Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Naturalna selekcja buraków z BMW.
0
BMW - Bryka Młodzieży Wiejskiej! Kto tym szczeniakom kupuje takie samochody?
0
łook napisał:
BMW - Bryka Młodzieży Wiejskiej! Kto tym szczeniakom kupuje takie samochody?
Pie.... mam veto:) A wypasione bysie od łatwego zarobku trolejbusami jeżdżą?????
0
BMW - bolid młodzieży wiejskiej... Ktoś mi wytłumaczy, dlaczego znowu BMW?
0
Powyższe komentarze są na poziomie buractwa, jestem fanem i użytkownikiem owej marki od wielu lat. Wbrew pozorom mam sredniej dlugosci wlosy a dres zakładałem tylko na zajęciach wychowania fizycznego. Uwierzcie że nie wszyscy w bmw są burakami, bo to jak z zachodnim powiedzeniem że Polacy to złodzieje, pijaki i brudasy. Widze że autorzy artykułow są mocno uczuleni na tą marke bo nie pierwszy raz pojawia się tytuł z bmw bez potrzeby. Niestety BMW wymaga więcej uwagi i doświadczenia w prowadzeniu samochodu w porównaniu z wieś tuningami typu Golf III czy opel Calibra ze względu na sporą moc i napęd na tył
0
BMW - Bardzo Mała Wyobraźnia.... ot tyle
0
Niestety - BMW tak się kojarzy ludziom, gdyż samochody tej marki (zwykle 20 letnie - bo na takie tych buraków stać) wybierają właśnie wspomniane buraki z miast i wsi o przeciętnej wieku 18-25 lat. Po co? A no po to, by mieć brykę i szpanować - że maja "Beemkę". Oczywiście nie wszyscy posiadacze tej marki to buraki. Mam na myśli tylko i wyłącznie tych łebków, którzy kupują to auto nie z sentymentu do marki, ale po to by szpanować.... i jeździć z Bardzo Małą Wyobraźnią....
0
Zawsze z przerażenie jadę szosą dwupasmową od krzyżówki świdnickiej>To co wyprawiają na tej szosie i al.Witosa tacy kierowcy jak ci z BMW woła o pomste do nieba>Sporadyczne patrole policji drogowej tylko doraźnie uspokają "oszalałych "i zakomplesionych-chyba kierówców owych BMW,Opli,merców-przeważnie kupionych za kasę zarobioną na zmywaku lub daną przez rodziców>Ci jezdcy smierci giną na szęście sami.Przy drogach rodziny stawiają krzyże,ale ofiarami tych"morderców "za kólkiem są teżliczni niewinni ludzie,czasem całe rodziny>Dlatego hasło stop;wariatom drogowym jest jak najbardziej trafne>Ja bym dodał stop "mordercomz" drogowym>Mam apel do policji-badzcie częściej na drodze jak wyżej i BARDZIEJ BEZLITOSNI Dla tyh OSZOŁOMÓW-Świrów........
0
~kris~ napisał:
Niestety BMW wymaga więcej uwagi i doświadczenia w prowadzeniu samochodu w porównaniu z wieś tuningami typu Golf III czy opel Calibra ze względu na sporą moc i napęd na tył
sadzisz ze 20letni kierowca (ktory ma prawko gora 2-3 lata) ma wystarczajace doswiadczenie? mam prawko 3 lata, zrobilem malo bo jakies 50 tys. km i sadze ze im wiecej jezdze tym bardziej przeswiadczony jestem ze bardziej trzeba uwazac na to jak inni jada niz na sama swoja jazde, bo wlasnie przez takich deb***i w bmw (czy w innych podobnych) zawsze trzeba spierd.. gdzies i cwiczyc refleks. Jakby wyprzedzil chwile pozniej gdy jest w miare wolna przestrzen to cos by sie stalo? musi pokazywac jaka ma moc w 20 letnim rzechu ktory nie ma zadnych systemow trakcji? rozumiem bmw z 2000 roku czy 2004, ale stary trup z napedem na tyl...
0
zgadzam się z niektórymi przedmówcami-Polacy bardzo szybko wydają opinie. niesłuszne komentarze na temat kierowców BMW- bo równie głupio potrafią jeździć kierowcy calibry, golfa czy jakiejkolwiek innej marki. co do samego samochodu- nawet 1215 letnie BMW ma dużo więcej nowoczesnych opcji o których nawet nie może marzyć 4-5 letni np. Fiat. Jak ktoś jest głupi na drodze to marka nie jest ważna bo rozwali się każdym samochodem. No cóż- beemki mają sporą moc i możliwości-ale są dla dobrych umiejętnych kierowców- nie dla wszystkich. A tak naprawdę dobra beemka jest poza zasięgiem większości piszących te komentarze- i pewnie stąd się pojawiają.
0
Gość napisał:
sadzisz ze 20letni kierowca (ktory ma prawko gora 2-3 lata) ma wystarczajace doswiadczenie? mam prawko 3 lata, zrobilem malo bo jakies 50 tys. km i sadze ze im wiecej jezdze tym bardziej przeswiadczony jestem ze bardziej trzeba uwazac na to jak inni jada niz na sama swoja jazde, bo wlasnie przez takich deb***i w bmw (czy w innych podobnych) zawsze trzeba spierd.. gdzies i cwiczyc refleks. Jakby wyprzedzil chwile pozniej gdy jest w miare wolna przestrzen to cos by sie stalo? musi pokazywac jaka ma moc w 20 letnim rzechu ktory nie ma zadnych systemow trakcji? rozumiem bmw z 2000 roku czy 2004, ale stary trup z napedem na tyl...
Pisząc końcowe zdanie z myślą dlaczego tak się dzieje, akurat z tą marką, krótko masz prawo jazdy i mało kilometrów robisz ale zasada jest jedna trzeba zawsze uważać, a jeśli piszesz że ćwiczysz refleks to chyba trudno Ci przewidzieć sytuacje na drodze. Napisałeś ten tekst strasznie nerwowo i mam wrażenie że boisz sie jazdy samochodem. Powiem Ci że najgroźniejsze sytuacje miałem z emerytami a Tico czy w Polo niż z jakimiś szalonymi nastolatkami w Calibrach.
0
~kris~ napisał:
Pisząc końcowe zdanie z myślą dlaczego tak się dzieje, akurat z tą marką, krótko masz prawo jazdy i mało kilometrów robisz ale zasada jest jedna trzeba zawsze uważać, a jeśli piszesz że ćwiczysz refleks to chyba trudno Ci przewidzieć sytuacje na drodze. Napisałeś ten tekst strasznie nerwowo i mam wrażenie że boisz sie jazdy samochodem. Powiem Ci że najgroźniejsze sytuacje miałem z emerytami a Tico czy w Polo niż z jakimiś szalonymi nastolatkami w Calibrach.
nie boje sie, chodzi mi o takie sytuacje jak jedziesz sobie a tu CI nagle na wzniesieniu na twoim pasie cos jedzie ;/ i musisz spierd.. (jesli wogole jest pobocze), albo ktos widzi ze jedzie cos z naprzeciwka a wyprzedza na sile wymuszajac to zebys uciekal na pobocze jadac 140km/h (co grozi wypadkiem)
0
We wszystkich tych tragicznych wypadkach w roli głównej występuje oczywiście najlepszy samochód dla młodzieży...BMW
0
Gość napisał:
nie boje sie, chodzi mi o takie sytuacje jak jedziesz sobie a tu CI nagle na wzniesieniu na twoim pasie cos jedzie ;/ i musisz spierd.. (jesli wogole jest pobocze), albo ktos widzi ze jedzie cos z naprzeciwka a wyprzedza na sile wymuszajac to zebys uciekal na pobocze jadac 140km/h (co grozi wypadkiem)
A to co piszesz to nagminna sytuacja, każdy szalony kierowca począwszy od acury kończąc na wartburgach znajdzie się gdzieś na trasie i będzie wykonywał taki manewr. Ogólnie chodzi o chorobe wieku dziecięcgo - głupote i to się nie tyczy tylko bmw
0
Tymi samochodami trzeba potrafić jeździć i wiedzieć gdzie można się nimi "pobawić". (Nie piszę teraz o silnikach 1.6 czy 1.8) Gdybym nie miał kontaktu z prawdziwymi pasjonatami tej marki, którzy mają po kolei w głowie to pewnie myślałbym, że faktycznie większość wariatów to kierowcy BMW. Prawda jest taka, że tymi wariatami w BMW są zazwyczaj gnojki którzy zobaczą gdzieś co niektórzy potrafią robić z autem. Takie łebki próbują później to przenieść na drogę,bo myślą, że mają "bolid" nie zdając sobie sprawy, że to co kiedyś mogli widzieć np. wyczyniali dobrzy kierowcy no i przede wszystkim w autach z tzw. "szperą". Moje zdanie... Auto z dużym silnikiem z napędem na tył nie dla 18latka bez pojęcia o prowadzeniu- to powinno leżeć w gestii rodziców, obojętne czy sam zarobił, czy oni mu kupili. NIE WRZUCAJCIE WSZYSTKICH KIEROWCÓW DO JEDNEGO WORKA!
0
Młodzi psychole w swoich podrasowanych BMW. Na szczęście eliminują się z życia w sposób brutalny. Szkoda tylko niewinnych ludzi, ktorzy muszą przy okazji zginąć.
0
niestety BMW było, jest i podejrzewam że będzie kojarzone z dresami, burakami etc. mimo, że to fajne samochody. Sam co prawda nie jeżdżę BMW i ze względu na ten stereotyp go nie kupię. Nie dlatego, że mnie nie stać - po prostu nie chce być kojarzony z burakami. A odnośnie jazdy: "lepiej 5 minut później niż 50 lat za wcześnie"
0
Gość napisał:
Jeśli musisz przy 140 uciekać na pobocze, to znaczy, że należy Ci się 10pkt karnych i mandat 500PLN. To co napisałeś oznacza, ze przekraczasz co najmniej o 50km/h dozwoloną prędkość i można Ciebie wrzucić do tego worka, o którym wszyscy piszą... Kierowców bez mózgu...
0
buraki, cwaniaki, brudasy, d.eb.ile, wariaty w BWM i wszystko jasne wiekszosc ale to wiekszosc kierowcow starych BWM nie potrafi zapanowac nad kierownica, niestety tacy maja brak doswiadczenia zamiast zbierac to wola szpanowac i w ten sposob gina niewinni ludzie nie ma to jak mordercy drogowi w BMW ostatnio czesto widze ze kierowcy wyprzedzaja (mimo tego maja linie przerywana) ale przeciez ja jade z naprzeciwka i za kazdym razem musze wjezdzac na pobocze !!! zamiast poczekac gdy z naprzeciwka nikt nie jedzie to wola zaryzykowac bo widocznie nie chce im sie czekac na pozne wyprzedzanie, ludzie to jest denerwujace chyba wiadomo
0
ja napisał:
Jeśli musisz przy 140 uciekać na pobocze, to znaczy, że należy Ci się 10pkt karnych i mandat 500PLN. To co napisałeś oznacza, ze przekraczasz co najmniej o 50km/h dozwoloną prędkość i można Ciebie wrzucić do tego worka, o którym wszyscy piszą... Kierowców bez mózgu...
tak tak bo na trasie jezdzi sie 90!? człowieku czesto za mala predkosc tez stwarza zagrozenie. trzeba wiedziec gdzie i kiedy mozna pojechac troche szybciej a kiedy zwolnic.
0
Strona 1 z 5

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Uwaga czytelniku!

Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, wejdzie w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. W związku z tym chcielibyśmy Ci przekazać kilka informacji na temat zasad przetwarzania Twoich danych osobowych przez administratora portalu www.dziennikwschodni.pl – spółkę Corner Media sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie.

Bardzo prosimy, zapoznaj się z tymi informacjami uważnie, są to bowiem sprawy bardzo istotne. Jeśli jesteś osobą małoletnią poniżej 16. roku życia, koniecznie przekaż tą wiadomość swoim opiekunom, którzy następnie powinni wytłumaczyć Ci, o co w niej chodzi i dlaczego się do Ciebie zwracamy.

Czym jest RODO?

RODO to potoczna nazwa Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. W Polsce będzie ono obowiązywało od 25 maja 2018 r. Akt ten wprowadza nowy standard ochrony danych osobowych, nakładając na podmioty przetwarzające te dane (administratorów danych) szereg obowiązków, w tym obowiązek poinformowania Ciebie o sposobie przetwarzania Twoich danych, celach w jakich Twoje dane są przetwarzane oraz o uprawnieniach przysługujących Ci w związku z przetwarzaniem danych osobowych przez administratora danych.

Administrator danych

Administratorem Twoich danych osobowych jest Corner Media Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Lublinie, ul. Krakowskie Przedmieście 54, 20-002 Lublin, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy Lublin – Wschód z siedzibą w Świdniku, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, za numerem KRS 0000507517, NIP 7123286919, kapitał zakładowy – 50.000,00. PLN

Możesz się z nami skontaktować zarówno pod adresem:
Corner Media Spółka z o.o.
ul. Krakowskie Przedmieście 54
20-002 Lublinie

jak i mailowo: online@dziennikwschodni.pl

oraz telefonicznie: 81 46-26-800

Rodzaj przetwarzanych danych osobowych

Przetwarzamy dane osobowe podane przez Ciebie podczas procesu rejestracji konta na portalu www.dziennikwschodni.pl, a także dane, które są zbierane podczas korzystania przez Ciebie z tego portalu. Chodzi o dane zbierane i zapisywane w plikach cookies. Więcej na temat plików cookies przeczytasz w naszej polityce prywatności.

Pamiętaj, rejestracja konta na portalu www.dziennikwschodni.pl nie jest obowiązkowa. Nie masz także obowiązku podawania nam swoich prawdziwych danych podczas procesu rejestracji, jak również nie musisz podawać nam wszystkich danych, o które pytamy. Może się jednak zdarzyć tak, że nie posiadając Twoich wszystkich danych albo nie posiadając Twoich prawdziwych danych, nie będziemy w stanie świadczyć Ci wszystkich usług, które oferujemy oraz wywiązać się z wszystkich obowiązków określonych w regulaminie portalu dziennikwschodni.pl (np. zapewnić Ci odpowiedniego bezpieczeństwa w zakresie odzyskania danych dostępowych do konta).

Cel przetwarzania danych osobowych

Głównym celem przetwarzania przez nas Twoich danych jest zapewnienie Ci pełnej funkcjonalności działania serwisu dziennikwschodni.pl, dostępu do usług świadczonych przez nas w ramach tego serwisu, zapewniania Ci bezpieczeństwa podczas korzystania z serwisu (np. w przypadku prób nadużyć) oraz wywiązanie się przez nas z obowiązków umownych wynikających z regulaminu portalu Dziennikwschodni.pl.

Dodatkowy cel przetwarzania danych osobowych to tzw. marketing własny, tj. przetwarzanie danych wyłącznie na nasze wewnętrzne potrzeby w celach analitycznych, badawczych, statystycznych, w szczególności poprzez dążenie do jak najpełniejszego dostosowania treści wyświetlanych na naszych stronach do Twoich preferencji i zainteresowań.

Ponadto, o ile wyrazisz na to zgodę, będziemy mogli przetwarzać Twoje dane osobowe w celach marketingowych (marketing zewnętrzny), w tym przekazywać Twoje dane podmiotom z nami współpracującym – agencjom reklamowym i naszym partnerom handlowym. Pamiętaj, że zgoda na przetwarzanie Twoich danych w celach marketingowych jest całkowicie dobrowolna i możesz ją w każdej chwili wycofać.

Pamiętaj także, że jeżeli jesteś osobą małoletnią, która nie ukończyła 16. roku życia, przesyłanie informacji w celach marketingowych może nastąpić wyłącznie po wyrażeniu zgody przez Twojego rodzica lub opiekuna.

Podstawy prawne przetwarzania danych

Twoje dane osobowe mogą być przetwarzane wyłącznie zgodnie z określonymi w obecnie obowiązujących przepisach podstawami prawnymi. W zależności od celu przetwarzania danych możemy wyróżnić trzy główne podstawy prawne przetwarzania danych.

Pierwszą podstawą przetwarzania danych jest niezbędność do wykonania umów o świadczenie usług. Mamy z nią do czynienia wtedy, gdy przetwarzanie danych jest niezbędne w celu zapewnienia Ci sprawnego, bezpiecznego korzystania z naszego serwisu wraz z jego wszystkimi funkcjonalnościami. Umowy o świadczenie usług to regulaminy, w tym regulamin portalu dziennikwschodni.pl, który akceptujesz decydując się na korzystanie z naszego serwisu.

Drugą podstawą przetwarzania danych jest uzasadniony interes administratora danych. Mamy z nim do czynienia w przypadku prowadzenia pomiarów statystycznych oraz działań z zakresu marketingu własnego przez administratora danych.

Wreszcie, trzecią przesłanką przetwarzania danych jest Twoja dobrowolna i świadoma zgoda. Na jej podstawie Twoje dane mogą być wykorzystywane w celach marketingowych, a także w celu profilowania.

Pamiętaj, zgody udzielasz w pełni dobrowolnie. Masz także prawo do cofnięcia udzielonej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie będzie miało jednak wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Podmioty, którym możemy przekazywać dane

Co do zasady Twoje dane osobowe będą przez nas wykorzystywane wyłącznie na nasz własny użytek.

W pewnych sytuacjach możemy jednak przekazać Twoje dane podmiotom z nami współpracującym: – naszym partnerom handlowym, podwykonawcom oferowanych przez nas usług, agencjom marketingowym.

Dodatkowo, w przypadkach ściśle określonych w przepisach prawa, będziemy zobligowani przekazać Twoje dane podmiotom uprawnionym do ich uzyskania na podstawie obecnie obowiązujących przepisów prawa (np. policji czy prokuraturze), pod warunkiem oczywiście, iż wystąpią do nas z takim żądaniem, powołując się na określoną podstawę prawną.

Okres przechowywania danych

Twoje dane osobowe będą przechowywane tak długo, jak będzie to niezbędne do zapewnienia Ci dostępu do usług oferowanych przez serwis www.dziennikwchodni.pl Oczywiście, możesz w każdym czasie złożyć wniosek o zaprzestanie przetwarzania swoich danych osobowych, ich zmianę lub usunięcie.

Informacje o prawach przysługujących osobie, której dane dotyczą

Musisz wiedzieć, że niezależnie od tego, na jakiej podstawie przetwarzamy Twoje dane, masz zawsze prawo dostępu do nich oraz ich poprawiania. Możesz również w każdym momencie żądać ich usunięcia lub cofnąć albo ograniczyć wcześniej udzieloną zgodę na przetwarzanie danych osobowych, przy czym wycofanie danej zgody nie wpływa na administratora danych do przetwarzania danych w celu określonym w danej zgodzie do chwili jej wycofania.

Masz również prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych.

Możesz też zażądać od administratora danych osobowych przeniesienia Twoich danych lub uzyskania kopii Twoich danych, z tym jednak zastrzeżeniem, że prawo to nie może wpływać niekorzystnie na prawa i wolności innych osób. Administrator danych będzie realizował Twoje żądania w zakresie posiadanych możliwości technicznych.

Informacje o prawie do wniesienia skargi

Organem nadzorczym nad administratorem danych osobowych jest Generalny Inspektor Danych Osobowych, do którego masz prawo wnieść skargę za każdym razem, gdy Twoje dane będą przetwarzane w sposób w Twojej ocenie nieprawidłowy.

Informacje o tym, czy podanie danych jest wymogiem ustawowym lub umownym, czy jesteś zobowiązany do ich podania

Nie jesteś zobowiązany do podawania nam swoich danych osobowych ani wyrażania zgody na ich przetwarzanie, z tym jednak zastrzeżeniem, że ich podanie może okazać się niezbędne dla korzystania z określonych funkcjonalności serwisu.

Jest także możliwe, że jeśli nie wyrazisz zgody na przetwarzanie danych osobowych lub cofniesz wcześniej udzieloną zgodę, nie będziemy mogli zapewnić Ci dostępu do niektórych oferowanych przez nas usług, przy czym zawsze w takim wypadku zostaniesz o tym poinformowany.

Informacje o profilowaniu

Czym jest profilowanie? To zbieranie wszelkich informacji, które pozwalają bezpośrednio lub pośrednio zidentyfikować osobę, która jest poddawana profilowaniu. Profilowanie odbywa się najczęściej przy użyciu systemów informatycznych, w sposób zautomatyzowany, za pomocą specjalnych algorytmów uwzględniających określone wcześniej kryteria. Wyniki profilowania mogą być wykorzystywane m.in. do celów marketingowych, np. w celu spersonalizowania reklamy kierowanej do danego użytkownika lub przygotowania oferty uwzględniającej jego potrzeby lub preferencje.

Oświadczamy, że na chwilę obecną nie profilujemy Twoich danych. Jeśli jednak zaczniemy, zostaniesz o tym uprzednio poinformowany i będziesz miał prawo nie wyrazić na to zgody.

Bardzo prosimy o uważne zapoznanie się z powyższymi informacjami. Gdy już to zrobisz, kliknij przycisk Zapoznałem się z informacją. Przejdź do serwisu.

Rozumiem

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.