Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
przebudzator napisał:
Przyłącz się do AKCJI - Nie daję Owsiakowi! http://doroboty.nowyekran.pl/post/47063,przylacz-sie-do-akcji-nie-daje-owsiakowi
Przyłącz się do akcji - Nie dam Jurkowi na dzieci, dam Tadkowi na maybacha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Przyłącz się do akcji - Nie dam Jurkowi na dzieci, dam Tadkowi na maybacha
Jak mawiał Churchill: kłamstwo obiegnie świat, zanim prawda włoży buty. Tadek nigdy nie miał maybacha (gdyby miał, to lewackie media i gazety by eksponowały jego zdjęcia, jak się tylko da). No ale plotka fajna i jak widać trwała. Za to Jurek sobie klawo żyje od 20 lat ze ściemy świątecznej pomocy, której zabezpieczenie przez cały aparat państwa kosztuje więcej, niż zebrana kwota. No ale lemingi się cieszą, że fajna impra i myślą, że Jurek ratuje dzieci. Głupota nie boli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe http://www.michalkiewicz.pl/tekst.php?tekst=2350
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Jak mawiał Churchill: kłamstwo obiegnie świat, zanim prawda włoży buty. Tadek nigdy nie miał maybacha (gdyby miał, to lewackie media i gazety by eksponowały jego zdjęcia, jak się tylko da). No ale plotka fajna i jak widać trwała. Za to Jurek sobie klawo żyje od 20 lat ze ściemy świątecznej pomocy, której zabezpieczenie przez cały aparat państwa kosztuje więcej, niż zebrana kwota. No ale lemingi się cieszą, że fajna impra i myślą, że Jurek ratuje dzieci. Głupota nie boli.
Łolaboga to bida u Tadka aż piszczy jak się musi w byle S-Klasse wozić, pewnie wszystko rozdał potrzebującym. Może nawet głodny chodzi i nieodziany Wpłać natychmiast- za nas dwóch
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czytam komentarze i z podziwu nie umiem wyjsc! Narod oplowa siebie nawzajem jedynie dlatego, iz jedni wrzucaja pieniadze do skarbonek Pana Owsiaka, a inni nie! Ja zawsze dawalem chetnie i wspieralem czlowieka umiejacego zorganizowac tak wspaniala impreze. Nie mam jednak zamiaru przyslowiowego kopania sie z koniem i podejmowania dyskusji z ludzmi widzacymi inicjatywe WOSP w innym swietle. Chce to daje....a jesli ktos nie poczuwa sie do obowiazku wsparcia rodakow........nie daje! Jest to wszak nasza wlasna decyzja i nikomu nic do tego, ze ja wlasnie daje!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Slawek "Kajo" W. napisał:
Czytam komentarze i z podziwu nie umiem wyjsc! Narod oplowa siebie nawzajem jedynie dlatego, iz jedni wrzucaja pieniadze do skarbonek Pana Owsiaka, a inni nie! Ja zawsze dawalem chetnie i wspieralem czlowieka umiejacego zorganizowac tak wspaniala impreze. Nie mam jednak zamiaru przyslowiowego kopania sie z koniem i podejmowania dyskusji z ludzmi widzacymi inicjatywe WOSP w innym swietle. Chce to daje....a jesli ktos nie poczuwa sie do obowiazku wsparcia rodakow........nie daje! Jest to wszak nasza wlasna decyzja i nikomu nic do tego, ze ja wlasnie daje!!!!
Dokładnie. Moje pieniądze i moja decyzja, nikomu nic do tego. Zastanawia mnie natomiast inna rzecz. Dlaczego KTOŚ!!!!!! zrobił taka prowokację i chciał zniszczyc zarówno księży w Poniatowej jak i całe społeczenstwo czyli mieszkańców. Komu zależy na tym żeby przedstawić nas w negatywnym świetle, bo sprawa bez jednoznacznego wyjaśnienia i ujawnienia osób rzeczywiscie odpowiedzialnych będzie się długo ciągnęła za naszym miastem. KOMU to tak bardzo zależy na zdyskredytowniu Poniatowej? Niestey , mam nawet ze dwie sugestie i to boli. A to czy ktoś wspiera Owsiaka, Caritas, Fundacje Polsat, Fundację Nie jesteś Sam czy jakąkolwiek inną to wydaję mi się, że należy mu się szacunek. Przypominam, mamy prawo do własnych poglądów ale takie samo prawo ma KAŻDY , szanujmy się zatem wzajemnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Dokładnie. Moje pieniądze i moja decyzja, nikomu nic do tego. Zastanawia mnie natomiast inna rzecz. Dlaczego KTOŚ!!!!!! zrobił taka prowokację i chciał zniszczyc zarówno księży w Poniatowej jak i całe społeczenstwo czyli mieszkańców. Komu zależy na tym żeby przedstawić nas w negatywnym świetle, bo sprawa bez jednoznacznego wyjaśnienia i ujawnienia osób rzeczywiscie odpowiedzialnych będzie się długo ciągnęła za naszym miastem. KOMU to tak bardzo zależy na zdyskredytowniu Poniatowej? Niestey , mam nawet ze dwie sugestie i to boli. A to czy ktoś wspiera Owsiaka, Caritas, Fundacje Polsat, Fundację Nie jesteś Sam czy jakąkolwiek inną to wydaję mi się, że należy mu się szacunek. Przypominam, mamy prawo do własnych poglądów ale takie samo prawo ma KAŻDY , szanujmy się zatem wzajemnie.
No właśnie też chcę wyjaśnienia i podania nazwiska osoby,która zepsuła nasz wizerunek.Do puki nie dowiem się z nazwiska , nie spocznę .Bo albo spadnie to do końca na naszych księży ,albo się oczyszczą.Chcę wiedzieć prawdę. I na koniec do właściciela tej strony .Proszę zamknąć ten temat . Następna afera w Chodlu.Prosimy przenieść się na ten temat.Księża już obgadani .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://wiadomosci.onet.pl/regionalne/torun/grzywna-o-rydzyka-nie-zostala-odroczona,1,4997492,region-wiadomosc.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Zastanawia mnie natomiast inna rzecz. Dlaczego KTOŚ!!!!!! zrobił taka prowokację i chciał zniszczyc zarówno księży w Poniatowej
Koniowi pogadaj... Sprawa poszła nie po ich myśli, ludzie się wkurzyli i dali mniej na tacę to teraz mówią o prowokacji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Koniowi pogadaj... Sprawa poszła nie po ich myśli, ludzie się wkurzyli i dali mniej na tacę to teraz mówią o prowokacji.
To nie oni mówią tylko ja. Do kościoła chodzę rzadko , z tacy nic nie mam więc dla mnie znaczenia jej wysokość nie ma. Natomiast używam głowy do myślenia i od razu uderzyło mnie,że ulotki były akurat w Poniatowej, krótkość ich leżenia na ogólnodostępnym stoliku, szybkość reakcji mediów , ect., ect. Wygląda to na przygotowaną akcję mającą na celu zdyskredytować zarówno księży jak i całą społeczność Poniatowej, bo uderza to w nas wszystkich. Zauważam też inne sprawy tutaj na miejscu , które pozwalają mi domniemywać, że działa jakaś grupa, ktorej zależy na wywołaniu konfliktów i podziałów w mieście.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Slawek "Kajo" W. napisał:
Czytam komentarze i z podziwu nie umiem wyjsc! Narod oplowa siebie nawzajem jedynie dlatego, iz jedni wrzucaja pieniadze do skarbonek Pana Owsiaka, a inni nie! Ja zawsze dawalem chetnie i wspieralem czlowieka umiejacego zorganizowac tak wspaniala impreze.
Daj mi cały aparat państwa i media do dyspozycji za darmo, to też zorganizuję taką wspaniała imprezę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ronne napisał:
Proponuję przeczytać książkę J.Kosińskiego "Malowany Ptak". Ściana wschodnia tego kraju nadal jest zacofana (jakie szczęście, że mieszkam w Szczecinie). Takiego klechę powinno się olać a do kościoła nikt nie powinien pójść. No cóż... Bez komentarza...
Nie wiem, czy wiesz, ale "Malowany ptak" to żydowski, antypolski paszkwil, który Kosińskiemu napisali wynajęci tzw. ghostwriterzy zamknięci w hotelu, a on się pod tym tylko podpisał. To było robione na zamówienie holocaust industry, żeby wpoić światu rzekomą polską współodpowiedzialność za holokaust. Kłamstwa zawarte w "Malowanym ptaku" zdemaskowała Ewa Siedlecka punkt po punkcie w książce "Czarny ptasior", za co michnikowszczyzna zorganizowała na nią nagonkę prasową. Sprawą jednak zainteresowały się amerykańskie media (było tam o tym głośno, bo książka "Malowany ptak" była strasznie przez Żydów promowana i przez to powszechnie w USA znana) i Kosiński stracił dobre imię (do tego potem okazało się jeszcze, że jedna z jego książek wydanych w USA to plagiat "Kariery Nikodema Dyzmy" (tylko z fabułą dostosowaną do amerykańskich okoliczności i zmienionym tytułem oraz imionami postaci). Kosiński był skończony. Ostatecznie popełnił samobójstwo. A ty jesteś zwykłym trollem albo idiotą, skoro polecasz "Malowanego ptaka". Mam ziomów w Szczecinie, którzy by ci obili ryj, gdybyś wyjechał im z takim tekstem, jak tu napisałeś. A "Ściana Wschodnia" to największy bastion polskiego tradycjonalizmu i chwała jej za to. Jeździłem trochę po spedalonej Europie i nie daj Boże, żeby i w Polsce tak było. A Szczecin to miasto odbudowane przez Kresowiaków pochodzących z terenów wysuniętych bardziej na wschód, niz dzisiejsza "Ściana Wschodnia". Pewnie też stamtąd się wywodzisz, tylko jesteś za głupi, żeby to załapać głąbie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
A "Ściana Wschodnia" to największy bastion polskiego tradycjonalizmu i chwała jej za to. Jeździłem trochę po spedalonej Europie i nie daj Boże, żeby i w Polsce tak było.
A "Ściana Wschodnia" to największy bastion polskiego ciemnogrodu i prymitywizmu myślenia co widać po Twoim wpisie i akcji ulotkowej w Poniatowej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bycie częścią "ciemnogrodu" to w dzisiejszych czasach komplement. Twój przedmówca wykazał się sporą wiedzą i ma pełną rację we wszystkim, co napisał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 50 z 50

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...