Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Uratowałem Anię przed atakiem psów

Utworzony przez Koleś, 4 kwietnia 2009 r. o 08:20 Powrót do artykułu
Straż miejska zamiast prześladować kierowców wzięłaby się za właścicieli psów. W większości są to deb***e i chamy. Psy latają bez smyczy i obroży, a załatwiają się gdzie popadnie. Jeszcze nie widziałem by jakiś "psiarz" sprzątnął po swoim zafajdańcu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[quote name='Koleś' date='4.04.2009, 08:20:45' post='113263'] Straż miejska zamiast prześladować kierowców wzięłaby się za właścicieli psów. W większości są to deb***e i chamy. Psy latają bez smyczy i obroży, a załatwiają się gdzie popadnie. Jeszcze nie widziałem by jakiś "psiarz" sprzątnął po swoim zafajdańcu. [/ A ja za to widziałem jak tego typu czyściochy rzucają gdzie popadnie śmieci i tolerują takie zachowanie u swoich bachorów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Amstaffy są na ogół przyjazne ludziom. ta [pani co to powiedziała nich się walnie w łeb. i życzę jej aby ją włąsnie takie psy rozszarpały zaczynając od bebeszków,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JESTEM WŁAŚCICELEM DUŻEGO PSA MIMO, ŻE JEST ŁAGODNY - ALE ZAWSZE PROWADZĘ GO NA SMYCZY I W KAGAŃCU, POPROSTU TAKIE JEST PRAWO I ZDROWY ROZSĄDEK
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co za brak odpowiedzialności, powinni posadzić za kratki właściciela tych psów. Brawo dla Adriana, 10 lat, a co za odwaga. Jesteś prawdziwym bohaterem Adrian
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Życzliwy jesteś głupi i pusty jak twój amstaff??.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo młody bohaterze tacy ludzie jak Ty w przyszłości nie będą obojętni na krzywdę innych, a Twojej koleżance życzę dużo zdrowia. A pies jest tylko zwierzęciem i za jego zachowanie odpowiada zawsze właściciel mam nadzieję że zostanie właściwie potraktowany przez prawo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WŁAŚCICIELA UKARAĆ A PSY UŚPIĆ LUB ODSTRZELIĆ I NIE PISAĆ JAK SĄ WYCHOWANE PSY BO NIE WIADOMO JAK JEST WYCHOWANY WŁAŚCICIEL
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wszystkie "kundle" wałęsające się bez opieki powinne być odstrzelone, przy okazji rozwiązałby się problem schronisk
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MY-ŚLI-WY napisał:
WŁAŚCICIELA UKARAĆ A PSY UŚPIĆ LUB ODSTRZELIĆ I NIE PISAĆ JAK SĄ WYCHOWANE PSY BO NIE WIADOMO JAK JEST WYCHOWANY WŁAŚCICIEL
no to właśnie dla bezpieczeństwa innych należy właściciela uśpić, bo nikt normalny w ten sposób ie opiekuje się takimi psami, a psy zamknąć w porządnym ogrodzeniu aby nie mogły wydostać się na zewnątrz, ponieważ pies nie powinien chodzi bez kagańca
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hmm...byłam przy tym wydarzeniu,a właściwie po,gdyż przyszłam juz jak ratownicy opatrywali noge Ani...dziewczynka ma pogryzione ramie, nogę w kostce i bok-zaraz obok brzucha. Amstafy sa z reguły groźnymi psami...heh"policja nic nie robi"-jak nie robi jak dalej prowadzi tą sprawę i stara się cos z tym zrobic...wiem, bo tata jest policjantem...ale żeby to załatwić trzeba mieec jeszcze kilka papierków. A...trzeba zacząc od tego,że psy mogłybyć nieszczepione na wścieklizne;/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ludzie to sie w głowie nie mieści zeby takie psy przebywały poza ogrodzeniem ktos pisał ze te psy sa lagodne a ja uważam ze to bzdura moi znajomi mieli takiego psa i wiem ze potrafił warczec nawet na rodzine kiedys miałam psa tez z groznych psów ale wychowywałam go bez agresji a w szczegolnosci dla dzieci, dzieci sie bawiły z nim i on zawsze jak widzial dziecko tak sie cieszył bo wiedział ze bedzie zabawa APELUJE do ludzi ktorzy maja psy z ras agresywnych nie uczcie psow agresji one same wiedza kiedy maja bronic swojej rodziny .teraz trzeba pomyslec o tych dzieciach bo moze byc potrzebna jakas pomoc finansowa bo nie kazdego stac na jakies operacje plastyczne zeby nie zostały bardzo widoczne slady
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Adrianek i Ania opowiedzieli piękną bajkie i zgodze sie z brawami dla Adrianka ale za fantazje a nie za odwage. Adrianek ma siniaka nabitego przez tego psa na nodze a Ania zbitą reke. Ludzie te dzieci nie zostały nawet pogryźione. Zapytajcie Adrianka i jego rodziców dlaczego chcieli 10 tyś zł od właścicieli psów i dlaczego im grożą. Zrozumcie ze tu chodzi o kase a nie o pogryzienie, policja ukarała właściciela mandatem 200zł i z tego zrobili afere. Rodzice dzieci są wściekli bo nie zarobili pieniędzy. mam pytanie skoro te psy tak często wychodziły poza ogrodzenie to dlaczego Adrian i Ania są pierwszymi poszkodowanymi???? Podpowiem wam bo rzucały w te psy piłkami i woreczkami psy były drażnione przez te dzieci. Jeszcze jedna sprawa czy widzieliście pogryźienie tych dzieci???? Dlaczego nie pokazał Adrian swoich wielkich ran i obrażeń? Ja widziałem te obrażenia i dlatego sie o nich wypowiadam!!! Łatwo krytykować właścicieli ale z nimi nikt nie gadał bo afera by w tedy nie udała się.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JERRY napisał:
Adrianek i Ania opowiedzieli piękną bajkie i zgodze sie z brawami dla Adrianka ale za fantazje a nie za odwage. Adrianek ma siniaka nabitego przez tego psa na nodze a Ania zbitą reke. Ludzie te dzieci nie zostały nawet pogryźione. Zapytajcie Adrianka i jego rodziców dlaczego chcieli 10 tyś zł od właścicieli psów i dlaczego im grożą. Zrozumcie ze tu chodzi o kase a nie o pogryzienie, policja ukarała właściciela mandatem 200zł i z tego zrobili afere. Rodzice dzieci są wściekli bo nie zarobili pieniędzy. mam pytanie skoro te psy tak często wychodziły poza ogrodzenie to dlaczego Adrian i Ania są pierwszymi poszkodowanymi???? Podpowiem wam bo rzucały w te psy piłkami i woreczkami psy były drażnione przez te dzieci. Jeszcze jedna sprawa czy widzieliście pogryźienie tych dzieci???? Dlaczego nie pokazał Adrian swoich wielkich ran i obrażeń? Ja widziałem te obrażenia i dlatego sie o nich wypowiadam!!! Łatwo krytykować właścicieli ale z nimi nikt nie gadał bo afera by w tedy nie udała się.
JERRY- chyba jesteś co najmniej nie poważny, o czym ty w ogóle bredzisz, ciekaw jestem twojej postawy i podejścia do tematu gdyby jakiś "buldog" rzucił się na twoje dziecko, TO DOPIERO ZROBIŁ BYŚ AFERĘ" jeżeli nawet dzieci nie odniosły większych ran to i co z tego, to miały ich zagryźć, albo jesteś nie poważny albo żyjesz w innym świecie, wróć na ziemię. A jeżeli chodzi o kasę. Po to istnieje coś takiego jak sąd cywilny aby dochodzić odszkodowań w właśnie takich sytuacjach. Ludzie zakładają sprawy za znieważenie i biorą kasę, a w tej sytuacji jak najbardziej się KASA należy. Dzieci zostały poturbowane a do tego co z ich psychiką, znam sytuacje gdzie ludzie po różnych przeżyciach traumatycznych zaczynali cierpieć na fobie. Skąd pewność, że taki dzieciak w przyszłości nie będzie się bało wyjść z domu, podwórka z obawy przed atakiem psa. A kwestia wychowania psów przez właścicieli i podejścia ludzi którzy nie mieli nigdy zwierzaka to inna sprawa. ( drażnienie i tp.) Niestety duża część społeczeństwa wymaga edukacji. A i jeszcze jedno. Jest prawdą, że pies jest taki jak go się wychowa. Może z upodabnianiem się z wyglądu do pana to przesada, ale charakter pies ma często podobny do pana-właściciela i przejmuje pewne wzorce zachowania. Tyle.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
JERRY- chyba jesteś co najmniej nie poważny, o czym ty w ogóle bredzisz, ciekaw jestem twojej postawy i podejścia do tematu gdyby jakiś "buldog" rzucił się na twoje dziecko, TO DOPIERO ZROBIŁ BYŚ AFERĘ" jeżeli nawet dzieci nie odniosły większych ran to i co z tego, to miały ich zagryźć, albo jesteś nie poważny albo żyjesz w innym świecie, wróć na ziemię. A jeżeli chodzi o kasę. Po to istnieje coś takiego jak sąd cywilny aby dochodzić odszkodowań w właśnie takich sytuacjach. Ludzie zakładają sprawy za znieważenie i biorą kasę, a w tej sytuacji jak najbardziej się KASA należy. Dzieci zostały poturbowane a do tego co z ich psychiką, znam sytuacje gdzie ludzie po różnych przeżyciach traumatycznych zaczynali cierpieć na fobie. Skąd pewność, że taki dzieciak w przyszłości nie będzie się bało wyjść z domu, podwórka z obawy przed atakiem psa. A kwestia wychowania psów przez właścicieli i podejścia ludzi którzy nie mieli nigdy zwierzaka to inna sprawa. ( drażnienie i tp.) Niestety duża część społeczeństwa wymaga edukacji. A i jeszcze jedno. Jest prawdą, że pies jest taki jak go się wychowa. Może z upodabnianiem się z wyglądu do pana to przesada, ale charakter pies ma często podobny do pana-właściciela i przejmuje pewne wzorce zachowania. Tyle.
No Jasne dzieci zostały tak strasznie poturbowane o godzinie o 18 wieczorem a rano opowiadały to przed kamerami tyle ze nie pokazały ani jednego dowodu który stwierdza ich uszczerbek na zdrowiu a mediami chcieli przestraszyć właścicieli, zeby do sądu iść to trzeba mieć dowody a nie bajki opowiadać. Sam zostałem pogryziony dwa razy przez psy to wiem cos na ten temat. Policja i lekarz biegły sądowy uznali to za wykroczenie i stwierdzili brak przestępstwa. Chce Wam tylko pokazać jak media z takiej bzdury potrafią zrobic afere, poza tym te psy to nie amstafy tylko mieszanka po pit bulach. Powiedzcie mi jeszcze gdzie byli rodzice tych dzieci??? ustawa przewiduje ze dziecko do 13 roku zycia nie ma zdolności do czynności prawnej i musi byc pod stałą opieką. Przykre jest to ze potraficie nawalać jakie te psy są złe a nie potrafi nikt sie ustosunkować do tego że te dzieci bespośrednio drażniły te psy rzucając w nie różnymi przedmiotami, Sam Adrian mówił że te psy ciągle wychodziły, ale nikogo nigdy wcześniej nie pogryzły a biegają już po tym boisku 5 lat. To nie są pierwsze i ostatnie dzieci pogryzione przez psy i jakoś dzieci nie żyją w trałmach w domach pozamykani tylko normalnie funkcjonują w społeczeństwach. Nie słyszałem nigdy żeby dziecko miało zrytą banie bo pies mu nabił siniaka na nodze no ludzie to juz przesada. Rozumując w ten sposób można stwierdzić ze np. listonosze to warjaci. Poza tym za zniewage nie bierze sie kasy dla siebie tylko sąd wyznacza na jakiś cel, też znam ten temat bo jestem prawnikiem. Dlatego przemawiają do mnie dowody a nie bajeczki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
antypies napisał:
wszystkie "kundle" wałęsające się bez opieki powinne być odstrzelone, przy okazji rozwiązałby się problem schronisk
Odstrzelony to powinneś byś ty i wszyscy idioci którzy uważają że wszystkie psy są " GROŹNE " !!! nieodpowiedzialny właściciel, który nie wie jak odpowiednio wychować agresywną rasę psa i co to jest socjalizacja powinien być ukarany a nie pies !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo Adrian! Jesteś prawdziwym bohaterem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...