Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Siedliszcze dziura jakich mało .Chciałem zwiekszyc dostawę wody to nawet nie ma takiej możliwości bo jak za komuny ujęcie wybudowano to dalej tak samo .Zero infrastruktury .Czy ktos kto decyduje był tam widział te ruiny w centrum wsi i bezmoc zdenerwowanego ciągle wójta .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do Guest: W takim razie daru natury nie bierzemy wcale!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Siedliszcze dziura jakich mało .Chciałem zwiekszyc dostawę wody to nawet nie ma takiej możliwości bo jak za komuny ujęcie wybudowano to dalej tak samo .Zero infrastruktury .Czy ktos kto decyduje był tam widział te ruiny w centrum wsi i bezmoc zdenerwowanego ciągle wójta .
byłem tam kilka razy przejazdem, jak jeździłem po tych terenach z nudy, jestem w szoku, że jakiś bezmózgowiec na górze podpisał się pod tym nonsensownym dokumentem. Wioska jakich pełno w Polsce. Powinni w granicach administracyjnych miasta, nie mylić o gminie, podnieść podatki lokalne z tytułu, że nieruchomości są położone w mieście. :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tam przydałby sie psychiatryk bardziej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obecny wojt zonik nie radzi sobie z zaspokajaniem podstawowych potrzeb mieszkanców. Jako burmistrzowi przybędzie zadan.To jakaś porażka z takim burmistrzem pracować. Ludzie się śmieją . Ile róznych dokumentów trzeba będzie w różnych urzędach wymieniać. Po co to
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Część tej dziury należało włączyć do Trawnik część do Puchaczowa resztę do gm Chelm.to wszystko dla dobra mieszkańców.Mieliby normalnośc w swych gminach.Nie byłoby dziadowtwa chamstwa prostactwa i zacofania cywilizacyjnego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obecny wojt zonik nie radzi sobie z zaspokajaniem podstawowych potrzeb mieszkanców. Jako burmistrzowi przybędzie zadan.To jakaś porażka z takim burmistrzem pracować. Ludzie się śmieją . Ile róznych dokumentów trzeba będzie w różnych urzędach wymieniać. Po co to
Bedzie WAŻNIEJSZY.!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Urząd skarbowy ,TPSA ,Poczta Polska ,KRUS , ZUS ,Komenda Policji , Delegatura Urzędu Wojewódzkiego i siedziba Wyższego Urzędu Górniczego. To wszystko proponuję przenieść do Siedliszcza. Nowe biura powstaną, nowe osiedla .A może i siedzibę Powiatu da się przenieść . Czy ktoś wie gdzie na prawdę jest ta wieś i jak do niej dojechać ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Drogi żużlowe i te pamiętające Gierka. wody nie ma w wielu domach kanalizacji podobnie. Gaz ale w butlach .Bieda bezrobocie a wójtowie miasta się zachciewa .Wstyd Panie Hieronimie. Najpierw zrób Pan cos dla innych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...