Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
amoroso napisał:
Masz koleżko jakiś kompleks odnośnie Motoru Lublin,ale to chyba tylko pretekst.Widzę,że masz ochotę na wstąpienie do seminarium.Wstydzisz się u siebie to szukasz przygód tu.Poszukują chętnych,bo po aferze z arcybiskupem tej z przed kilku lat jest u was manko na ciasny otwór.Dostaniesz angaż bez żadnego castingu.Jak dużo pijesz to się nie stresuj ,wątroby nie będą ci sprawdzać.Powstrzymaj tylko biegunkę bo to jest poważny argument,żebyś po raz szósty nie składał podania.Pozdrowienia od kibica Motoru.
Hehe koleżko widzę że masz jakiś poważny problem ze swoimi emocjami, ale się zbytnio nie stresuj to normalna sprawa. Widzę że oferujesz jakieś ciasne otwory miedzy innymi pewnie i swoją rozlazłą już kichę masz masz na myśli. Niestety muszę cie zmartwić . Twoją (...) kiszką nikt się nie interesuje oprócz ciebie i twojego partnera. Dlatego bujaj wory amoroso i czekaj na swoją szansę dalej, może ktoś kiedyś połasi się na twój (...) otwór...brrr! ...fuj! Pozdrowienia od kibica Lecha.
Ostatnio edytowany 14 stycznia 2012 r. o 19:25
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedys sam gralem na WOŚP i byłem dumny, że mogę chociaż w taki spsób pomóc chorym, obojętnie czy dzieciom czy dorosłym... Normalnie chodzę do kościoła, i podobnie jak pan, który się "zagotował" na widok tych ulotek, szlak mnie trafił. To jest po prostu szczyt cynizmu, chamstwa i brak jakiejkolwiek solidarności ze stronu kleru. JA teżoczywiście nie wierzę w brednie księży z Poniatowej, którzy nagle nic nie wiedzą o ulotkach. Zawsze, o ile pamiętam, przychodziło się w Poniatowej do kościoła z czymkolwiek itrzeba było zapytać któregoś - najczęściej proboszcza w zakrystii, czy można cośzostawić. A tu nagle gablota przykościelna, ogromny egzemplarz w zakrystii,całe kupki prezy kredzie. Grubymi nićm szyte... Z resztą sama wypowiedź tego wikarego świadczy o tym, że niewykloczone jest, że to za jego przyzwoleniem te ulotki się pojawiły. Dokładnie te same treści wypowiedział w wywiadzie dla DW. Najsmutniejszym jest, że coraz wyraźniej kościół zmierza ku przepaści. Księża zachowują się w identyczny sposób jak pewien polityk, który twierdzi, że PRAWDZIWY i JEDYNY SŁUSZNY POLAK I KATOLIK TO "wyznawca" JEDYNEJ SŁUSZNEJ PARTII. RESZTA TO ZDRAJCY< BOLSZEWICY itd.... Czyż to nie jest ten sam mechanizm myślenia? Prawdziwy katolik wspiera wyłąćznie CARITAS..... A każda inna instytucja to DIABŁEM PODSZYTA!! Jakiś czas temu byłem w kościele (nie w Poniatowej) i usłyszałem na kazaniu KRYTYKĘ I GROMY wobec jednej opcji politycznej na temat zdjęcia krzyża w sejmie.... Ok, można krytykować - każdy powinien mieć do tego prawo. Ale w tym samym kościele ani razu nie usłyszałem złego słowa na temat innej opcji politycznej, która głosiła w milionach polskich telewizorów postulat o przywróceniu kary śmierci... I gdzie tu miejsce na miłosierdzie, wybaczenie a przynajmniej równe traktowanie? Przecież wobec Boga wszyscy jesteśmy równi! Więc albo wszystkich równo krytykujemy albo błogo milczymy! Kończąc, myślę, że takie wydarzenia jak właczanie przez katechetkę małych dzieci do wpisywania się na stronę internetową i wyrażanie sprzeciwu przeciw Nergalowi (opowiadanie dzieciom o diabłach) czy taki występek jak ten z ulotkami, TYLKO ODEPCHNIE MŁODZIEŻ OD KOŚCIOŁA. Znamię hipokryzji coraz bardziej wyrasta na czole wielu duchownych.... Nie wszystkich, bo jest grupa na prawdę super księży, ale niestety.... I ja mam coraz mniejszą ochotę na wysłuchiwanie z ambony bredni... A na pewno nikt mi nie będzie mówił, czy mam dawać na WOŚP czy nie... Wspieranie jakiejkolwiek inicjatywy harytatywnej uważam za uszlachetniające i naprawdę czuję ulgę, jeśli wiem, że ta złotówka, którą wrzuciłem do puszki choć w miniaturowej części pomoże komuś na drugim końcu Polski... Przepraszam za rozwłóczystą formę i serdecznie pozdrawiam WSZYSTKICH, którzy wspierali i wspierają JURKA OWSIAKA i nasząwspólną narodową WOŚP
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
LECH LECH KOLEJORZ napisał:
Hehe koleżko widzę że masz jakiś poważny problem ze swoimi emocjami, ale się zbytnio nie stresuj to normalna sprawa. Widzę że oferujesz jakieś ciasne otwory miedzy innymi pewnie i swoją rozlazłą już kichę masz masz na myśli. Niestety muszę cie zmartwić . Twoją obsraną kiszką nikt się nie interesuje oprócz ciebie i twojego partnera. Dlatego bujaj wory amoroso i czekaj na swoją szansę dalej, może ktoś kiedyś połasi się na twój zasrany otwór...brrr! ...fuj! Pozdrowienia od kibica Lecha.
Kolejorz umyj zęby dzisiaj bo mój ogier lubi czystą stajnię.Pozdrowienia dla twojego chłopaka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kiedys sam gralem na wosp napisał:
...Wspieranie jakiejkolwiek inicjatywy harytatywnej uważam za uszlachetniające i naprawdę czuję ulgę, jeśli wiem, że ta złotówka, którą wrzuciłem do puszki choć w miniaturowej części pomoże komuś na drugim końcu Polski...
Niby wszystko co napisałeś jest całkiem do rzeczy i trzyma się kupy. Tyle że cały myk polega na tym, że z tej złotówki którą wrzucasz do puszki tylko miniaturowa część pomaga komuś. Trzeba wiedzieć że lwia część tych zebranych pieniędzy się marnuje i przepada w bardziej lub mniej wyjaśnionych okolicznościach, takie archiwum X albo trójkąt bermudzki i w tym sęk.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
amoroso napisał:
Kolejorz umyj zęby dzisiaj bo mój ogier lubi czystą stajnię.Pozdrowienia dla twojego chłopaka.
Nie rozumiem cię amorozo ? Co ma wspólnego moja higiena osobista z twoim ogierem ? Nie rozumiem cie też o jakiego chłopaka ci chodzi? Musisz zrozumieć jedną rzecz, że nie wszyscy są tacy jak ty i nie możesz innych oceniać wedle siebie. To że ty jesteś zwykłym zboczeńcem nie oznacza że inni tacy są, rozumiesz ? Dlatego baw się dobrze w swoim gronie sobie podobnych dewiantów, a swojego konia nie męcz bo to podpada pod pewien artykuł o znęcaniu się nad zwierzętami, także uważaj na siebie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do kolejorza.Wszedłeś tutaj na forum i obraziłeś pewien klub.Pewnie liczyłeś na odzew to go masz.A,że kojarzysz mi się z częścią do roweru to nic na to nie poradzę.Mam tylko niezłą bekę z tego.Wracając do swoich skojarzeń powiem ci,(...)z .... zjadasz.Lech w tym sezonie jakoś zdechł.
Ostatnio edytowany 14 stycznia 2012 r. o 19:26
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
amoroso napisał:
Do kolejorza.Wszedłeś tutaj na forum i obraziłeś pewien klub.Pewnie liczyłeś na odzew to go masz.A,że kojarzysz mi się z częścią do roweru to nic na to nie poradzę.Mam tylko niezłą bekę z tego.Wracając do swoich skojarzeń powiem ci,(...)z .... zjadasz.Lech w tym sezonie jakoś zdechł.
Piszesz jakoś dziwnie , ponadto część twojego postu została wykasowana. Ciekawe dlaczego, czyżbyś robił błędy ortograficzne ?! Czy z tego powodu jak twierdzi moderator, że zwykły cham z ciebie, pewnie jedno i drugie. Przykro mi że wszystko kojarzy ci sie zapewne z pedałami, nie wnikam jaki tego powód to twoja prywatna sprawa . Tak wspominając starą ustawke, to dlaczego tak szybko uciekliście ?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Niby wszystko co napisałeś jest całkiem do rzeczy i trzyma się kupy. Tyle że cały myk polega na tym, że z tej złotówki którą wrzucasz do puszki tylko miniaturowa część pomaga komuś. Trzeba wiedzieć że lwia część tych zebranych pieniędzy się marnuje i przepada w bardziej lub mniej wyjaśnionych okolicznościach, takie archiwum X albo trójkąt bermudzki i w tym sęk.
Koniecznie zarejestruj sie do lekarza. Bredzisz!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KSIĘŻA NA KSIĘŻYC !!! ALBO WON NIEROBY DO WATYKANU !!! PRZESTAĆ PASOŻYTOWAĆ NA POLSKIM NARODZIE !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 9 z 9

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...