Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
(...) Usuwam tylko to, co stanowi rażace narusznie dobrych obyczajów. To znaczy - wulgaryzmy i ataki ad personam - które udaje mi się wyłapać. Cytowany przez Ciebie post nie zawierał niczego takiego. To, że zawiera treść nieprzychylna KOściołowi nie jest zadnym powodem ku temu. Usunięcie go byłoby wyrazem stroniczości z mojej strony. Wystarczy Ci wyjaśnień? I nie nazywaj mnie więcej słowem na "k"
Ostatnio edytowany 9 stycznia 2012 r. o 11:20
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nowyekran.pl 'WIELKA ORKIESTRA POMOCY SAMEMU SOBIE" i tyle w temacie prawdy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
(...)
Ostatnio edytowany 9 stycznia 2012 r. o 11:22
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
(...)
Ostatnio edytowany 9 stycznia 2012 r. o 11:24
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
folkatka napisał:
Widzisz nollet, przede wszystkim - nie radze pisac że masz "przeogromną " wiedze o KOściele, bo to trąci z deczka pychą...to tak samo jak by powiedzieć że zna się znakomicie jakiś język obcy - otóż nigdy nie jest tak, żeby nie mozna było się dowiedziec i nauczyć czegos nowego. Akurat Twój poprzedni post swiadczy o tym, że jednak ta Twoja wiedza taka przeogromna nien jest.Nikt nie każe Ci wielbić JP II, problem jest tylko w tym żeby pisac rzetelnie na jego temat. Po za tym - daj mi źródło tych wyliczeń, bo rzucanie w ciemno liczbami jest mało wiarygodne.
Źródłem mojej wiedzy jest UW-i 8 semestrów religiznawstwa, obecnie internet i You tube. wystarczy wpisać hasło "jak kosciól okrada państwo polskie" twarz faceta który mówi o kosztach utrzymania, to na poczatek. Następnei zapraszam do googli francuskich, niemieckich i hiszpanskich, wpisać szczegóły konkordatu pomiedzy Polska a Watykanem. Przypomnę tylko, że ważny konkordat ma Watykan z panem Hitlerem podpisany w 1934 roku przez Hitlera obowiązuje do dzić, w 1929 zawarty z Musolinim ważny obowiązuje do dziś, z Franco z roku 1938 ważny do dziś. To na początek skad mam wiedzę. Znam beigle kilka jezyków, o dwa więcej niż znał Wojtyła! Pozdrawiam Informuję wszystkich forumowiczów, obrońcami kleru, interesów kleru na forach Internetu, nie są dewoci, moherowe berety, czy jak ich tam zwał! Obrońcami kleru jest kler. To oni mają Internet w 100%, to oni umieją się nim posługiwać, to oni zabierają głos jako tzw. wierzący. To ci gnoje robią zamęt na forach udając Kaśkę, Janka, Bolo, Majster, Ateista, etc, etc, etc. Proszę przyjąć jako truizm, kler nie ma obrońców, nikt normalny nie wierzy w boskość kleru. Nikt normalny nie bierze w obronę pedofila, tylko klecha, albo inny pedofil. Na tysiąc postów broniących racji kleru, co najwyżej jeden nie pochodzi od kleru! Pamiętajcie, że to (...) piszą te posty. Są tak samo ordynarni jak ich rówieśnicy nie udający boskich namiestników. 70%-80% z nich, to homoseksualiści, 3%-5% to pedofile, z racji celibatu bardzo niewielki procent z nich, to heteroseksualiści. Tak wygląda prawda o klerze, o opiniach umieszczanych przez tych dewiantów na forach. Amen. Nie dajmy się oszukać, racji kleru broni wyłącznie kler! Tylko i wyłącznie!
Ostatnio edytowany 9 stycznia 2012 r. o 11:28
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nollet napisał:
Źródłem mojej wiedzy jest UW-i 8 semestrów religiznawstwa, obecnie internet i You tube. wystarczy wpisać hasło "jak kosciól okrada państwo polskie" twarz faceta który mówi o kosztach utrzymania, to na poczatek. Następnei zapraszam do googli francuskich, niemieckich i hiszpanskich, wpisać szczegóły konkordatu pomiedzy Polska a Watykanem. Przypomnę tylko, że ważny konkordat ma Watykan z panem Hitlerem podpisany w 1934 roku przez Hitlera obowiązuje do dzić, w 1929 zawarty z Musolinim ważny obowiązuje do dziś, z Franco z roku 1938 ważny do dziś. To na początek skad mam wiedzę. Znam beigle kilka jezyków, o dwa więcej niż znał Wojtyła! Pozdrawiam Informuję wszystkich forumowiczów, obrońcami kleru, interesów kleru na forach Internetu, nie są dewoci, moherowe berety, czy jak ich tam zwał! Obrońcami kleru jest kler. To oni mają Internet w 100%, to oni umieją się nim posługiwać, to oni zabierają głos jako tzw. wierzący. To ci gnoje robią zamęt na forach udając Kaśkę, Janka, Bolo, Majster, Ateista, etc, etc, etc. Proszę przyjąć jako truizm, kler nie ma obrońców, nikt normalny nie wierzy w boskość kleru. Nikt normalny nie bierze w obronę pedofila, tylko klecha, albo inny pedofil. Na tysiąc postów broniących racji kleru, co najwyżej jeden nie pochodzi od kleru! Pamiętajcie, że (...)piszą te posty. Są tak samo ordynarni jak ich rówieśnicy nie udający boskich namiestników. 70%-80% z nich, to homoseksualiści, 3%-5% to pedofile, z racji celibatu bardzo niewielki procent z nich, to heteroseksualiści. Tak wygląda prawda o klerze, o opiniach umieszczanych przez tych dewiantów na forach. Amen. Nie dajmy się oszukać, racji kleru broni wyłącznie kler! Tylko i wyłącznie!
(...)
Ostatnio edytowany 9 stycznia 2012 r. o 12:02
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"... a waaadzę zaczął od walki z krzyżem p-rezydent komorowski, pochodzący od Rosjanina Osipa Szczynukowa, popa..."
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wczoraj to jeszcze od czasu do czasu można się było pośmiać z niektórych anty-WOŚP-owych wpisów, ale dziś to tylko ręce załamać i płakać nad ludzką zawiścią i zjadliwością...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nollet napisał:
Źródłem mojej wiedzy jest UW-i 8 semestrów religiznawstwa, obecnie internet i You tube. wystarczy wpisać hasło "jak kosciól okrada państwo polskie" twarz faceta który mówi o kosztach utrzymania, to na poczatek. Następnei zapraszam do googli francuskich, niemieckich i hiszpanskich, wpisać szczegóły konkordatu pomiedzy Polska a Watykanem. Przypomnę tylko, że ważny konkordat ma Watykan z panem Hitlerem podpisany w 1934 roku przez Hitlera obowiązuje do dzić, w 1929 zawarty z Musolinim ważny obowiązuje do dziś, z Franco z roku 1938 ważny do dziś. To na początek skad mam wiedzę. Znam beigle kilka jezyków, o dwa więcej niż znał Wojtyła! Pozdrawiam Informuję wszystkich forumowiczów, obrońcami kleru, interesów kleru na forach Internetu, nie są dewoci, moherowe berety, czy jak ich tam zwał! Obrońcami kleru jest kler. To oni mają Internet w 100%, to oni umieją się nim posługiwać, to oni zabierają głos jako tzw. wierzący. To ci gnoje robią zamęt na forach udając Kaśkę, Janka, Bolo, Majster, Ateista, etc, etc, etc. Proszę przyjąć jako truizm, kler nie ma obrońców, nikt normalny nie wierzy w boskość kleru. Nikt normalny nie bierze w obronę pedofila, tylko klecha, albo inny pedofil. Na tysiąc postów broniących racji kleru, co najwyżej jeden nie pochodzi od kleru! Pamiętajcie, że to (...) piszą te posty. Są tak samo ordynarni jak ich rówieśnicy nie udający boskich namiestników. 70%-80% z nich, to homoseksualiści, 3%-5% to pedofile, z racji celibatu bardzo niewielki procent z nich, to heteroseksualiści. Tak wygląda prawda o klerze, o opiniach umieszczanych przez tych dewiantów na forach. Amen. Nie dajmy się oszukać, racji kleru broni wyłącznie kler! Tylko i wyłącznie!
Kochany wiem,że tak jest, ale Twoja prawda nie ma szans przebicia.Stłamszą ją w zalążku.Obrońcami są też ich wierni fani tzw.owieczki a może baranki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
(...)
To nie był atak!!!!!!!!!! Atak to robi gość który oskarża kościół a tym samy nas Polaków. Wyzywa od gnoi, ale tobie to jak wszyscy tu widzimy się BARDZO PODOBA. Ty może sie nadajesz ale do pilnowania innego porzadku. Jaki zakłamaniec? puszcza wszystko co jest przeciwko POLAKOM. FUUU Powtarzam raz jeszcze - w tych wpisach nie bylo nic wulgarnego ani ad personam. Nie moge cenzurowac wpisów ze względu na treść. Chcesz - zaóz sobie własne forum, to będziesz mógł kroić je z treści które Ci się nie podobają.
Ostatnio edytowany 9 stycznia 2012 r. o 11:45
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ruda napisał:
Wczoraj to jeszcze od czasu do czasu można się było pośmiać z niektórych anty-WOŚP-owych wpisów, ale dziś to tylko ręce załamać i płakać nad ludzką zawiścią i zjadliwością...
jak sie nie posiada połączeń mózgowych tzw. synaps to takie głupoty sie pisze, wiesz?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nollet - studia jeszcze o niczym nie świadczą, p0onieważ na jakość i ogólna treść nauczaną na uniwersytetach ma wpływ nie tylko aktualny stan nauki, ale również modna ideologia (np. tak jest w przypadku gender studies) czy też osobiste poglądy wykładowców. Akurat religioznastwo na UW jest znane z postawy dość nieprzychylnej KOściołowi, i wybacz - dla mnie Twoje studia nie są w żadnym wypadku miarodajne. Ja na przykład skonczyłam historię sztuki, ale do głowy by mi nie przyszło, że mam przeogromna wiedze na ten temat. Natomiast Twoje chwalenie sie ilością znanych języków jest po prostu żałosne. Powiedz szczerze, chcesz sobie podbudować ego? Co do samego zas Kościoła - Ty skonczyłeś lewackie religioznastwo, ja jestem od urodzenia katoliczką. Smiem twoerdzić, że znam Kościół lepiej niz TY - nie przez pryzmat youtubowej wiedzy, pełnej wyświechtanych sloganów - lecz przez pryzmat doświadczenia z konkretnymi ludźmi. I dlatego wiem, ze to co piszesz, jest bardzo krzywdzące dla wielu porządnych księzy, zakonników, ludzi Kościoła. I wbrew temu, co piszesz, nie jestem przedstawicielką kleru. Jestem osobą swiecką, która, oprócz oczywistych wad i grzechów, dostrzega w Kościele wiele dobra, czego nie potrafi ktos jak ty - zmanipulowany sloganami. Pozdrawiam!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
na tym forum (...) ktore w zyciu nie maja dzieci ktore czasem potrzebuje opieki medycznej i dzieki wosp jest ona o niebo lepsza. wiem bo dzieki wosp moje dziecko zyje
Ostatnio edytowany 9 stycznia 2012 r. o 11:47
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
folkata kazdy ma prawo do wlasnej opinii niech kosciol zmieni swoje podejscie niech zacznie placic podatki tak jak my wszyscy jest kryzys. wiec jak biora 500 zl za slub lub pogrzeb to niech za to opodatkuja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
liber napisał:
folkata kazdy ma prawo do wlasnej opinii niech kosciol zmieni swoje podejscie niech zacznie placic podatki tak jak my wszyscy jest kryzys. wiec jak biora 500 zl za slub lub pogrzeb to niech za to opodatkuja.
a dlaczego popy nie płacą podatku? powinieneś tyż wiedzieć 'wszedobylski'
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
liber napisał:
folkata kazdy ma prawo do wlasnej opinii niech kosciol zmieni swoje podejscie niech zacznie placic podatki tak jak my wszyscy jest kryzys. wiec jak biora 500 zl za slub lub pogrzeb to niech za to opodatkuja.
Mundry a pomagałeś znależć 16 mld zł które zginęło w rządzie PO-PSL? Jak to nazwiesz ynteligencie hehehehe?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to jest co innego wedlug ciebie 16 mld zginelo to przez to kosciol ma nie placic podatku to zaden argument.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
popy tez powinni placic jak wszyscy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ten kto nie mial dziecka nigdy nie zrozumie jak wazna jest dobra opieka i sprzet w szpitalu i za to dziekuje wosp
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hania napisał:
na tym forum (...) ktore w zyciu nie maja dzieci ktore czasem potrzebuje opieki medycznej i dzieki wosp jest ona o niebo lepsza. wiem bo dzieki wosp moje dziecko zyje
I ty w to wierzysz? Szpitale stać na to żeby kupować sprzęt dzieki kontraktom z NFZ - czyli dzięki naszym składkom na ubezpieczenie zdrowotne. A ja nie życzę sobie aby mówiono że jest to sprzęt Owsiaka, bo w wielu przypadkach /sami lekarze i pielegniarki/ mówią,że tylko naklejamy te serduszka, ale sprzęt nie jest z Orkiestry. Dostalismy tylko i wyłącznie IGŁY DO KROPLÓWEK. NFZ za nasze składki zyje luksusowo bo zabiera 98% tych pieniędzy na swoje zarobki, a Owsiak i spółka robi ściemę, której koszty przewyższają to co on da. Daje, oczywiscie,że daje ale tego nie jest nawet 50%....Blogerzy piszą o pałacu na Mazurach Owsiaka, a on niby nic z tej Orkiestry nie ma? Inni piszą,że zgarnia razem z żoną 3 mln zł za ten jeden wieczór. I ja nie sądze aby blogerzy oczerniali Owsiaka i spółkę, tylko piszą prawdę "Orkiestra Pomocy Samemu Sobie".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 9

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...