Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ursus sprzedaje coraz więcej ciągników

Utworzony 8 października 2015 r. o 13:56 Powrót do artykułu
Cicho bo jak ktoś z PiS usłyszy to będzie musiał kombinować co powiedzieć, że wszystko w ruinie ;). Ale Michałkiewicz będzie zdziwiony, że w Lubelskim jednak coś działa i jeszcze zyski przynosi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cicho bo jak ktoś z PiS usłyszy to będzie musiał kombinować co powiedzieć, że wszystko w ruinie ;). Ale Michałkiewicz będzie zdziwiony, że w Lubelskim jednak coś działa i jeszcze zyski przynosi.
nie wiesz o czym piszesz... widać że czytasz tylko artykuły sponosorowane..zapytaj pracownikow jak to od środka wygląda i dlaczego nowym dyrektorem ds.rozwoju został Marek Pol... mówi ci to coś ? btw.ciekawe kiedy koment skasują
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Guest, zanim powtarzac bełkot polityczny to spójrz lepiej na ilosć miejsc pracy w gospodarce i dziure w finansach publicznych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co niektórym nic się nie podoba. Taki to już typ charakteru a może opcji politycznej. Dla takich im gorzej tym lepiej. Ciekawi mnie ile czasu będzie potrzebował pis żeby Ursus doprowadzić do ruiny?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeszcze stosunkowo niedawno ursus był na skraju bankructwa , ale po co o tym pamiętać. To że sprzedaje więcej ciągników nie jest zasługą Sobonia, Michałkiwicza czy Masłowskiej. Warto o tym pamiętać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no i dobrze, w koncu URSUS wyszedł na prosto i teraz będą tylko zyski.Oby tak dalej :) a no tak.. Ela Kruk tez napewno im tego nie zapewniła :D i oby tego nie zepsula z cala reszta bandy pis ;/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie wiesz o czym piszesz... widać że czytasz tylko artykuły sponosorowane..zapytaj pracownikow jak to od środka wygląda i dlaczego nowym dyrektorem ds.rozwoju został Marek Pol... mówi ci to coś ? btw.ciekawe kiedy koment skasują
Jestem prostym uzytkownikiem internetu i nie wiem co to artykuły sponsorowane, więc proszę wytłumacz mi. Nazwisko Marek Pol mówi mi bardzo wiele i jeśli to on wyciągnął (choć wydaje mi się, że Karpinski też maczał w tym ręce) Ursus z kryzysu to tylko pozazdrościć wam takiego fachowca. Od kiedy zacząłem pracować jestem robotnikiem i nie pamiętam żebym ja i mnie podobni powiedzieli, że za dużo zarabiamy, albo że nasz szef jest OK. Czasem jednak lepiej spojrzeć na sprawy racjonalnie zamiast emocjonalnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem prostym uzytkownikiem internetu i nie wiem co to artykuły sponsorowane, więc proszę wytłumacz mi. Nazwisko Marek Pol mówi mi bardzo wiele i jeśli to on wyciągnął (choć wydaje mi się, że Karpinski też maczał w tym ręce) Ursus z kryzysu to tylko pozazdrościć wam takiego fachowca. Od kiedy zacząłem pracować jestem robotnikiem i nie pamiętam żebym ja i mnie podobni powiedzieli, że za dużo zarabiamy, albo że nasz szef jest OK. Czasem jednak lepiej spojrzeć na sprawy racjonalnie zamiast emocjonalnie.
uwierz mi to nie sa emocje to są fakty .. :)  zapytajmy czy kontrakt w etiopii został do końca zrealizowany.. zapytajmy kiedy nowa emisja akcji ....zapytaj kto kredytuje nowy kontrakt...egh...i w koncu zapytaj kontrstruktorów innych firm takich jak CASE, ZETOR, MF, JOHN DEER czy da sie od zera zbudować nowy model ciągnika w 2 miesiące :D:D:D itp.... lud łyka wszystko , a dziennik za kase napisze wszystko :Dpomijam juz kwestie zatrudniania i wynagradzania pracowników.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten lubelski Ursus to jak za komuny , propaganda sukcesu , niech ktoś napisze jakie ma długi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...