Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Naturalna selekcja buraków z BMW.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BMW - Bryka Młodzieży Wiejskiej! Kto tym szczeniakom kupuje takie samochody?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
łook napisał:
BMW - Bryka Młodzieży Wiejskiej! Kto tym szczeniakom kupuje takie samochody?
Pie.... mam veto:) A wypasione bysie od łatwego zarobku trolejbusami jeżdżą?????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BMW - bolid młodzieży wiejskiej... Ktoś mi wytłumaczy, dlaczego znowu BMW?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powyższe komentarze są na poziomie buractwa, jestem fanem i użytkownikiem owej marki od wielu lat. Wbrew pozorom mam sredniej dlugosci wlosy a dres zakładałem tylko na zajęciach wychowania fizycznego. Uwierzcie że nie wszyscy w bmw są burakami, bo to jak z zachodnim powiedzeniem że Polacy to złodzieje, pijaki i brudasy. Widze że autorzy artykułow są mocno uczuleni na tą marke bo nie pierwszy raz pojawia się tytuł z bmw bez potrzeby. Niestety BMW wymaga więcej uwagi i doświadczenia w prowadzeniu samochodu w porównaniu z wieś tuningami typu Golf III czy opel Calibra ze względu na sporą moc i napęd na tył
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BMW - Bardzo Mała Wyobraźnia.... ot tyle
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niestety - BMW tak się kojarzy ludziom, gdyż samochody tej marki (zwykle 20 letnie - bo na takie tych buraków stać) wybierają właśnie wspomniane buraki z miast i wsi o przeciętnej wieku 18-25 lat. Po co? A no po to, by mieć brykę i szpanować - że maja "Beemkę". Oczywiście nie wszyscy posiadacze tej marki to buraki. Mam na myśli tylko i wyłącznie tych łebków, którzy kupują to auto nie z sentymentu do marki, ale po to by szpanować.... i jeździć z Bardzo Małą Wyobraźnią....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zawsze z przerażenie jadę szosą dwupasmową od krzyżówki świdnickiej>To co wyprawiają na tej szosie i al.Witosa tacy kierowcy jak ci z BMW woła o pomste do nieba>Sporadyczne patrole policji drogowej tylko doraźnie uspokają "oszalałych "i zakomplesionych-chyba kierówców owych BMW,Opli,merców-przeważnie kupionych za kasę zarobioną na zmywaku lub daną przez rodziców>Ci jezdcy smierci giną na szęście sami.Przy drogach rodziny stawiają krzyże,ale ofiarami tych"morderców "za kólkiem są teżliczni niewinni ludzie,czasem całe rodziny>Dlatego hasło stop;wariatom drogowym jest jak najbardziej trafne>Ja bym dodał stop "mordercomz" drogowym>Mam apel do policji-badzcie częściej na drodze jak wyżej i BARDZIEJ BEZLITOSNI Dla tyh OSZOŁOMÓW-Świrów........
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~kris~ napisał:
Niestety BMW wymaga więcej uwagi i doświadczenia w prowadzeniu samochodu w porównaniu z wieś tuningami typu Golf III czy opel Calibra ze względu na sporą moc i napęd na tył
sadzisz ze 20letni kierowca (ktory ma prawko gora 2-3 lata) ma wystarczajace doswiadczenie? mam prawko 3 lata, zrobilem malo bo jakies 50 tys. km i sadze ze im wiecej jezdze tym bardziej przeswiadczony jestem ze bardziej trzeba uwazac na to jak inni jada niz na sama swoja jazde, bo wlasnie przez takich deb***i w bmw (czy w innych podobnych) zawsze trzeba spierd.. gdzies i cwiczyc refleks. Jakby wyprzedzil chwile pozniej gdy jest w miare wolna przestrzen to cos by sie stalo? musi pokazywac jaka ma moc w 20 letnim rzechu ktory nie ma zadnych systemow trakcji? rozumiem bmw z 2000 roku czy 2004, ale stary trup z napedem na tyl...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zgadzam się z niektórymi przedmówcami-Polacy bardzo szybko wydają opinie. niesłuszne komentarze na temat kierowców BMW- bo równie głupio potrafią jeździć kierowcy calibry, golfa czy jakiejkolwiek innej marki. co do samego samochodu- nawet 1215 letnie BMW ma dużo więcej nowoczesnych opcji o których nawet nie może marzyć 4-5 letni np. Fiat. Jak ktoś jest głupi na drodze to marka nie jest ważna bo rozwali się każdym samochodem. No cóż- beemki mają sporą moc i możliwości-ale są dla dobrych umiejętnych kierowców- nie dla wszystkich. A tak naprawdę dobra beemka jest poza zasięgiem większości piszących te komentarze- i pewnie stąd się pojawiają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
sadzisz ze 20letni kierowca (ktory ma prawko gora 2-3 lata) ma wystarczajace doswiadczenie? mam prawko 3 lata, zrobilem malo bo jakies 50 tys. km i sadze ze im wiecej jezdze tym bardziej przeswiadczony jestem ze bardziej trzeba uwazac na to jak inni jada niz na sama swoja jazde, bo wlasnie przez takich deb***i w bmw (czy w innych podobnych) zawsze trzeba spierd.. gdzies i cwiczyc refleks. Jakby wyprzedzil chwile pozniej gdy jest w miare wolna przestrzen to cos by sie stalo? musi pokazywac jaka ma moc w 20 letnim rzechu ktory nie ma zadnych systemow trakcji? rozumiem bmw z 2000 roku czy 2004, ale stary trup z napedem na tyl...
Pisząc końcowe zdanie z myślą dlaczego tak się dzieje, akurat z tą marką, krótko masz prawo jazdy i mało kilometrów robisz ale zasada jest jedna trzeba zawsze uważać, a jeśli piszesz że ćwiczysz refleks to chyba trudno Ci przewidzieć sytuacje na drodze. Napisałeś ten tekst strasznie nerwowo i mam wrażenie że boisz sie jazdy samochodem. Powiem Ci że najgroźniejsze sytuacje miałem z emerytami a Tico czy w Polo niż z jakimiś szalonymi nastolatkami w Calibrach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~kris~ napisał:
Pisząc końcowe zdanie z myślą dlaczego tak się dzieje, akurat z tą marką, krótko masz prawo jazdy i mało kilometrów robisz ale zasada jest jedna trzeba zawsze uważać, a jeśli piszesz że ćwiczysz refleks to chyba trudno Ci przewidzieć sytuacje na drodze. Napisałeś ten tekst strasznie nerwowo i mam wrażenie że boisz sie jazdy samochodem. Powiem Ci że najgroźniejsze sytuacje miałem z emerytami a Tico czy w Polo niż z jakimiś szalonymi nastolatkami w Calibrach.
nie boje sie, chodzi mi o takie sytuacje jak jedziesz sobie a tu CI nagle na wzniesieniu na twoim pasie cos jedzie ;/ i musisz spierd.. (jesli wogole jest pobocze), albo ktos widzi ze jedzie cos z naprzeciwka a wyprzedza na sile wymuszajac to zebys uciekal na pobocze jadac 140km/h (co grozi wypadkiem)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
We wszystkich tych tragicznych wypadkach w roli głównej występuje oczywiście najlepszy samochód dla młodzieży...BMW
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
nie boje sie, chodzi mi o takie sytuacje jak jedziesz sobie a tu CI nagle na wzniesieniu na twoim pasie cos jedzie ;/ i musisz spierd.. (jesli wogole jest pobocze), albo ktos widzi ze jedzie cos z naprzeciwka a wyprzedza na sile wymuszajac to zebys uciekal na pobocze jadac 140km/h (co grozi wypadkiem)
A to co piszesz to nagminna sytuacja, każdy szalony kierowca począwszy od acury kończąc na wartburgach znajdzie się gdzieś na trasie i będzie wykonywał taki manewr. Ogólnie chodzi o chorobe wieku dziecięcgo - głupote i to się nie tyczy tylko bmw
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tymi samochodami trzeba potrafić jeździć i wiedzieć gdzie można się nimi "pobawić". (Nie piszę teraz o silnikach 1.6 czy 1.8) Gdybym nie miał kontaktu z prawdziwymi pasjonatami tej marki, którzy mają po kolei w głowie to pewnie myślałbym, że faktycznie większość wariatów to kierowcy BMW. Prawda jest taka, że tymi wariatami w BMW są zazwyczaj gnojki którzy zobaczą gdzieś co niektórzy potrafią robić z autem. Takie łebki próbują później to przenieść na drogę,bo myślą, że mają "bolid" nie zdając sobie sprawy, że to co kiedyś mogli widzieć np. wyczyniali dobrzy kierowcy no i przede wszystkim w autach z tzw. "szperą". Moje zdanie... Auto z dużym silnikiem z napędem na tył nie dla 18latka bez pojęcia o prowadzeniu- to powinno leżeć w gestii rodziców, obojętne czy sam zarobił, czy oni mu kupili. NIE WRZUCAJCIE WSZYSTKICH KIEROWCÓW DO JEDNEGO WORKA!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Młodzi psychole w swoich podrasowanych BMW. Na szczęście eliminują się z życia w sposób brutalny. Szkoda tylko niewinnych ludzi, ktorzy muszą przy okazji zginąć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niestety BMW było, jest i podejrzewam że będzie kojarzone z dresami, burakami etc. mimo, że to fajne samochody. Sam co prawda nie jeżdżę BMW i ze względu na ten stereotyp go nie kupię. Nie dlatego, że mnie nie stać - po prostu nie chce być kojarzony z burakami. A odnośnie jazdy: "lepiej 5 minut później niż 50 lat za wcześnie"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
nie boje sie, chodzi mi o takie sytuacje jak jedziesz sobie a tu CI nagle na wzniesieniu na twoim pasie cos jedzie ;/ i musisz spierd.. (jesli wogole jest pobocze), albo ktos widzi ze jedzie cos z naprzeciwka a wyprzedza na sile wymuszajac to zebys uciekal na pobocze jadac 140km/h (co grozi wypadkiem)
Jeśli musisz przy 140 uciekać na pobocze, to znaczy, że należy Ci się 10pkt karnych i mandat 500PLN. To co napisałeś oznacza, ze przekraczasz co najmniej o 50km/h dozwoloną prędkość i można Ciebie wrzucić do tego worka, o którym wszyscy piszą... Kierowców bez mózgu...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
buraki, cwaniaki, brudasy, d.eb.ile, wariaty w BWM i wszystko jasne wiekszosc ale to wiekszosc kierowcow starych BWM nie potrafi zapanowac nad kierownica, niestety tacy maja brak doswiadczenia zamiast zbierac to wola szpanowac i w ten sposob gina niewinni ludzie nie ma to jak mordercy drogowi w BMW ostatnio czesto widze ze kierowcy wyprzedzaja (mimo tego maja linie przerywana) ale przeciez ja jade z naprzeciwka i za kazdym razem musze wjezdzac na pobocze !!! zamiast poczekac gdy z naprzeciwka nikt nie jedzie to wola zaryzykowac bo widocznie nie chce im sie czekac na pozne wyprzedzanie, ludzie to jest denerwujace chyba wiadomo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja napisał:
Jeśli musisz przy 140 uciekać na pobocze, to znaczy, że należy Ci się 10pkt karnych i mandat 500PLN. To co napisałeś oznacza, ze przekraczasz co najmniej o 50km/h dozwoloną prędkość i można Ciebie wrzucić do tego worka, o którym wszyscy piszą... Kierowców bez mózgu...
tak tak bo na trasie jezdzi sie 90!? człowieku czesto za mala predkosc tez stwarza zagrozenie. trzeba wiedziec gdzie i kiedy mozna pojechac troche szybciej a kiedy zwolnic.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 5

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...