Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Całkowicie zgadzam się z treścią ulotki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
simba napisał:
a w czym jest kościół katolicki lepszy od hare? też pierze mózgi, wydziera pieniądze, a jego funkcjonariusze lubią zapiąć ministantów i dołożyć bachorom w szkole. Ich szefowie z kolei robią wszystko, aby ich ukryć przed wymiarem sprawiedliwości. A wszystko to pod egidą jednego koleżki, co niby dał się zamęczyć, a potem miał jaszcze wstać z grobu. W tym świetle hare kriszna wydaje się być oazą spokoju. Co nie zmienia faktu, że też muszą mieć nieźle nasrane w głowach, skoro wierzą w takie bzdety. Jaki by owsiak nie był, z z zebranej przez niego kasy kupuje się nowoczesny sprzęt medyczny dla szpitali. Sprzęt ratuje dzieci. Proponuję fanom jezusa ch. zaznaczyć więc w szpitalu, żeby - jak poczną i porodzą, ich dziecko broń boże nie było podpięte do diebelskich maszyn zakupionych przez tego szatana owsika. Jak umrze, to w glorii świętości i męczeństwa. Żarty żartami, ale jednak deb***izm i zacofanie zawarte w tym piśmie przerażają. I to nawet pomimo, że nie mają żadnej siły sprawczej.
po tobie istotnie widać, że mózg masz wyprany i to w szambie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
marianoitaliano napisał:
Sprzęt kupiony przez WOŚP to około 2% tego, co rocznie na sprzęt przeznaczane są środki z budżetu, więc nie piszcie, ile to tego sprzętu dzięki wośp jest. NIE DAJE PIENIĘDZY NA WOŚP bo nie chcę poniszczonych pociągów po woodstoku i nie popieram filozofii "róbta co chceta"
Sprzęt kupiony przez Caritas dla ratowanie dzieci to równe 0% tego, co rocznie na sprzęt przeznaczane są środki z budżetu. Taka ogólnopolska akcja psuje interesy Caritasowi. I tylko o to chodzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
marianoitaliano napisał:
po tobie istotnie widać, że mózg masz wyprany i to w szambie
smacznego w takim razie. Nic tak nie cieszy, jak katolik dający upust swej miłości bliźniego i wiernie kroczący ścieżką pana ch.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dając pieniądze pazernym grubasom skrywającym się pod czarnymi sukienkami wspierasz biznesowe czarne zgromadzenie. Nie brak w nim zwyczajnych przestępców i pedofili. To jest dopiero grzech!!! Wszystko najlepiej oddać od razu tym czarnym łobuzom. Czarni Pazerni - łapy precz od WOŚP!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Sprzęt kupiony przez Caritas dla ratowanie dzieci to równe 0% tego, co rocznie na sprzęt przeznaczane są środki z budżetu. Taka ogólnopolska akcja psuje interesy Caritasowi. I tylko o to chodzi.
Caritas nie bierze 5% dla siebie, Caritas nie organizuje koncertów dla degeneratów, caritas nie niszczy pociągów, Caritas nie szkodzi w przeciwieństwie do inicjatyw niejakiego Owsiaka
Ostatnio edytowany 6 stycznia 2012 r. o 18:10
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
simba napisał:
a w czym jest kościół katolicki lepszy od hare? też pierze mózgi, wydziera pieniądze, a jego funkcjonariusze lubią zapiąć ministantów i dołożyć bachorom w szkole. Ich szefowie z kolei robią wszystko, aby ich ukryć przed wymiarem sprawiedliwości. A wszystko to pod egidą jednego koleżki, co niby dał się zamęczyć, a potem miał jaszcze wstać z grobu. W tym świetle hare kriszna wydaje się być oazą spokoju. Co nie zmienia faktu, że też muszą mieć nieźle nasrane w głowach, skoro wierzą w takie bzdety. Jaki by owsiak nie był, z z zebranej przez niego kasy kupuje się nowoczesny sprzęt medyczny dla szpitali. Sprzęt ratuje dzieci. Proponuję fanom jezusa ch. zaznaczyć więc w szpitalu, żeby - jak poczną i porodzą, ich dziecko broń boże nie było podpięte do diebelskich maszyn zakupionych przez tego szatana owsika. Jak umrze, to w glorii świętości i męczeństwa. Żarty żartami, ale jednak deb***izm i zacofanie zawarte w tym piśmie przerażają. I to nawet pomimo, że nie mają żadnej siły sprawczej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I tu się z Tobą zgadzam Całkowicie Simba. Człowiek istota przecież rozumna sama decyduje o swoim losie. Poczytajcie komentarze w Kurierze Lubelskim to dopiero wam szczęka opadnie. Pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
marianoitaliano napisał:
Caritas nie bierze 5% dla siebie, Caritas nie organizuje koncertów dla degeneratów, caritas nie niszczy pociągów, Caritas nie szkodzi w przeciwieństwie do inicjatyw niejakiego Owsiaka
A ile bierze ? Pewnie z 50% sądzac po tym jakimi furami wożą się funkcjonariusze caritasu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
simba napisał:
a w czym jest kościół katolicki lepszy od hare? też pierze mózgi, wydziera pieniądze, a jego funkcjonariusze lubią zapiąć ministantów i dołożyć bachorom w szkole. Ich szefowie z kolei robią wszystko, aby ich ukryć przed wymiarem sprawiedliwości. A wszystko to pod egidą jednego koleżki, co niby dał się zamęczyć, a potem miał jaszcze wstać z grobu. W tym świetle hare kriszna wydaje się być oazą spokoju. Co nie zmienia faktu, że też muszą mieć nieźle nasrane w głowach, skoro wierzą w takie bzdety. Jaki by owsiak nie był, z z zebranej przez niego kasy kupuje się nowoczesny sprzęt medyczny dla szpitali. Sprzęt ratuje dzieci. Proponuję fanom jezusa ch. zaznaczyć więc w szpitalu, żeby - jak poczną i porodzą, ich dziecko broń boże nie było podpięte do diebelskich maszyn zakupionych przez tego szatana owsika. Jak umrze, to w glorii świętości i męczeństwa. Żarty żartami, ale jednak deb***izm i zacofanie zawarte w tym piśmie przerażają. I to nawet pomimo, że nie mają żadnej siły sprawczej.
Masz rację fani Jezusa są w hospicjach szpitalach nie tylko jeden dzień .A twój idol zbiera kasę zatrudnia całą rodzinkę i pławi się cały rok .A to co przekazuje na szpitale to jest promil potrzeb , a gdzie są moje podatki . Ale ty lubisz popierać dziadostwo i moja propozycja jeśli jesteś takim filantropem pomagaj biednym dzieciom w Afryce i nie chwal się tym jak robi to Juras.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
marianoitaliano napisał:
Caritas nie bierze 5% dla siebie, Caritas nie organizuje koncertów dla degeneratów, caritas nie niszczy pociągów, Caritas nie szkodzi w przeciwieństwie do inicjatyw niejakiego Owsiaka
Bo bierze 99%?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to prwda napisał:
Hare krishna w wielu krajach europejskich jest zakazane , traktuje się to jako sektę , także pilnujcie swoje dzieciaczki , bo potem może być za późno.
Wy też katolicy uważajcie na swoje dzieciaczki ! http://wiadomosci.onet.pl/regionalne/rzeszow/rzeszow-ksiadz-skazany-na-25-roku-wiezienia-za-mol,1,4980897,region-wiadomosc.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://jamk66.pstrykniete.pl/logo/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakoś mnie to nie dziwi że to na lubelszczyźnie. Mateczniku pisuarów. chłopstwa i ciemnoty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja popieram wielka orkiestre moje dzieci korzystaly z tego sprzetu co byl zakupiony dajac na wosp wiemy na co sa przeznaczone pieniadze a dajac na tace wiemy?????? proboszcz napial taki8 apel zeby w niedziele na tacy on mial wiecej nie ludzie co potrzebuja sprzet
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Właśnie wyrósł wychowanek owsiaka i zwolennik hasła "róbta co chceta" - prezes Protectora który robi co chce z pracownikami. Pomylił się kołek jeden który powinien gnój na polu roztrząsać a jedynie przez kumoterstwo albo partyjne powiązania znalazł się tam gdzie jest. Niezaleznie ile fakultetów by ukończył i staży odbył i tak będzie kołkiem i żłobem wychowanym przez takich jak owsiak.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Medialny i organizacyjny cyrk, jaki towarzyszy WOŚP, dawno już przekroczył granice absurdu i przyzwoitości. Owczy pęd wyłącza myślenie większości ludzi, którzy „dają na Owsiaka”, bo „przecież wszyscy dają”. Wraz z każdą edycją WOŚP uzupełniany jest wizerunkowy kapitał człowieka, który pod pozorami ograniczenia wyłącznie do pracy charytatywnej, przemyca bardzo wyraziste poglądy społeczne i polityczne. Ja tego kapitału podwyższał mu nie będę."
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
POPIERAM WOŚP,A KOŚCIÓŁ W PONIATOWEJ A RACZEJ KSIĘŻA NIECH SIĘ ZASTANOWIĄ CZY IM BLISKIM Z RODZINY NIE BĘDZIE POTRZEBNA POMOC Z WOŚP...MOJE DZIECI MIELI BADANIE SŁUCHU WŁAŚNIE Z WOŚP I JEST OK.JESTEM DUMNA Z TEGO CO ROBI J.OWSIAK...POPIERAM W 100%.KOŚCIÓŁ W PONIATOWEJ WOLAŁBY ŻEBY IM DAWAĆ,JESTEM Z PONIATOWEJ I WSTYD MI ZA TO W TEJ CHWILI...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego nikt tego nie zrobił? O tym też już swego czasu pisałem: w sprawie WOŚP działa moralny szantaż. Kto krytykuje Owsiakową imprezę, ten widocznie musi nienawidzić małych dzieci, którym Owsiak pomaga. Ten argument jest oczywiście absurdalny, oparty na naciąganym sylogizmie i założeniu, że cel uświęca środki, a przy okazji dowodzący niezdrowego utożsamienia idei z osobą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zxc napisał:
Masz rację fani Jezusa są w hospicjach szpitalach nie tylko jeden dzień .A twój idol zbiera kasę zatrudnia całą rodzinkę i pławi się cały rok .A to co przekazuje na szpitale to jest promil potrzeb , a gdzie są moje podatki . Ale ty lubisz popierać dziadostwo i moja propozycja jeśli jesteś takim filantropem pomagaj biednym dzieciom w Afryce i nie chwal się tym jak robi to Juras.
znacznie bardziej interesuje mnie gdzie są moje podatki. Ale z grzeczności odpowiem: ma je organizacja zwana rządem. I wydaje je na rzeczy potrzebne i te mniej. NA przykład komisję majątkową. Nie wiem co fani jezusa robią w szpitalach, jeszcze żadnego tam nie widziałem. W hospicjach również. Przekazuje tenże owsiak na szpitale ile nazbiera. To fakt, że więcej taki tusek ukradł w zeszłym roku a kościół w zeszłym miesiącu niż owsiak nazbierał, ale zawsze coś. Jak mówię, nie ma szpitala, żeby od owsiaka coś tam nie stało. Dziadostwo popierałem pół życia jak byłem również fanem pana ch., a i teraz mi się zdarza - z czystej oszczędności kupuję w tesku, choć wiem że fanom jarosława takie przygody są obce. Moje pole działalności życiowej znajduje się raczej w ameryce południowej, i parę razy coś tam pomogłem. Jedno wiem na pewno. Nie zapiąłem nigdy nieletniego (i nieletniej też, o ile mi wiadomo).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 50

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...