Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
"200 wystawionych mandatów na ponad 42 tys. zł." - śmiech na sali czyli każdy mandat na ok 210 zł czyli jak sprzedawali nielegalnie tak dalej będą........
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja też bym chciała pracować na plaży, ale niestety, ja nie mogę ścigać dłużników nad wodą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Państwo Urzędnicy mogli by się przyjrzeć działalności jedengo z barów nad jez. Piaseczno - na końcu ul. Mazowieckiej - parasolki tyskiego przy wodzie, ciężko o paragon, nie mówiąc już o pobieraniu przez właściciela opłaty za parking bez żadnego kwitka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to faktycznie budżet państwa musi mieć solidne braki skoro za takie mrówki się wzięli Nie pomoże nam Schetyna, będzie droższa wołowina.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
crai napisał:
Państwo Urzędnicy mogli by się przyjrzeć działalności jedengo z barów nad jez. Piaseczno - na końcu ul. Mazowieckiej - parasolki tyskiego przy wodzie, ciężko o paragon, nie mówiąc już o pobieraniu przez właściciela opłaty za parking bez żadnego kwitka.
Konkurencja nie śpi.....hehehe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pawel_LU napisał:
Konkurencja nie śpi.....hehehe
jaka konkurencja ? Konkurencja przynajmniej działa legalnie - tam zawsze kwitek, rachunek itp dostaje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może bytak panom doktorom i lekarzom oraz adwokatom i radco wstawic kasy fiskalne.Wtedy by kasy przybyło o 30%.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bolek napisał:
A może bytak panom doktorom i lekarzom oraz adwokatom i radco wstawic kasy fiskalne.Wtedy by kasy przybyło o 30%.
A Ty myślisz że jak wprowadzą kasy fiskalne dla osób które wymieniłeś to co się stanie? Ceny ich usług pójdą w górę i finalnie zapłacisz Ty. Jestem jak najbardziej za wprowadzeniem dla mnie kasy fiskalnej. Wszystko będzie jasne i klarowne ...i zarobie więcej :-).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja rozumiem że fiskus powinien kontrolować ok ale dlaczego ten fiskus nie kontroluje bardzo dużej liczby obcokrajowców którzy parają się handlem Wietnamczyków , Armeńczyków ,handlujących bez żadnych zezwoleń papierosami wódą a i zioło też można kupić np. na Ruskiej ? nie wspomnę tu o tzw. jarmarkach wiejskich gdzie opanowali oni rynki i są nie do ruszenia wszyscy się ich boją jak mróz gówna tylko czemu ?A gdzie urząd emigracyjny gdzie urząd celny pewnie Polaka łatwiej chapnąć i dowalić a obok murzyn stoi i śmieje się bo kontrolerzy jego akurat min. się nie czepią bo on -ne loziumi Polski- ale dlaczego ? czy takie postępowanie w egzekwowaniu Polskiego prawa jest niezgodne z oczekiwaniami politycznymi czy strach że jakieś ambasady tych krain będą oponować? Czesi -Słowacy a nawet Węgrzy poradzili sobie z problemem tu nie można ? Raz jeszcze napiszę nic przeciw kontrolom nie mam ale jeżeli Polak handluje nawet na lewo to zarobione pieniądze zostają TU W KRAJU i gdzieś je wyda zapłaci VAT i jest to mniejsze zło ! obcokrajowiec pracuje by zarobioną kasę wyprowadzić z kraju więc pytam co jest gorsze !? więc niech urzędnicy fiskusa pomyślą bo tego elementu im brakuje ale powiadam jeżeli kontrole to wszystkich jeżeli bez zezwolenia - konfiskata do momentu wykupienia towaru czyli zapłacenia mandatu ! a gwarantuję że domy dziecka na brak potrzebnych towarów narzekać nie będą a i kasa państwowa się zasili tylko jak spowodować by pewne służby ruszyły tyłki zza biurek i racjonalnie przy tych kontrolach myślały !.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
uprzejmie donoszę, że lekarze dentyści, adwokaci, radcy prawni i wielu oszustów nie używają kas fiskalnych nie tylko w miejscowościach wypoczynkowych ale w całej Polsce
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
crai napisał:
Państwo Urzędnicy mogli by się przyjrzeć działalności jedengo z barów nad jez. Piaseczno - na końcu ul. Mazowieckiej - parasolki tyskiego przy wodzie, ciężko o paragon, nie mówiąc już o pobieraniu przez właściciela opłaty za parking bez żadnego kwitka.
Swojego nie ruszą!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gość napisał:
A Ty myślisz że jak wprowadzą kasy fiskalne dla osób które wymieniłeś to co się stanie? Ceny ich usług pójdą w górę i finalnie zapłacisz Ty. Jestem jak najbardziej za wprowadzeniem dla mnie kasy fiskalnej. Wszystko będzie jasne i klarowne ...i zarobie więcej :-).
A może w ogóle zlikwidować kasy fiskalne to wszystkie ceny będą niższe, i wprowadzić płacenie przez przedsiębiorców podatków na Cyprze (wzorem posła Janusza) to wszystko będziemy mieli tańsze (czyli ogólny dobrobyt)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Słusznie takie kontrole są konieczne, ale dlaczego US nie bierze się za lekarzy, którzy w prywatnych gabinetach zarabuają kasę i nie odprowadzają żadnego podatku. A budowlanka - to dopiero czarna strefa i wielkie pieniądze na lewo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Jestem z urzędu skarbowego ? słyszy zaskoczony sprzedawca." --- to spier***aj, słyszy zaskoczony urzędnik ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
eeeeeeeeeeeeeee więcej to na pewno nie zarobisz, bo oddasz podatek do budżetu, zarobisz uczciwiej panie adwokacie z powołania. I bedziesz pamiętał, ile klient ci zapłacił, a nie ciągnął z niego za każde posiedzenie, na którym udajesz, że znasz prawo ;-)
gość napisał:
A Ty myślisz że jak wprowadzą kasy fiskalne dla osób które wymieniłeś to co się stanie? Ceny ich usług pójdą w górę i finalnie zapłacisz Ty. Jestem jak najbardziej za wprowadzeniem dla mnie kasy fiskalnej. Wszystko będzie jasne i klarowne ...i zarobie więcej :-).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
eeeeeeee napisał:
eeeeeeeeeeeeeee więcej to na pewno nie zarobisz, bo oddasz podatek do budżetu, zarobisz uczciwiej panie adwokacie z powołania. I bedziesz pamiętał, ile klient ci zapłacił, a nie ciągnął z niego za każde posiedzenie, na którym udajesz, że znasz prawo ;-)
No co ty??? Teraz za każdą poradę biorę np 200 zł.(jak klient chce to dostaje rachunek, jak nie chce nie dostaje - nie mam obowiązku wydawania czegokolwiek. ) Jak wprowadzą kasy fiskalne (i będę musiał wydawać paragony) - będę brał 300PLN za poradę (no bo przecież PODATEK) Ja na swoje wyjdę. Ludzie i tak przyjdą - bo jestem dobry. Niech się martwią Ci , którzy walczą o klienta. pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chwalipięta? Dobry- pojęcie względne, ale jeśli to prawda nie spocznij na laurach i nie popadaj w samozachwyt.Życzę klientów- niech się pchają drzwiami i oknami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziwią sie, że tak jest....Niech Panstwo jeszcze bardziej podnosi podatki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...