden jak i drugi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
choć szkoda mi Piotrka bo był za młody zweby umierac i szkoda mi jego rodziny bo napewno cierpia.szczere kondolencje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~gosc~ napisał:
choć szkoda mi Piotrka bo był za młody zweby umierac i szkoda mi jego rodziny bo napewno cierpia.szczere kondolencje
że tak spytam, ten s.p. Piotrek to skąd był?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pogrzeb w środę o godzinie 15.00
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dokładnie. Gdyby jechał z normalną prędkością to skończyłby w szpitalu a nie w grobie. Widziałem tego poloneza po wypadku jak go wywozili na lawecie z posterunku i miał konkretnie wgnieciony cały bok i nie wgniótłby się tak gdyby motocykl jechał z dozwoloną prędkością .. więc nie obwiniajcie tylko kierowcy poloneza ! To oczywiście wielka tragedia ale wina nie jest tylko po jednej stronie !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~ania~ napisał:
A w matizie kto zginął?Małżeństwo?Tacy młodzi ludzie...
TAK MAŁŻEŃSTWO ,BYLI ROK PO ŚLUBIE.sTRASZNIE MI ŻAL I SMUTNO TO TAKIE NIE SPRAWIEDLIWE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~gość~ napisał:
TAK MAŁŻEŃSTWO ,BYLI ROK PO ŚLUBIE.sTRASZNIE MI ŻAL I SMUTNO TO TAKIE NIE SPRAWIEDLIWE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
4 lata po ślubie byli
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Paweł napisał:
...Wyrazy współczucia.....
WSPÓCZUJE, MÓJ BRAT KILKA DNI WCZESNIEJ TEŻ MIAŁ WYPADEK( W RYKACH), NA SZCZĘŚCIE ŻYJE . NIE POTRAFIE SOBIE WYOBRAZIC CO CZYJE RODZINA CHŁOPAKA, BARDZO BARDZO MI PRZYKRO...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...