Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Trzy kilometry piekła na drodze pod Piaskami

Utworzony przez krzesimir, 18 lutego 2010 r. o 19:35 Powrót do artykułu
GDDKiA powinna na tym odcinku ustawić ograniczenie prędkości do 30km/h . Tak robią w Niemczech na odcinkach o złej nawierzchni do czasu naprawy .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
krzesimir napisał:
GDDKiA powinna na tym odcinku ustawić ograniczenie prędkości do 30km/h . Tak robią w Niemczech na odcinkach o złej nawierzchni do czasu naprawy .
Tyle tylko że podchodząc do zagadnienia w ten sposób,w Polsce takie ograniczenia musiały by stanąć na 95% dróg...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pan Nalewajko i burmistrz Piask mają tylko częsciowo rację i sprawę przedstawiają "pod siebie" Inwestycja przewidziana jest na ten rok - no powiedzmy początek inwestycji przewidziany jest na październik/listopad, a jej zakończenie na połowę 2012 roku Decyzja środowiskowa na ten odcinek jest juz dawno, jak i cała reszta dokumentacji, trwa procedura przetargowa, która powinna wyłonić wykonawcę gdzieś około września.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
trzy kilometry? jaja sobie robią? pas od strony piask do lublina jest dziurawy jak ser szwajcarski co najmniej do wierzchowisk, a w przeciwnym kierunku od granic kalinówki do kazimierzówki zaczyna wyglądać tak samo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
trzy kilometry? jaja sobie robią? pas od strony piask do lublina jest dziurawy jak ser szwajcarski co najmniej do wierzchowisk, a w przeciwnym kierunku od granic kalinówki do kazimierzówki zaczyna wyglądać tak samo.
Codziennie dojeżdzam do pracy z Piask do Lublina i przypominam sobie wielokrotne obietnice pana dyrektora Janusza Wójtowicza o przebudowie tej drogi i budowie obwodnicy Lublina. Teraz ma rzecznika prasowego - to dobrze, przynajmniej nikt mu nie postawi zarzutów że wieokrotnie kłamał i dalej kłamie. A rzecznik - mówi, co mu każą! Już niedługo trzeba będzie szukać obwodnicy drogi Piaski - Lublin, bo nie da się już dalej po niej jeżdzić. Ograniczenie prędkości do 30 km/h nic nie da - to stanowczo za dużo! Może do 10 km/h.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To już i obwodnica Piasków jest zła ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co pisze mój poprzednik napisał:
To już i obwodnica Piasków jest zła ???
Sorry pomyliłem się. Źle zrozumiałem sens zdania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale niektórzy maja gdzies sluzbowe samochody ktorymi jezdza i innych uzytkownikow... jeden taki mi wiazanke sypnal dzis na CB jak przemknal z predkoscia ok 100 km na godzine obsypujac kamieniami inne samochody... drugi w szpachelvagenie "stuninkowanym" na blachach LU zaczal trabic i wymijac poboczem....mi pekla sprezyna przez ta droge bo tez codziennie musze ją pokonywac niestety ale niestety juz tam nie da sie ominąc niektorych dziur... moja propozycja to strajk... zablokowanie krajówki moze by cos dalo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i po raz kolejny GDDKiA zwala wina na innych. Zazwyczaj tłumaczą się ze to przyrodnicy nie pozwalają im pracować a w przypadku kiedy decyzja środowiskowa jest wydana (tak jak tutaj) zwalaja wine na "Protesty mieszkańców" czy jakoś tak. WSTYD!!! panie wójowicz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
normalnie nienormalny napisał:
ale niektórzy maja gdzies sluzbowe samochody ktorymi jezdza i innych uzytkownikow... jeden taki mi wiazanke sypnal dzis na CB jak przemknal z predkoscia ok 100 km na godzine obsypujac kamieniami inne samochody... drugi w szpachelvagenie "stuninkowanym" na blachach LU zaczal trabic i wymijac poboczem....mi pekla sprezyna przez ta droge bo tez codziennie musze ją pokonywac niestety ale niestety juz tam nie da sie ominąc niektorych dziur... moja propozycja to strajk... zablokowanie krajówki moze by cos dalo
na kulturę jazdy naszych drogich przedstawicieli handlowych z kupionym prawem jazdy nie pomoże nic
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~gość~ napisał:
na kulturę jazdy naszych drogich przedstawicieli handlowych z kupionym prawem jazdy nie pomoże nic
szkoda ci ze nie masz służbowego auta? nie wszyscy co mają służb. auta są PH. Więc proszę nie spychaj wszystkich do jednej szufladki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
znajomy napisał:
szkoda ci ze nie masz służbowego auta? nie wszyscy co mają służb. auta są PH. Więc proszę nie spychaj wszystkich do jednej szufladki.
a gdzie tam jest napisane, że wszyscy? uderz w stół, jak to mówią...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Codziennie przyjmujemy od jednego do kilku zgłoszeń o uszkodzonych autach" W 95% efekty jazdy po tej drodze wychodzą nie na miejscu a dopiero poźniej - podatki drogowe płacimy natomiast przy tankowaniu czyli zanim jeszcze tam wjedziemy... Jechałem tym odcinkiem kilka dni temu 10 km/h z duszą na ramieniu i "krew mnie zalewała" bo własnie kilka tygodni wcześniej 2 tys poszło w regenerację zawieszenia... Ta droga może spełnia normy drogi gruntowej, że o normach twardej drogi publicznej, krajowej i międzynarodwej nie wspomnę. Może pora zamknąć w końcu tę drogę albo jej zarządcę - albo tych którzy troskę o bezpieczeństwo w Konstytucji RP i kodeksie drogowym mają przypisane??? Czy poza radarami w krzakach macie coś jeszcze w swoim arsenale albo nogawakach do egzekwowania bezpieczeństwa w ruchu drogowym panie i panowie policjanci???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
znajomy napisał:
szkoda ci ze nie masz służbowego auta? nie wszyscy co mają służb. auta są PH. Więc proszę nie spychaj wszystkich do jednej szufladki.
NIE WSZYSCY P.H. NIE SZANUJĄ SWOICH SAMOCHODÓW .Więc proszę nie spychaj wszystkich do jednej szufladki. Pozdrawiam P.H
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...kamyk uszkodził mi przednią szybę przy prędkości ok 30km/h....nie wiem kto ma za to teraz odpowiedzieć;-(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~kierowca~ napisał:
...kamyk uszkodził mi przednią szybę przy prędkości ok 30km/h....nie wiem kto ma za to teraz odpowiedzieć;-(
Zarządca drogi ponosi odpowiedzialność - łatwo nie będzie ale walcz o naprawienie szkód!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w tamte wakacje od strony Szczebrzeszyna do Zwierzyńca było latanie dziur (3km), jechałem spokojnie do 40km/h bo było tyle żwirów na szosie, że szok ktoś z naprzeciwka uszkodził mi przednią szybę i mam małe pękniecie u strony pasażera kto jest zarządcą tamtej drogi???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
We wtorek wieczorem dzielna ekipa remontowa szykowała się do pracy na wysokości salonu Kia w Kalinówce. Jechalem dziś tamtędy, minęły dwa dni a te palanty nie zrobili nic,przed skrętem do Świdnika są dziury na metr a kamienie napier***ają po samochodach az miło.... Rzygać mi się chce !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
łatanie dziur na obecną chwilę nic nie da, w dzień temperatura na +, w nocy łapie mróz, woda podcieka i rozsadza asfalt, jedyna opcja to całkiem nowa nawierzchnia, bo takimi tymczasowymi środkami to można sobie drogę na posesji połatać płacimy niemałe podatki w paliwie na utrzymanie dróg, tylko chyba one wpływają na niewłaściwe konto
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja już zdążyłam przywyknąć ,Codziennie jeżdżę do Lublina. Swoje auto zamieniłam na busa. Tracę mniej nerwów, ale więcej czasu na czekanie. Lublina także jest dziurawy i ........ problem z parkowaniem . Ostatnio na płatnym parkingu musiałam sobie miejsce odśniżyć----- to przelało czarę goryczy. Mam dość takich gospodarzy, którzy czekają tylko, że natura wszystko załatwi, a sami ręce na tył . DO roboty, trzeba mniej gadać a więcej pracować!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...