Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Trojaczkowice: Samochód rozbił się o drzewo

Utworzony przez klo, 26 grudnia 2012 r. o 15:11 Powrót do artykułu
droga krajowa 17??? ahaaaaaaa noooo to juz wiem gdzie droga krajowa 17 hahah czy 19?? bo juz nie wiem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Spokojnie bez pośpiechu! W Trojaczkowicach nie ma wylotówki z 17, a trasa która przebiega przez Trojaczkowice to DK19, więc pewnie o to się rozchodzi,jak rosło drzewo to i pewnie rośnie z tego co widziałem i widziałem też otarcia na tym drzewie, więc pewnie auto uderzyło w to właśnie drzewo, a "pień" cytuje z pozostałej części artykułu TO JEST "POZOSTAŁOŚĆ po ŚCIĘTYM DRZEWIE!,Ciąg dalszy artykułu pozostawiam wam drodzy Czytelnicy do komentarza, A Redaktorowi życzę powrotu do zdrowia i BARRRRDZO lekkiego kaca, Dziękuje, WESOŁYCH ŚWIĄT!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Samochód nieźle skosowany był.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widziałam. nieźle skasowany samochód ale dziewczyna chyba żyła ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zdarzenia to mialo miejsce w Zemborzycach Tereszyńskich przy drodze krajowej 19 . Bądzcie bardziej dokładni redaktorzy DW
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
.... zjechało na pobocze i uderzyło w drzewo rosnące w pobliżu jezdni..... Przejeżdżałem tamtędy i widziałem z okna samochodu.Samochód istotnie skasowany,drzewo było całe.Ale rosło ono za przydrożnym rowem.Jak więc baba wyprzedzała inny samochód?Czyżby "brała go" po prawej stronie i wjechała do rowu a następnie na drzewo?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wyszli o własnych siłach. straż ich nie wyciągała. na kazdym kroku nas kłamią w massmediach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto redaguje te informacje - droga krajowa nr 17 w Trojaczkowicach? Ta się w gazecie podniecili prawie skończoną S17 że lokują ją na terenie całej Lubelszczyzny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a skąd była dziewczyna ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...