Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Trutka i odchody myszy w Biedronce w Bełżycach. \"Wyciągniemy konsekwencje”

Utworzony przez pajączek i myszka, 8 listopada 2013 r. o 12:21 Powrót do artykułu
żenada.. a na drzwiach wywieszona kartka z napisem: nieczynne z powodu awarii. po co taki kity wciskać? przecież wiadomo że przez tę trutkę na myszy, a nie awarię. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czytam to i w końcu postanowiłam napisać: widziałam na własne oczy tę trutkę, dopiero jak znajomy mi powiedział. Nie była na widoku, bo sama przechodząc i mając listę zakupów nie zaglądałam po kątach. A to jest w kącie, pomiędzy lodówkami. Ona tam leżała od kilku dni, więc gdybanie o podrzucenie jest dziwne - jeśli nawet by ktoś podrzucił, to pracownicy tego nie zauważyli, tak? Nikt tam nie sprząta? Sami położyli, i tyle, a że robili to "w biały dzień" to tylko ich wina...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prowokacja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no i znowu rozpacz w Bełżycach bo BIEDRA zamknięta:)      
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
o boze no i znowu .. te belzyce sa jakies nie udane ;p
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Konkurencja wie ze nie da rady normalnie pokonac Biedronki to robi chwyty ponizej pasa...przeciez jak wykurza Biedre to sami beda dyktowac ceny...to zwykla prowokacja...Inter powinno zawalczyc cenami  klijenta a nie dziecinnymi zagrywkami...chociaz wiedza ze nie dadza rady...i tak nie zejda ponizej cen Biedronki a ludziom nie dadza zarobic. Mam nadzieje ze Biedronka nie podda sie i przetrwa....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Konkurencja wie ze nie da rady normalnie pokonac Biedronki to robi chwyty ponizej pasa...przeciez jak wykurza Biedre to sami beda dyktowac ceny...to zwykla prowokacja...Inter powinno zawalczyc cenami  klijenta a nie dziecinnymi zagrywkami...chociaz wiedza ze nie dadza rady...i tak nie zejda ponizej cen Biedronki a ludziom nie dadza zarobic. Mam nadzieje ze Biedronka nie podda sie i przetrwa....
  Człowieku czy ty jesteś normalny?? Ciekawe jak intermarche ma "wykurzyć" Biedronke? Niby tego pająka to oni podłożyli co? Myślisz, że in inwestor nie ma co robić, tylko latać i podrzucać pająki i trutki? Może odchody myszy też podrzucili??? :/   Tak to jest, ludzie w Bełżycowie wcale nie myślą, mózgi wyprane...   Prawda taka, że pająk był w dostawie, a myszy latają w Biedro to i trutka musiała być wystawiona i gówna myszy znalazł SANEPID, gdzie widzisz w tym prowokacje?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Człowieku czy ty jesteś normalny?? Ciekawe jak intermarche ma "wykurzyć" Biedronke? Niby tego pająka to oni podłożyli co? Myślisz, że in inwestor nie ma co robić, tylko latać i podrzucać pająki i trutki? Może odchody myszy też podrzucili??? :/   Tak to jest, ludzie w Bełżycowie wcale nie myślą, mózgi wyprane...   Prawda taka, że pająk był w dostawie, a myszy latają w Biedro to i trutka musiała być wystawiona i gówna myszy znalazł SANEPID, gdzie widzisz w tym prowokacje?
  Ha ha ty chyba wierzysz naprawde w tego pajaka....przestan juz cpac.....no nie moge ha ha :D kretyn sie nabral na pajaka....kolejny nieudacznik....Chlopie omijaj Biedronke, nie kupuj tam....a soro juz widzisz pajaki to ciezko z toba.... :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Człowieku czy ty jesteś normalny?? Ciekawe jak intermarche ma "wykurzyć" Biedronke? Niby tego pająka to oni podłożyli co? Myślisz, że in inwestor nie ma co robić, tylko latać i podrzucać pająki i trutki? Może odchody myszy też podrzucili??? :/   Tak to jest, ludzie w Bełżycowie wcale nie myślą, mózgi wyprane...   Prawda taka, że pająk był w dostawie, a myszy latają w Biedro to i trutka musiała być wystawiona i gówna myszy znalazł SANEPID, gdzie widzisz w tym prowokacje?
    Ha ha a widzales/as tego pajaka co wiesz jaka byla prawda... :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W bełżycach afera o trutkę a w PONIATOWEJ jak szczury biegają po sklepie to nikt ich nie widzi. Stawiam na konkurencje wataszków z Bełżyc.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niedwno do Biedronki w Poniatowej przyjechała szara myszka w pieczywie do wypieku, taki dodatek, bułka z myszą. Smacznego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ma charakter wyjątkowy???? pracowałem w tym sklepie zobaczyć mysz to codzienność przychodziłem rano do pracy a tu mysz zdechła leży.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...