Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Uhnin: Motocyklista zginął w wypadku

Utworzony przez eh, 4 lipca 2012 r. o 23:18 Powrót do artykułu
Wiadomo jak miał na imie, albo chociaż model motocykla?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zna ktoś imie motocyklisty albo chociaż markę i model motocykla?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I znów jakiś pieprzony puszkarz nie spojrzał w lusterka i zabił chłopaczka, który miał pasję
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziś jak jechałem jeden taki "chłopaczek, który ma pasję" jechał jak deb*** i zmieniając co chwilę pas, mijał samochody jak pachołki na torze wyścigowym. Sorry chłopaki, ale naklejki na samochodach "motocykle są wszędzie" powinny iść w parze ze zdrowym rozsądkiem i dopiero wtedy będziecie mogli jeździć spokojnie, a i my kierowcy aut zdąrzymy zareagować i zauważyć was na drodze. Nie zmienia to jednak faktu, że szkoda chłopaka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nazwisko Tok.... chłopak z Uhnina. Jego tatuśko ma sklep w Uhninie. Współczuję rodzinie !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mniej więcej o tej porze wjeżdżałem do Parczewa od strony Uhnina. Przez krzyżowki koło szpitala pędził z dużą prędkością pajac na czerwonym ścigaczu. Ubrany w krótkie spodenki i koszulkę. Pojechał w stronę Uhnina właśnie. Może to ten co się zabił? A jak nie ten, to może być następny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lwg napisał:
I znów jakiś pieprzony puszkarz nie spojrzał w lusterka i zabił chłopaczka, który miał pasję PRAWDOPODOBNIE CHCIALES SOBIE ZAZARTOWAC, ALE UWIERZ TO NIE BYL JAKIS PUSZKARZ TYLKO MLODA KOBIETA Z DZIECMI KTOREJ TEN SAMOBOJCA CHCIAL ZABIC RODZINE A CHLOPCY "KOLEDZY" TEGO GOSCIA KTORZY Z NIM SIE SCIGALI UCIEKLI W SINA DAL
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Patryk spoczywaj w spokoju
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
driver napisał:
Dziś jak jechałem jeden taki "chłopaczek, który ma pasję" jechał jak deb*** i zmieniając co chwilę pas, mijał samochody jak pachołki na torze wyścigowym.
A ja wczoraj z takim omal nie pieprznąłem się czołowo. Głupi szczyl, zapier***ał "ile fabryka dała" i szorując niemal kolanem po asfalcie asfalt ściął zakręt mimo, że kompletnie nie widział co znajduje się za tym zakrętem. Minęliśmy się o milimetry... (
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nazywa się to zamiatanie świata....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nazywa się to zamiatanie świata....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
współczucie dla całej rodziny. zwłaszcza dla Mamy i Taty. a także dla siostry i braci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie pamietam dokladnie ale na tym zakrecie jest ograniczenie 40 albo 50 km na godzine,sory ale ten wrak wyglada na minimum150.wiec dalej myslisz ze puszkasz cos przeoczyl? czy on poprostu z nadmiernej szybkosci nie zaowarzyl dwoch znakow :1-ostry zakret 2-ograniczenie szybkosci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Spoczywaj w pokoju Patryk [*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
driver z puszki napisał:
Mniej więcej o tej porze wjeżdżałem do Parczewa od strony Uhnina. Przez krzyżowki koło szpitala pędził z dużą prędkością pajac na czerwonym ścigaczu. Ubrany w krótkie spodenki i koszulkę. Pojechał w stronę Uhnina właśnie. Może to ten co się zabił? A jak nie ten, to może być następny.
Nie to nie ten ten draiver, ale ten w czerwonym i jeszcze jeden parczewiak pomciskali właśnie z tym kolesiem co sie skończył na tym zakręcie, nawet sie nie zatrzymali żeby pomoc ! Ja tam nic do nikogo nie mam, niech by sobie zył i pociskał moturem, ale akurat tutaj nie była wina kierowcy z auta, jak sie tnie zakręt gdzie jest ograniczenie do 50 a on na pewno miał GROBO ponad setę to trzeba nie miec rozumu - zdrowego rozsądku ! A teraz jest płacz. Szkoda chłopaka, może to bedzie przestroga dla innych draiverów. Wszystko jest dla ludzi, ale myślących !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niemacie pojecia kim był patryk i piszecie co nikturzy głupoty...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy to był Patryk T-ski?? Chodził do Parczewa do ogólniaka w latach 2006-2009 do A-klasy? Czy to on?! Toż ja go znałem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niestety to on.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
niemacie pojecia kim był patryk i piszecie co nikturzy głupoty...
Powiedzmy prawde ZA SZYBKO i nic wiecej no moze male pszeliczyl sie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jednego mniej na drodze i jest bezpieczniej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...