Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Rządy państw UE psioczą na Polaków, że im psują rynek pracy. Ciekawe co teraz będą mówili gdy tysiące (lub setki tysięcy) islamistów do nich wkroczy ... i nie będą chcieli wyjść.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Słowency?Pogieło ich?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
żegnaj Europo, wit5aj islamski dziki zachodzie. myślałem,że nigdy nie stanę się rasistą... A jednak
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ALE NARÓD, OBYWATELE NIE CHCĄ ICH TU ZAPRASZAĆ!!! DLACZEGO RZĄDZĄCY ROBIĄ TO - DEKLARUJĄ PRZYJĘCIE TYCH OBCYCH - WBREW WOLI SPOŁECZEŃSTWA???? CZAS POKAZAĆ IM CZERWONĄ KARTKĘ!!! WYBORY TUŻ TUŻ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
OD KIEDY TO SZTANDAR LUDU JEST PISMEM OGÓLNOPOLSKIM - CZYTAJĄC WYPOCINY GIMNAZJALISTÓW JESTEM ZAINTERESOWANY WOJ. LUBELSKIM, CO MNIE OBCHODZI, CO SIĘ DZIEJE NP. W SZCZECINIE - NO CHYBA, ŻE PRZYJECHAŁ I SEKRETARZ, TO SZTANDAR MUSIAŁ OBOWIĄZKOWO ODNOTOWAĆ WYDARZENIE. w DZIENNIKU TO SAMO, TYLKO BEZ SENSU - JAK WIDAĆ, CZŁOWIEK INTELIGENTNY NIE KUPI DZIENNIKA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cytuję bardzo ciekawy wpis pani Iwony L. Koniecznej:   "Mam rodzinę na wyspie Kos, w Atenach i na Peloponezie - jedna moja kuzynka jest żoną greckiego policjanta, a mąż drugiej pracuje w Urzędzie Miejskim (pracownik samorządowy). Mam także rodzinę w Rzymie.Mnie kitu się nie da wepchać. Mam wiadomości z pierwszej ręki. Kuzynki mi opisują, co mają pod oknami. Znam tez języki obce i umiem czytać ze zrozumieniem.W takiej sytuacji nie dam się wziąć na zmanipulowane zdjęcia "uchodźców", na których są głównie kobiety. Porażająca większość tych ludzi - w realu - to młodzi faceci, którzy zachowują się roszczeniowo oraz agresywnie.W ich kulturze takie zachowanie jest przyjęte, a nawet pożądane - bo islam - czy w ogóle tamten rejon świata - tak kształtuje postawę męską. W zderzeniu z naszą kultura - może być tylko bum!Jeżeli więc pani chce pomagać - to przecież może pani zaprosić na swój koszt z 10 syryjskich rodzin i się nimi zająć we własnym domu. Jest pani wolnym człowiekiem, wie pani co pani robi - proszę bardzo, śmiało, nasze prawo pozwala pani zapraszać gości z Afryki czy Bliskiego Wschodu i ich utrzymywać. Proszę ogłosić zbiórkę darów w internecie, mam dwa wolne koce, to wesprę pani inicjatywę.Protestuję, ponieważ pani działalność jest niebezpieczna dla moich interesów. Nie życzę sobie nieopanowanych, poza kontrolą, przemian w moim otoczeniu - zwłaszcza że naszym problemem podstawowym jest Ukraina oraz Putin, który zaczął marsz na Zachód. Czego ani pani ani Europa nie życzycie sobie widzieć.Jestem zdecydowanym przeciwnikiem przyjęcia u nas tych ludzi, których pani nazywa "uchodźcami".Miałabym jednak znacznie mniej uwag na ten temat, gdyby zwolennicy przyjęcia tych uchodźców nie operowali kłamstwem historycznym np. na temat Iranu w 1943 (a może po prostu nie znacie historii waszego kraju, i opowiadacie te głodne kawałki w dobrej wierze?) - oraz nieprawdą na temat stanu polskiej gospodarki, a także nazywali rzeczy po imieniu: to są imigranci ekonomiczni a nie uchodźcy.Nie należy szermować kłamstwem, tylko postawić sprawy jasno.A w tej sprawie łgarstwo goni łgarstwo.Za bardzo państwo się przyzwyczailiście do manipulacji. Albo działacie w dobrej wierze lecz w niewiedzy jak jest tzn. ktoś wami manipuluje.Bez względu na powody, państwo nie szanujecie inteligencji oraz wiedzy i doświadczenia życiowego tych, z którymi rozmawiacie.Dlaczego nie mówicie o akcji łączenia rodzin? - przecież prawodawstwo europejskie to zaleca - to jest obligatoryjne, co oznacza że jak przyjmiemy jednego człowieka - to on ma prawo ściągnąć rodzinę.To jest dalszych 10 osób, takie rachunki są zrobione we Francji.Jeżeli więc teraz zgodzimy się wziąć 20 tysięcy ludzi - to jest REALNA zgoda na 200 tysięcy ludzi. A z tego co słyszałam mowa o 81 tysiącach wyjściowo - bo podobno uchodźców ma być co najmniej 2 x więcej niż już jest - czyli po akcji łączenia rodzin mówmy o prawie milionie obcych, w większości muzułmanów w ciągu 3-5 lat (od razu ich przecież nie ściągną, trochę to zajmie, w przeciwieństwie do pani myślę dalekowzrocznie oraz systemowo tzn. umiem operować kilkoma wskaźnikami naraz).Jak on się utrzymają w kraju, który jest w ekonomicznej zapaści, zadłużony na 3 biliony, nie ma na emerytury dla własnych obywateli, nie ma własnego majątku narodowego oprócz lasów - i po wyjeździe 3 milionów własnych emigrantów ma kilkanaście procent bezrobocia - w tym także strukturalnego (powyżej 20%). My NIE POTRZEBUJEMY PRZECIEŻ LUDZI DO PRACY. Niech jadą tam, gdzie jest praca. No a przecież podstawowy problem z ta ludnością jest taki, ze oni nie pracują.Jaki jest odsetek dzieci i młodych kobiet w tej grupie, która do nas jedzie, niech mi pani powie?Bo w tej grupie, którą rzekomo pani Miriam wyrwała bohatersko spod kul (część tych ludzi już WRÓCIŁA DO SYRII) - było 27 procent dzieci (osób poniżej 18 roku życia, małych dzieci było bardzo mało - to są dane oficjalne Straży Granicznej).Dziwna sprawa jak na wielodzietne rodziny syryjskie - i uchodźców, którzy chronią co mają najważniejszego.W Iranie - w 1943, jak już jesteśmy przy tym - były takie proporcje: ponad 3 kobiety lub dzieci na 1 faceta w wieku poborowym.Tak wyglądają prawdziwi uciekinierzy, proszę pani, zawsze i na całym świecie.Ci nasi to nie byli uchodźcy tak nawiasem, tylko ludność cywilna sojusznika (rząd polski) przejęta przez Brytyjczyków od drugiego sojusznika (ZSRR) w ramach międzynarodowej umowy anglo-polsko-rosyjskiej.Tak to formalnie wyglądało: nikt nie uciekał przez Morze Kaspijskie łódkami, zarzynając po drugie współ-uciekinierów.Arabowie ani Persowie (czy Syryjczycy) nie byli stroną w sprawie ani jako jakikolwiek naród ani jako jakiekolwiek państwo.Nic nie zawdzięczamy tamtemu światu czy rejonowi, innymi słowy. Nie mamy też żadnych rachunków z Afryką.Brytyjczycy zrobili bardzo dobrą statystykę w Iranie - wręczyli nam zresztą za to rachunek - w 1945 roku. To nie była żadna pomoc humanitarna, tylko usługa.I Polska za to zapłaciła (koszta naszego rządu w Londynie). Nie tylko krwią swoich żołnierzy oraz pilnowaniem pól roponośnych w Iranie ( - bo o to chodziło Brytyjczykom, którzy rządzili wtedy na 90% Iranu, to był zdaje się nawet protektorat - tylko dlatego nas w ogóle wzięli z ZSRR, że od 2 lat mieli bunt tubylców na pokładzie - i potrzebowali naszych mężczyzn pod broń - brakowało im sił, a Anders umiał się targować i wytargował, że żołnierze wyjdą z rodzinami - i tak uratował tysiące wojennych sierot oraz samotnych kobiet).Polecam, żeby pani coś przeczytała na temat Iranu, zanim zacznie sadzić innym niedouczonym jakąkolwiek tania propagandę o naszych zobowiązaniach wobec świata.Proszę poczytać o tysiącach ludzi - kobiet i dzieci, które via Iran trafiły (tam ich Angole osiedliły) na terenach, gdzie szalała mucha tse-tse: nie było wody za to, chleba ani lekarstw - i na terenach byłego obozu koncentracyjnego dla Burów.Chyba że pani się zgadza, żeby w identyczne warunki u nas trafili teraz ci Syryjczycy. Ale z kolei ja się na to nie zgadzam.Nie zgadzam się na katastrofę humanitarną w Polsce. Bo pani działania tym się właśnie skończą: katastrofą humanitarna - taki będzie pierwszy efekt. A potem będzie niechęć przyjezdnych do nas - i rozbuchana roszczeniowość. Tak działa ludzka psychologia.W tej sprawie mieszają ludzie, którzy być może mają wielkie serce, ale mały rozum. Gdzie pani da mieszkanie - tylko tym 20 tysiącom ludzi? Przecież wielu Polaków nie stać na własne mieszkanie - wsadzi pani tych uchodźców do namiotów i da im łopatę do odśnieżania okolicy oraz walonki, czy jak?A jak w zimę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
@123 a czytałeś/łaś wogóle ten tekst? jak tak to proszę bardzo, zadeklaruj się, że przyjmiesz pod swój dach rodzinę uchodźców, nikt Ci tego nie broni i a przy okazji pokażesz innym swoje człowieczeństwo. Wpis pani Koniecznej trafny w 100%. Wszyscy, którzy tego nie widzą są widocznie tak ogłupieni ta papką medialną, którą nam teraz serwują. Chociaż i tam zaczynają sie pojawiać coraz częściej głosy przeciw.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DLA DEBILI RASISTÓW JEST TYLKO JEDNO WYJŚCIE PRZEZ KOMIN NA MAJDANKU -  ARAB CZY AFRYKANIN TO TAKI SAM CZŁOWIEK JAK TY DEBILU - CHYBA, ŻE JESTEŚ TAKI JAK BISKUP BOJĄCY SIĘ UTRATY KASY BO W POLSCE ZAMIESZKAJĄ LUDZIE INNYCH WYZNAŃ. JAKIM TRZEBA BYĆ BYDLAKIEM, BY TAK MÓWIĆ O LUDZIACH, KTÓRZY UCIEKAJĄ BY UCHRONIĆ SWOJE ŻYCIE
Gmina Lublin jest zadłużona (w chwili obecnej) na 1 mld. 200 mln. PLN (jeden miliard dwieście milionów PLN). Tego nawet trzy pokolenia nie spłacą. Finansuj ciapatych i integruj się z nimi. Utwórz dla nich setki miejsc pracy, daj im za friko mieszkania i socjal. Niech się płodzą na chwałę Allacha.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DLA DEBILI RASISTÓW JEST TYLKO JEDNO WYJŚCIE PRZEZ KOMIN NA MAJDANKU - ARAB CZY AFRYKANIN TO TAKI SAM CZŁOWIEK JAK TY DEBILU - CHYBA, ŻE JESTEŚ TAKI JAK BISKUP BOJĄCY SIĘ UTRATY KASY BO W POLSCE ZAMIESZKAJĄ LUDZIE INNYCH WYZNAŃ. JAKIM TRZEBA BYĆ BYDLAKIEM, BY TAK MÓWIĆ O LUDZIACH, KTÓRZY UCIEKAJĄ BY UCHRONIĆ SWOJE ŻYCIE
Debilem ? Ciekawe jakim debilem Ty będziesz jak Ci niewinni islamiści wpadną do twojego domu , zgwałca Ciebie lub Twoja żonę lub córkę (nie wiem czy jesteś kobieta czy mężczyzna bo nie wynika to z Twojej wypowiedzi) a potem Twój odcięty łeb zawiśnie na najbliższym płocie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DLA DEBILI RASISTÓW JEST TYLKO JEDNO WYJŚCIE PRZEZ KOMIN NA MAJDANKU - ARAB CZY AFRYKANIN TO TAKI SAM CZŁOWIEK JAK TY DEBILU - CHYBA, ŻE JESTEŚ TAKI JAK BISKUP BOJĄCY SIĘ UTRATY KASY BO W POLSCE ZAMIESZKAJĄ LUDZIE INNYCH WYZNAŃ. JAKIM TRZEBA BYĆ BYDLAKIEM, BY TAK MÓWIĆ O LUDZIACH, KTÓRZY UCIEKAJĄ BY UCHRONIĆ SWOJE ŻYCIE
Mało tego, tacy uciekinierzy ? Tylko że dzieci to pokazują sporadycznie a na wszystkich filmach, zdjęciach same dorodne samce czekające na znak Żeby zaatakować niewiernych. Gratuluję myślenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Warto podkreślić jedno zdanie:  Koegzystencja kultury zachodniej i muzułmańskiej NIE JEST MOŻLIWA. DLATEGO MY, NARÓD POLSKI, MUZUŁMANÓW TUTAJ NIE CHCEMY.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Debilem ? Ciekawe jakim debilem Ty będziesz jak Ci niewinni islamiści wpadną do twojego domu , zgwałca Ciebie lub Twoja żonę lub córkę (nie wiem czy jesteś kobieta czy mężczyzna bo nie wynika to z Twojej wypowiedzi) a potem Twój odcięty łeb zawiśnie na najbliższym płocie.
 
Debilem ? Ciekawe jakim debilem Ty będziesz jak Ci niewinni islamiści wpadną do twojego domu , zgwałca Ciebie lub Twoja żonę lub córkę (nie wiem czy jesteś kobieta czy mężczyzna bo nie wynika to z Twojej wypowiedzi) a potem Twój odcięty łeb zawiśnie na najbliższym płocie.
Bardzo dobrze gadasz -popieram!!! Moim zdaniem: jest tyle bezludnych wysp na Świecie -tam powinno się rozlokować tych ludzi, niech sobie żyją i gospodarzą oraz wyznają swoich bogów... Po co nam oni w Europie ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to nie są żadni uchodżcy,młode byczki którym ktoś finansuje transport do Europy żeby ją rozwalic....III WOJNA ŚWIATOWA JUŻ SIE ZACZĘŁA i to na naszych oczach już trwa....... polecam dokument; ,,brutalna prawda czym tak naprawde jest islam''
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
własnie czytałam jak w Gdansku władze szykują mieszkania socjalne dla imigrantów a ja pracując UCZCIWIE i płacąc podatki od 20 lat nie dałam rady dorobić się mieszkania we własnym kraju i nikt mi nie dał takiego pomimo że jestem samotną matką z dwójką dzieci a teraz ledwo wiąże koniec z koncem bo książki do szkoły to wydatek 400 zł jakoś władze nie rwią sie do pomocy uczciwie pracującym tylko jakimś nierobom co wyrzucaja jedzenie i ubrania bo niemodne....LUDZIE ZRÓBMY COŚ RATUJMY PRZYSZŁOŚC NASZYCH DZIECI
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DLA DEBILI RASISTÓW JEST TYLKO JEDNO WYJŚCIE PRZEZ KOMIN NA MAJDANKU -  ARAB CZY AFRYKANIN TO TAKI SAM CZŁOWIEK JAK TY DEBILU - CHYBA, ŻE JESTEŚ TAKI JAK BISKUP BOJĄCY SIĘ UTRATY KASY BO W POLSCE ZAMIESZKAJĄ LUDZIE INNYCH WYZNAŃ. JAKIM TRZEBA BYĆ BYDLAKIEM, BY TAK MÓWIĆ O LUDZIACH, KTÓRZY UCIEKAJĄ BY UCHRONIĆ SWOJE ŻYCIE
 
DLA DEBILI RASISTÓW JEST TYLKO JEDNO WYJŚCIE PRZEZ KOMIN NA MAJDANKU -  ARAB CZY AFRYKANIN TO TAKI SAM CZŁOWIEK JAK TY DEBILU - CHYBA, ŻE JESTEŚ TAKI JAK BISKUP BOJĄCY SIĘ UTRATY KASY BO W POLSCE ZAMIESZKAJĄ LUDZIE INNYCH WYZNAŃ. JAKIM TRZEBA BYĆ BYDLAKIEM, BY TAK MÓWIĆ O LUDZIACH, KTÓRZY UCIEKAJĄ BY UCHRONIĆ SWOJE ŻYCIE
ach swędzi nie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy to prawda że uchodzcy mają byc lokowani w nieczynnych wiejskich szkołach? To dlatego że w wiejskie społeczności są słabe liczebnie i nie są w stanie skutecznie protestowac.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i po co nam ta bruudna chołota w Polsce?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie, widzimy co się dzieje. POlitycy maja nasze zdanie daleko w 4literach. Dlatego dla dobra naszych rodzin, dzieci, wnuków warto rozważyć WSPÓLNE WYJŚCIE NA ULICE W RAMACH PROTESTU!!! NIE CHCEMY TEJ DZICZY U NAS!!! NIECH ICH LOKUJĄ W KRAJACH ISLAMSKICH I TAM NIECH SOBIE ŻYJĄ WŚRÓD SWOICH! Przemyślcie to!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten film pokazuje jakie są zagrożenia płynące z isis. 80 % to zdrowi faceci i oni nie mogą stanąć w obronie swojego Państwa ? To są zwykłe pasożyty ( imigranci socjalni ). A propo węgier to kilkunastu narodowców stawiło się na manifestacji ? Śmiech w W warszawie by im tak morde obili, że na kolanach wracalillby do Syrii.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rok 2017. Polska przyjęła 28 000 uchodżców z Niemiec, Austrii i Francji uciekających przed pogromami organizowanymi przez islamistów. Prezydnet Polski zaapalował o pilne zwołanie posiedzenia Rady Unii Wyszehradzkiej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...