Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Urzędnicy wystartują w wyborach. Nie chcą brać urlopu

Utworzony przez mosquito, 29 czerwca 2011 r. o 09:59 Powrót do artykułu
frajerski elektorat i tak zapłaci !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"...Henryka Strojnowska potwierdza i dodaje: - Kampanię będę prowadzić w dniach urlopu oraz po godzinach urzędowania..." Czy odpowiadając na to pytanianie dotyczące kampani ta pani była na urlopie czy po godzinach pracy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kiedy aquapark dla Lublina ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"...Mają łatwiej niż konkurenci: przecinają wstęgi na oddawanych inwestycjach, uczestniczą w konferencjach, bywają na najróżniejszych imprezach." raczej tylko organizaują konferencje na których padaja puste obietnice i bywają/ bawią się na najrózniejszych imprezach z przecinaniem wstęg to już jest problem bo nowo oddawanych inwestycji jest mniej niz wspomnjanych w artykule urzadników
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Po prostu trzeba zachować się przyzwoicie, ja np. będę robił kampanię w weekendy. Na pewno nie będzie żadnej kampanii w w godzinach pracy" Czy tak będą postępować wszyscy badylokolesie? Śmiem wątpić, po tym co widziałem, podczas kampanii samorządowej. Toż ludzie nie zmieniają się w ciągu kilku miesięcy Jeden kolo, z siłą WC-proszku, biegał po zasłużonych powodziowych strażakach, niosąc państwowe podziękowanie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...po plakaty w końcu lepiej podjechać służbowym niż własnym nie... ...za dużo was urzędasy i to o wiele...i za dużo macie możliwości robienia z nas zwykłych ludzi "głupków"...a odpowiedzialności za podejmowane decyzje żadnej... ...zaraz wybory i oszołomy z wszelkiej maści "partyj" będą się wypacać na forach " bo PIS bo PO" itp itd mam nadzieję że ludzie w końcu zaczną samodzielnie myśleć i w wyborach poskreślają was wszystkich i będzie z 80% nieważnych głosów...a reszta zagłosuje a to na wujka a to na ciocię a to na znajomego co etat obiecał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
C
Ostatnio edytowany 3 lipca 2011 r. o 13:43
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"W wyborcze szranki staje Jacek Sobczak (PO). Chce skutecznie zabiegać o sprawy regionu w Warszawie" Ma rację. O "sprawy regionu" dba już od dawna. http://www.dziennikwschodni.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20110628/LUBLIN/558349090 "Zdaniem zarządu nie doszło w tej sprawie do naruszenia prawa. Zaś umowa na leasing została rozwiązana wyłącznie pod presją prasy i społeczeństwa, a nie z powodu stwierdzonych nieprawidłowości – mówi Jacek Sobczak, przewodniczący Rady Nadzorczej Portu Lotniczego Lublin"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
"Po prostu trzeba zachować się przyzwoicie, ja np. będę robił kampanię w weekendy. Na pewno nie będzie żadnej kampanii w w godzinach pracy" Czy tak będą postępować wszyscy badylokolesie? Śmiem wątpić, po tym co widziałem, podczas kampanii samorządowej. Toż ludzie nie zmieniają się w ciągu kilku miesięcy Jeden kolo, z siłą WC-proszku, biegał po zasłużonych powodziowych strażakach, niosąc państwowe podziękowanie
Jak powiatowa szycha byłaby z laurką pięć minut przed 7 - to jest przyzwoity urzędnik, a pięć minut po 7- to już cyniczna gnida? A jak ktoś zaczyna pracę o 8:30 to co ma o delikwencie pomyśleć?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do żłobu Panowie do żłobu-trwa wyścig na oczach narodu ,bo naród niezwykle jest głupi i każdy idiotyzm dziś kupi....!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po tym co Sobczak zrobił z PKS Biała Podlaska może zapomnieć o czymkolwiek. Facet bez przyszłości
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Hetman. Zachować się przyzwoicie to trzeba było w stosunku do Pana Jana Ł. Kto miał być jedynką w Lublinie...... No kto..........
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ależ urodziwych mamy tych kandydatów, fiu fiu!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja i moja rodzina zagłosujemy na Hetmana sprawdził się jako marszałek!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chyba jest rzeczą noprmalną, że politycy piastujący urzędy zarówno w administracji samorzadowej jak i rządowej, nie przestają przez to byc politykami. Prowadzenie kampani jesttakże rzeczą normalną w sytuacji piastowania takich stanowisk. Ktos kto powaznie mysli wybory, zaczyna kampanie dzen po zakończeniu poprzednich wyborów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo jasna i klarowna wypowiedź Marszałka Krzysztofa Hetmana: [" Musiałbym wziąć urlop od dnia ogłoszenia mojej kandydatury aż do dnia głosowania. To nierealne, tak samo prawie cały rząd musiałby iść na urlop. Nigdy nie uda się uniknąć zarzutów, że kandydując wykorzystuje się stanowisko. Po prostu trzeba zachować się przyzwoicie, ja np. będę robił kampanię w weekendy. Na pewno nie będzie żadnej kampanii w w godzinach pracy - deklaruje Hetman. Podkreśla: - Nie będę oszukiwał ludzi, robił sztuczek marketingowych i twierdził, że jak wezmę urlop w październiku na dwa tygodnie to załatwię problem."] To sie nazywa uczciwe postawienie sprawy. Głosuje na tego człowieka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co za bzdety wypisują ci dziennikarze, po co w ogóle pisać o tym. Przecież oczywiste jest, że politycy w jakiś sposób musza dotrzeć do wyborców. Mnie osobiście nie przeszkadza, ż e politycy piastując różne stanowiska robią sobie kampanie, te bym robił, jeżeli zależałoby mi na wyborcach. .Natomiast wolę takiego polityka i zagłosuje na takiego, który będzie e walczył o mój głos. Jak narazie najlepsze szanse na mój głos i mojej rodziny – obecny marszałek województwa Krzysztof Hetman
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mieszkaniec Łęcznej napisał:
To sie nazywa uczciwe postawienie sprawy. Głosuje na tego człowieka
Ciekawe, czy tak jak kilkanaście miesięcy temu, w mazowieckim, uczciwisie będą otwierać jedną drogę z dwóch końców w różnych terminach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CYC napisał:
Panie Hetman. Zachować się przyzwoicie to trzeba było w stosunku do Pana Jana Ł. Kto miał być jedynką w Lublinie...... No kto..........
Ale Hetman przystojniejszy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja Wam powiem tyle, że raptem wszystkie "tuzy" z województwa chcą do Warszawy. To co? Nie łaska dalej działać dla dobra regionu? To tylko we Warsiawie można być skutecznym? To w takim razie cóż to za państwo? Taaaa już sie tiutaj sprwdzili i będą szersze kręgi uszczęśliwiać swoimi skromnymi osobami. Czyżby kolejni, którzy uwierzyli w swoją wyjątkowość? A może kaska ociupinke wyższa? To kto u nasz zostanie do rzundzenia? No kto się pytam? Osierocicie Lebelskie, ach jakie cudne. Już wszystko porobiliście tutaj co trzeba był i teraz chcecie dla kraju się przysłużyć? Oby Wam się udało, tak jak w Lublinie i okolicach. Te wstęgi, te otwarcia, te poczęstunki, te grajki. Przecież w wydaniu centralnym będą się odbywać z jeszcze większym splendorem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...