Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

UOKIK przyjrzy się nekrobiznesowi na plebanii

Utworzony przez Wyborca, 12 lutego 2008 r. o 12:46 Powrót do artykułu
No, już czuć że wybory w Bełżycach się zbliżają! "Nagle" prasa zainteresowała się małą gminą na Lubelszczyźnie i nawet temat dnia z tego zrobiła! Ciekawe komu zależało aby narobić szumu wokół księdza...? Długo zgadywać nie trzeba - lewica bełżycka miota się przed wyborami które i tak przegra. Ten temat to odgrzewany kotlet bełżyckich lewaków, odgrzewany ZAWSZE przy okazji wyborów. Żenada
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A KTO TO NIBY LEWICA...A KTO PRAWICA???:-)WSZĘDZIE SPISKI JAK PRZYSTAŁO NA PIS-OWCA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaka tam lewica, od paszkwili przedwyborczych ( i nie tylko) jest jeden specjalista. Taki mały w wielkim kapeluszu.To on rozsyłał kiedyś po domach anonimy na ten sam temat. Nawet są te same sformułowania. I to on rozrzucał paszkwile o Czuryszkiewiczu i Rodaku przed wyborami 5 lat temu. Cały Urząd o tym mówi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rzeczowa dyskusja www.strongpaler.yoyo.pl/viewtopic.php?p=5636#5636
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oj, ale jak ten pan robił kampanię "swoim" kandydatom na burmistrzów - to przegrywali. Tak więc, panie Abramowicz - zmień sobie lepiej "szefa prpagandy" swojego komitetu. Lepiej na tym wyjdziesz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co to jest...???? UOKIK....nigdy nie słyszałem o takiej instytucji!!!!!!Dlaczego działa ....."komercyjnie", wszak jawne "okradanie i oszukiwanie" to codzienność!!!!!!!!!!!!! Z czyich środków jest to finansowane???? Jaki jest adres tej organizacji i czy działa legalnie?????? Lepiej niech zajmie się jeżeli ma uprawnienia w tym kierunku...sklepami.....super marketami......parkingami(lewymi).....itp.......rzeczami!!!!!! a nie "życiem doczesnym"!!!!!!!!!! Wstyd............widać, że każdy chce zarobić.....na..... "nieboszczyku"............!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
1.2.3 napisał:
Co to jest...???? UOKIK....nigdy nie słyszałem o takiej instytucji!!!!!!Dlaczego działa ....."komercyjnie", wszak jawne "okradanie i oszukiwanie" to codzienność!!!!!!!!!!!!! Z czyich środków jest to finansowane???? Jaki jest adres tej organizacji i czy działa legalnie?????? Lepiej niech zajmie się jeżeli ma uprawnienia w tym kierunku...sklepami.....super marketami......parkingami(lewymi).....itp.......rzeczami!!!!!! a nie "życiem doczesnym"!!!!!!!!!! Wstyd............widać, że każdy chce zarobić.....na..... "nieboszczyku"............!!!!!!!!!!!
Biedactwo... UOKIK = urząd ochrony konkurencji i konsumentów. zapewniam, że działa legalnie;-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
watpie w prawdziwosc tego zdarzenia to zenujace mieszkam tu i kilka osob z rodziny zmarlo i nie musielismy kupowac trumny przy kosciele panie od paszkwili jezyk bardzo podobny i problem doslownie ten sam moze i babcia ta sama z zamrazarki wyjeta wez czlowieku nie usmiercaj tej babci kilka razy baaardzo nieladnie tak przed wyborami art sponsorowany
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo. Piękny artykulik. A wy, dalej głosujcie na komunistów, którzy a jakże, CHODZĄ do kościoła ale omijaja KOŚCIÓŁ. Legitymacja (w kieszeni "kościołowego" garnituru) partii, która w swojej ideologii ma wpisaną walkę z KOŚCIOŁEM, propagowanie homoseksualizmu, dopuszczanie aborcji (ZABIJANIA NIEWINNYCH NIENARODZONYCH, ALE ŻYJĄCYCH DZIECI) to jakaś shizofremia. Ludzie spod tego znaku nie przebierają w środkach. Dla nich kłamstwo to rzecz normalna. Np.http://www.wrzuta.pl/audio/tD4ygkAtVm/ Powodzenia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jedna wielka mafia sterowana przez proboszcz zakła dpogrzebowy, były burmistrz który jak pacynka był w rekach prałata i mafia Widelskich zwanych "mydlożami" . Działało to tak koscielna opcja zdobyła wiekszość w wyborach i wygrał Czuryszkiewicz burmistrzostwo, dotej pory rozumiem -ludzie wybrali. Burmistrz to ułozony kulturalny człowiek ale ciota, rada wybrała przewodniczacym Widelskiego G. a on wciagna na zastepce burmistra swojego ciotecznego brata z Lublina nigdy wczesniej niezwiazanego z Bełżycami i w ten sposób mieli ciotowatego burmistrza w swoich sterach. Tamten podpisywał ustawe za ustawa a oni uchwalali, oczywiscie wszyscy systematycznie konsultowali sie z prałatem. Przez 4 lata niezrobili nic istotnego dla gminy Widelski podzielił swoje pola adaptujac je na działki, a synowej załatwił opracowanie projektu modernizacjizieleni bełżyckiego parku za kilkadziesiat tys, zł I nie miała bym nic przeciwko takim układom gdyby działały dla dobra gminy, ale kazdy z nich załatwiał swoje prywatne sprawy,tuż przed ostatnimi wyborami jakto "mydloże" zrobili lampy w okół zasranego zniszczonego parku, dlaczego bo lampy widac no i młodziez zamiast w parku niech stoii pod latarniami tak po katolicku . Obstawiam ze wygra Góra lub Król konkretni ludzie dobrzy menadżerowie któży swoja praca moga sie pochwalic i doczegos w życiu doszli. Rodak- odwieczy blokowiec przynajmiej troche pracowity ale ordynarny. Abramowicz - to slizgacz jakich mało przez całe zycie nawet mieszkania sensownego sie nie dorobił wiec takich burmistrzów nie chcemy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fakt o przekretach robionych przez Widelskich słyszałem nawet Najwyższa Izba Kontroli kontrolowała to i znalazł wiele uchybien proceduralnych, tylko niewiem dlaczego prokuratura sie nie zabrała za to albo CBA. A podobno oni z tych świetych .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[quote name='Olek' date='13.02.2008, 02:18' post='15485'] Fakt o przekretach robionych przez Widelskich słyszałem nawet Najwyższa Izba Kontroli kontrolowała to i znalazł wiele uchybien proceduralnych, tylko niewiem dlaczego prokuratura sie nie zabrała za to albo CBA. A podobno oni z tych świetych . [/quote czy nie pomyliłeś czasu ? może ci chodzi lub twojemu koledze o słuchy a raczej podsłuchy z czasu stanu wojennego na poczcie? bo ja słyszałem co innego , że ta rodzina jest bardzo w porządku. zatem proponowałbym popatrzeć może bliżej siebie i zejść z tematu moich przyjaciół, bo tym też może się zająć prokurator.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak to prałat głosił na kazaniu "nie płacenie podatku to kradzież - oszustwo" A gdy wykonywano jakiekolwiek roboty przy plebani to pierwsza sugestia (bardzo nalegająca) brzmiała: "bez VAT'u bo taniej" – i kto tu jest złodziejem i oszustem???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Odnośnie Zosi Zosiu daruj sobie to nocne pisanie bo nijak nie trzyma się to kupy, może lepiej byłoby gdybyś się wyspała. I zaraz złość ustąpi i wstaniesz lepsza i radośniejsza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zosiu. Już raz na forum Widelski pisał o synowej:
Ponieważ sprawa o której piszesz w swoim poście dotyczy bezpośrednio mnie jak również jest pomówieniem z konkretnymi oszczerstwami w stosunku do mojej synowej, zabieram głos. Projektu nie robiła dla Gminy moja synowa tylko firma z Lublina. Ewelina Widelska nie podpisywała również żadnej umowy z gminą w tym zakresie. Całkowity koszt prac zamykał się w kwocie ok. 10 tys. złotych, a moja synowa była jedną z wielu osób wykonujących w tym zespole prace w zakresie swojej specjalizacji na zlecenie firmy. Wszystkie dane dotyczące kosztów tego projektu są do sprawdzenia w Urzędzie. Są jawne. Z tego wpisu jasno widać, że zbliżają się wybory. Trzeba posłużyć się kłamstwem. Całe szczęście, że w Internecie nie ma osób anonimowych. W odróżnieniu od paszkwili pisanych przed różnymi wyborami na różne osoby takie informacje może zweryfikować policja korzystając z twojego IP.
Więc zanim coś napiszesz to pomyśl czy piszesz prawdę, bo bezmyślnie rzucać oszczerstwa to byle fujara potrafi. Koligacje rodzinne bardzo ładne były dawniej, ale o zmarłych się źle nie powinno mówić. A NIK ocenił chyba też sytuacje sprzed lat? Prawda się obroni sama....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To mi się podoba, z innego: "Droga Pani redaktor, jest Pani młodą osobą i musi się pani długo uczyć fachu dziennikarskiego. Dzisiaj mogę tylko stwierdzić, że dała się Pani wmanipulować w rozgrywkę przedwyborczą, mogę mniemać, że nieświadomie. Podobna sytuacja miała miejsce ok. cztery lata temu. Jest to typowe działanie ludzi w tym celu wyszkolonych przez UB, a następnie przez SB. Znajdowali oni zatrudnienie np. w Wojewódzkim Urzędzie Spraw Wewnętrznych, a w stanie wojennym mogli być wysyłani na podsłuchy telefonów w centralach. Tak, można z dużą dozą prawdopodobieństwa stwierdzić, że tym razem zmarła ta sama babcia. Posłużę się cytatem z ówczesnych paszkwili - „Zmarła nasza babcia. Jeden z naszych braci ma serdecznego przyjaciela, który ma zakład pogrzebowy w Puławach. Przyjaciel ten przygotował po przyjacielsku całość obsługi pogrzebowej. Pozostało jedynie zamówić mszę pogrzebową . Była sobota, gdy udaliśmy się do Księdza Prałata Czesława Przecha, ten od razu wyjął prospekt i kazał wybrać model trumny. Odpowiedzieliśmy, że trumnę oraz pozostałe elementy potrzebne do pogrzebu już zostały przygotowane i prosimy wyłącznie o mszę oraz modlitwę na cmentarzu. Wówczas Ksiądz .... . Od znajomych dowiedzieliśmy się , że w Bełżycach monopol na pełną obsługę pogrzebów ma firma Księdza Prałata Czesława Przecha. Itd. „ Zatem jest to odgrzewany temat. Jednak tym razem, aby skutek był większy, a zamierzony cel osiągnięty posłużono się Dziennikiem Wschodnim. I nie ulega wątpliwości, rozgłos jest większy. Zasmucony jestem tylko, że chluby to Bełżycom nie przynosi. W przeciwieństwie do dawców tematu dobro społeczeństwa Bełżyc jak i opinia o tym miasteczku leży mi mocno na sercu. To miasteczko było miejscem zamieszkania moich przodków, a mam nadzieję będzie moich dzieci. Dlatego jako wierzący i praktykujący cieszę się, że jest firma, która pomaga żyjącym w trudnych chwilach odejścia najbliższych. Nie jest dla mnie istotne kto prowadzi firmę i szczerze powiem nigdy się nad tym nie zastanawiałem, natomiast zawsze słyszałem pozytywy. Tak więc można stwierdzić, że wierni Kościoła Katolickiego w Bełżycach ten temat przerabiali już w przeszłości. Dzisiaj ten sam ubecki snajper odpowiedzialność za mieszanie i sianie niepokojów w społeczeństwie bełżyckim przerzucił na Panią i posłużył się Panią jako nieświadomą ofiarą. I proszę nie pisać o śledztwie Dziennika Wschodniego, bo są to stare UB-ckie metody. Fujara Bełżycka "
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja nie chce wkraczać w sferę polityki,ale fakt jest faktem,że kiedy organizowli rodzice pogrzeb mojej babci i poszli do księdza,trafili akurat na prałata,to nie padło nawet stwierdzenie,zapytanie,czy jakikolwiek udawany objaw współczucia tylko od razu wywiad na temat organizacji pogrzebu,gdzie kupiona trumna i tak dalej,byłam tym oburzona,ale rodzice nie chcieli sie stawiać,bo bali się ,że prałat wyznaczy im jakiś bezsensowny termin pogrzebu i rodzina nie bedzie mogła nawet dotrzeć.Polityka polityką,ale ziarno prawdy jest chyba w tym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zosia napisał:
To jedna wielka mafia sterowana przez proboszcz zakła dpogrzebowy, były burmistrz który jak pacynka był w rekach prałata i mafia Widelskich zwanych "mydlożami" . Działało to tak koscielna opcja zdobyła wiekszość w wyborach i wygrał Czuryszkiewicz burmistrzostwo, dotej pory rozumiem -ludzie wybrali. Burmistrz to ułozony kulturalny człowiek ale ciota, rada wybrała przewodniczacym Widelskiego G. a on wciagna na zastepce burmistra swojego ciotecznego brata z Lublina nigdy wczesniej niezwiazanego z Bełżycami i w ten sposób mieli ciotowatego burmistrza w swoich sterach. Tamten podpisywał ustawe za ustawa a oni uchwalali, oczywiscie wszyscy systematycznie konsultowali sie z prałatem. Przez 4 lata niezrobili nic istotnego dla gminy Widelski podzielił swoje pola adaptujac je na działki, a synowej załatwił opracowanie projektu modernizacjizieleni bełżyckiego parku za kilkadziesiat tys, zł I nie miała bym nic przeciwko takim układom gdyby działały dla dobra gminy, ale kazdy z nich załatwiał swoje prywatne sprawy,tuż przed ostatnimi wyborami jakto "mydloże" zrobili lampy w okół zasranego zniszczonego parku, dlaczego bo lampy widac no i młodziez zamiast w parku niech stoii pod latarniami tak po katolicku . Obstawiam ze wygra Góra lub Król konkretni ludzie dobrzy menadżerowie któży swoja praca moga sie pochwalic i doczegos w życiu doszli. Rodak- odwieczy blokowiec przynajmiej troche pracowity ale ordynarny. Abramowicz - to slizgacz jakich mało przez całe zycie nawet mieszkania sensownego sie nie dorobił wiec takich burmistrzów nie chcemy
Super. Wreszccie konkretna opinia o byłej władzy. Jeślo chodzi o kandydatów na burmistrza - masz rację jeśli chodzi o pana Króla, bo p. Góra musi się jeszcze dużo się napracować i nauczyć, żeby dojść do tego, co osiagnął ciężką wieloletnią pracą p. Król.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
toja napisał:
Super. Wreszccie konkretna opinia o byłej władzy. Jeślo chodzi o kandydatów na burmistrza - masz rację jeśli chodzi o pana Króla, bo p. Góra musi się jeszcze dużo się napracować i nauczyć, żeby dojść do tego, co osiagnął ciężką wieloletnią pracą p. Król.
Jeśli chodzi o Górę, to Król mógłby mu czyścić buty. Koleś, zapomniałeś, że nie liczy się ile kto ma (za wyjątkiem oleju w głowie), tylko kim jest. A do bogatego dorobku Króla dorzuciłbym jeszcze to: http://www.dziennikwschodni.pl/apps/pbcs.d...=73307836506603 http://www.dziennikwschodni.pl/apps/pbcs.d...=73307836290120 http://www.dziennikwschodni.pl/apps/pbcs.d...EWS01/310126306 http://www.dziennikwschodni.pl/apps/pbcs.d...EWS01/214779389 I w dowód uznania za wyjebitne osiągnięcia: http://www.dziennikwschodni.pl/apps/pbcs.d...904508289/0/MOT NAM WYSTARCZY JEDNA TURA, BY BURMISTRZEM ZOSTAŁ GÓRA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jasio napisał:
Jeśli chodzi o Górę, to Król mógłby mu czyścić buty. Koleś, zapomniałeś, że nie liczy się ile kto ma (za wyjątkiem oleju w głowie), tylko kim jest. A do bogatego dorobku Króla dorzuciłbym jeszcze to: http://www.dziennikwschodni.pl/apps/pbcs.d...=73307836506603 http://www.dziennikwschodni.pl/apps/pbcs.d...=73307836290120 http://www.dziennikwschodni.pl/apps/pbcs.d...EWS01/310126306 http://www.dziennikwschodni.pl/apps/pbcs.d...EWS01/214779389 I w dowód uznania za wyjebitne osiągnięcia: http://www.dziennikwschodni.pl/apps/pbcs.d...904508289/0/MOT NAM WYSTARCZY JEDNA TURA, BY BURMISTRZEM ZOSTAŁ GÓRA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...