Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
jasne, jasne, strona parafii w Poniatowej jest oczywiście niezwykle często odwiedzana i pewnie większość z postujących na tamtym wątku przeczytała usprawiedliwienie, prawda? Śmiech na sali. Kochani kapłani z Poniatowej, należało sprzątnąć te ulotki natychmiast jak się pojawiły, a nie dawać sprostowania po fakcie, jak rozpętało się piekło. Wstyd.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe co teraz będą mieli do powiedzenia dobrzy parafianie którzy zmieszali z błotem Jurka Owsiaka i WOSP w poprzedniej dyskusji na forum? Wstydźcie się mochery !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A teraz udają wariatów! to nie oni to pan bucek!Tylko,że konkurencja to konkurencja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego zbiórka na WOŚP od 20 lat odbywa się pod kościołami,skoro księża tacy źli, a mohery podłe?A skąd ta kasa przede wszystkim,jak nie od tych najgorszych moherów?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ksiądz Łukasz Głaz z Poniatowej powiedział prawdę dobrze ,że powiedział o Owsiaku .Ks.Petryk nie odwołał tych słów .Więc się zgodził z tym . Tylko po co ks. Petryk przestraszył się mediów. Dla mnie Ks .Petryk stchórzył mówiąc ,że księża nic nie mają z tym wspólnego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
darek napisał:
Ksiądz Łukasz Głaz z Poniatowej powiedział prawdę dobrze ,że powiedział o Owsiaku .Ks.Petryk nie odwołał tych słów .Więc się zgodził z tym . Tylko po co ks. Petryk przestraszył się mediów. Dla mnie Ks .Petryk stchórzył mówiąc ,że księża nic nie mają z tym wspólnego.
Księża nie wiedzieli a słowa wikariusza z Poniatowej mówiące ,że dawanie Owsiakowi jest grzechem. To jak nie mieliście nic wspólnego.Muszę powiedzieć ,że sam Ksiądz Proboszcz już chyba nie wie co robi. Kamery i mówi tyle zła się wstało.Gdzie był jak zabijali chłopaka z Poniatowej.Milczał !!!!!! Ten Proboszcz w ogóle nie rozumie ludzi zwykłych..On będzie zakładał kamery jak nasza Burmistrz ,która gardzi ludzmi biednymi,chorymi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem z parafii z Poniatowej. Nie wierzę Proboszczowi .Bo przez cały dzień były ulotki na stliku obok kredy.Przecież Księża przechodzili przez stolik .Po każdej mszy świętej dokładali krede. I nie widzieli ulotek ? I ja mam w to uwierzyć. A wypowiedz księdza z Poniatowej mówiąca,że dawanie Owsiakowi jest grzech.To nie wpisuje się w to akcję!!!! Ksiądz Proboszcz nie odwołał słów Księdza Głaza. My mieszkańcy mamy żal do Pani Burmistrz ,która czytała plakat bo widzieli ludzie i jakąś go nie zerwała!!! Jakby popierała to akcję!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem z parafii z Poniatowej. Nie wierzę Proboszczowi .Bo przez cały dzień były ulotki na stoliku obok kredy.Przecież Księża przechodzili przez stolik .Po każdej mszy świętej dokładali krede. I nie widzieli ulotek ? I ja mam w to uwierzyć. A wypowiedz księdza z Poniatowej mówiąca,że dawanie Owsiakowi jest grzech.To nie wpisuje się w to akcję!!!! Ksiądz Proboszcz nie odwołał słów Księdza Głaza. My mieszkańcy mamy żal do Pani Burmistrz ,która czytała plakat bo widzieli ludzie i jakąś go nie zerwała!!! Jakby popierała to akcję!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Krótka pamięć? Przecież pamiętamy, że na początku największym wrogiem WOŚP był Kościół. A dawanie Owsiakowi było grzechem. Kościół nagle się zmienił? Jakoś im nie wierzę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
M.K. napisał:
Krótka pamięć? Przecież pamiętamy, że na początku największym wrogiem WOŚP był Kościół. A dawanie Owsiakowi było grzechem. Kościół nagle się zmienił? Jakoś im nie wierzę.
Kościół Owsiaka nie popiera.Bo nie może popierać,gdyż Kościół musi głosić prawdę. A prawdą jest ,że Owsiak bierze udział w diabelskich sprawach.Tylko nie rozumiem ,Księdza Proboszcza z Poniatowej ,który zamiast stanąć murem za księdzem Głazem wikariuszem ,który powiedział,że dając Owsiakowi można popełnić grzech. To powoli się wycofuje.Może w obawie ,że straci pieniądze z tacy, poparcie nauczycieli , pseudo-katolików . Szkoda mi Księdza ,że zmienia zdanie co minutę.W święto Trzech Króli widział ulotki i jakąś ich nie wyrzucił, a jak media poinformowali o tej sprawie to zmienił zdanie!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Guzik prawda, co za obłuda czarnych wron! Na wczorajszej mszy w jednej z lubelskich parafii proboszcz wręcz zakazywał dawania na WOŚP gdyż jak stwierdził, pieniądze te idą w sporej części na Przystanek Woodstock, czyli w domyśle na drugs&rock'n roll. Mało tego, kiedyś byłem świadkiem jak prawie na kopach przeganiali wolontariuszy sprzed Kościoła. IMO żal niektórycm klechom, że na tacy po mszy mniej niż w puszce Owsiaka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
xor napisał:
Guzik prawda, co za obłuda czarnych wron! Na wczorajszej mszy w jednej z lubelskich parafii proboszcz wręcz zakazywał dawania na WOŚP gdyż jak stwierdził, pieniądze te idą w sporej części na Przystanek Woodstock, czyli w domyśle na drugs&rock'n roll. Mało tego, kiedyś byłem świadkiem jak prawie na kopach przeganiali wolontariuszy sprzed Kościoła. IMO żal niektórycm klechom, że na tacy po mszy mniej niż w puszce Owsiaka.
Ja proponuję przeczytać wypowiedz arcybiskupa Budzika.W kościele nie powinno być różnicy zdań,nie słyszałem np.aby któryś z księży poddawał w wątpliwość zmartwychwstanie,czy niepokalane poczęcie,dlaczego jęzorem chlapać a pózniej się zapierać i czekać kiedy zapieje kur.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co to są te diabelskie sprawy bo nie bardzo wiem? Te miliony które poszły w ciągu dwóch dekad na sprzęt medyczny ratujący życie to coś złego? No taaak, oczywiście sprawa ma drugie dno, pomoc potrzebującym to tylko przykrywka a Owsiak napewno finanusje dragi na woodstock.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wczoraj byłam w szpitalu i widziałam sprzęt z serduszkami, jak można być temu przeciwko, nie rozumiem tego poprostu, nie chcę znać takich katolików, którzy są przeciwko pomaganiu dzieciom, to chore
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech Budzik odda całą swoja kasę Owsiakowi. Wtedy będzie dobrze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wczoraj byłam w szpitalu i widziałam sprzęt z serduszkami
Niedługo będzie mój,bo cały szpital z Zenkiem sprywatyzujem.Przepraszam skomercjalizujemy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Katolicy przeciwko? To jakaś bzdura. Jesli tak by było to kto wpłaca te wszystkie pieniądze? Dzienniku Wschodni może prosimy o kompletną informację. A nie tylko opis(Zdjęcie plakatu prosimy!!!!!!!) Pozdrawiam Maciej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyli można wnioskować , że kościół jest cały dzień otwarty i można w nim robić co się komu podoba nikt go nie sprawdza nie kontroluje każdy podrzuca co chce bardzo ciekawe - może za niedługo tam zainstalują się bezdomni i też nikt nic nie będzie wiedział ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
prawda jest taka ze przez akcję Jurka Owsiaka troszkę rozpieściliśmy rządzących w naszym kraju. duża część sprzętu jaka działa na oddziałach dziecięcych jest zakupiona przez WOŚP a to powinno nam zapewnić Państwo Polskie którego jesteśmy obywatelami. nie potępiam tej akcji bo jest piękna sama w sobie i ratuje życie najmłodszym. tutaj trzeba zrobić niemiły gest w stronę nieudolności rządzących i nie ważna z jakiej partii są bo każdy dba o dobro dla siebie i swoich kompanów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ZAKŁAMANY klecha u którego w kościele za jego przyzwoleniem można i ulotki rozłożyć razem z kredą.Miejcie odwagę bronić własnego zdania do końca TCHÓRZE.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 9

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...