Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Tylko pięć lat za zabicie trzech osób

Utworzony przez Gość, 23 lutego 2009 r. o 18:29 Powrót do artykułu
brawo liberalny wymiar niesprawiedliwości za rządów platformy. Zabijesz samochodem pojdziesz na 5 lat ehh co za kraj !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mysle ze i tak wystarczajaca kara jak przez 5 lat bedzie myslal ze zabil wlasnego brata i kolezanki.. poza tym jakby dostal zawiasy to by pracowal i nie myslal tak , a tak to posiedzi przemysli, lepszy nie bedzie napewno ale sumienie go zje.. pograzy sie..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po co ich policjanci w ogóle łapią skoro za potrójne zabójstwo dostaje taki wyrok. To znaczy, że jeżeli go tylko złapią bez wypadku to dostanie niższą grzywnę niż mandat za przekroczenie prędkości.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jaz napisał:
Po co ich policjanci w ogóle łapią skoro za potrójne zabójstwo dostaje taki wyrok. To znaczy, że jeżeli go tylko złapią bez wypadku to dostanie niższą grzywnę niż mandat za przekroczenie prędkości.
ale chyba nieumyslne? chyba nie specjalnie ich zabil? fakt mogl sie z tym liczyc, ale byl niepoczytalny bo pijany rano.. nie bronie go ale taka prawda..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten typ dostał tylko 5 lat !!! Za zabójstwo z zimną krwią, całkowicie na chłodno, 3 osób. SKANDAL!!! Jak się nazywa ten sędzia, który wydał taki wyrok? Ciekawe, czy gdyby zamordowano mu kogoś z rodziny też by optował za takim wyrokiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tylko 5 lat jeju co to za kraj??? !!!!! i tak wyjdzie za pare miesięcy jak zapłaci norma... jak mój tata zginął w wypadku to morderca wyszedł po paru dniach z więzienia bo dał w łapę komu trzeba i zaapłacił za prawko i normalnie nadal jeździ samochodem... Polska to koszmarny kraj załamka Ale życia Madzi już nikt nie zwróci ;( a ten jak chlał całą noc mógł nie siadać za kółko. Morderca powinien dostać dożywocie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ładna mi kara dla zabójcy!!!!!!!!!!!!Ale po decyzji Sądu dot. mordercy z Chodla nic mnie już ni zdziwi!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
znalam dwie z osob jadacych w tym samochodzie z dziewczyna ktora przezyla utrzymuje kontakt. przeciez kierowca nie wjechal w to drzewo celowo wiec o jakiej zimnej krwi mowa... 5 lat to waszym zdaniem malo? mam przypomniec przyklad otylii jedrzejczak ktora za zabojstwo brata w podobnym wypadku nie zostala w ogole ukarana? zal mi was
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
brawo liberalny wymiar niesprawiedliwości za rządów platformy. Zabijesz samochodem pojdziesz na 5 lat ehh co za kraj !!
dla tego chlopaczyny taka kara ma wymiar symboliczne.dla niego najwieksza kara jest to ze to on przezyl.czy ktos chcialby zyc ze swiadomoscia ze zabil swojego brata?????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
;] napisał:
dla tego chlopaczyny taka kara ma wymiar symboliczne.dla niego najwieksza kara jest to ze to on przezyl.czy ktos chcialby zyc ze swiadomoscia ze zabil swojego brata?????
Masz dobre intencje, ze chce ci sie tlumaczyc takie rzeczy.Ale idioci z pisuaru tylko drzec jadaczke potrafia.Nie zrozumieja.Pozdrawiam,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pawel19 napisał:
Masz dobre intencje, ze chce ci sie tlumaczyc takie rzeczy.Ale idioci z pisuaru tylko drzec jadaczke potrafia.Nie zrozumieja.Pozdrawiam,
Prowokator-dzieciak. Do PiaskOwnicy chopczyku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Jak się nazywa ten sędzia, który wydał taki wyrok?
Zdzisław Pobłażliwy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zalosni jestescie... napisał:
znalam dwie z osob jadacych w tym samochodzie z dziewczyna ktora przezyla utrzymuje kontakt. przeciez kierowca nie wjechal w to drzewo celowo wiec o jakiej zimnej krwi mowa... 5 lat to waszym zdaniem malo? mam przypomniec przyklad otylii jedrzejczak ktora za zabojstwo brata w podobnym wypadku nie zostala w ogole ukarana? zal mi was
hahaha ale przykład... dobre... najpierw pomyśl a póżniej cos pisz.. zrozumiano? 5 lat?? to jest skandal.. wyjdzie po paru miesiącach..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...