Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Uścimów odcięty od sieci, bo wójt przegrał wybory?

Utworzony przez uścimów, 11 grudnia 2010 r. o 16:25 Powrót do artykułu
takiego buraka to tylko wywieźć ze wsi na taczce
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sądzę , że nowy wójt na pewno ludziom da darmowy internet. Chyba , że ludzie nie będą chcieli i wybiorą internet płatny. Ale to już do dogadania między nowym wójtem a mieszkańcami. To on jest dla nich nie oni dla niego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przeciez p.kozinski obiecal ze max tydz po wyborach bedzie znowu internet jesli stary wojt odetnie:) a tu stary wojt nie odcial tylko wystapila awaria a nowy wojt nawet sobie z tym nie moze poradzic i woli znowu nawrzucac na starego niz sie tym zajac.. chyba sprawia mu to przyjemnosc... niech zabierze sie lepiej za obietnice ktore skladal mieszkancom gminy a nie za oczernianie wojta ktory juz przeszedl do historii..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Typowy, kretyński i stronniczy artykuł na dzienniku wschodnim. A co do sprawy, to niech nowy wójt robi w tydzień internet jak obiecał a nie znow wyrecza sie tanimi dziennikarzynami. I niech wyrzuca wreszcie tych pracowników!!!!!!!!! Ileż mają jeszcze siedzieć na folwarku!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
moze ktos mi podac program wyborczy nowego wojta? jakie ma plany? czyms musial przekonac wyborcow.. czekam z niecierpliwoscia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a magda haraszczuk wśród tych książek wyszła nawet na inteligentną
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ty prostak, jak możesz tak ludzi obrażać!? Masz szczęście, że ona nie ma tego Internetu i może tego nie zobaczy... Wstyd!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No ludzie, Powiem ci prawdę, koziński jej prędko interenetu nie założy, bo nie potrafi, a i magda haraszczuk pewnie i tak nie zrozumie że ją obrażam. Ona służy kozińskiemu jak mały piesek, który nawet glosno szczekać nie umie. Widzisz, jacek z kasią już sobie mieszkania szukają w lublinie za nową pensję - 4 lata i żegnaj wsi! - a tej nawet durnego internetu nie zrobi. Sam zobaczysz kiedyś, że głupi ludzie, głupim ludziom służą. I to jakim, ciekawe czy koziński trzeźwieje od niedzieli
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~prostak~ ty jesteś pedał czy gey ale chyba nie zrozumiesz..........bo żeby zrozumieć to trzeba mieć czym,prawda? Bezmózgi też chodzą po Uścimowie........
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja tam nie wiem... ludzie w niego wierzą przecież. Był dyrektorem szkoły i dobrze zna jej problemy. Z alkoholizmem wśród uczniów będzie walczył! W końcu po to te wszystkie dodatkowe zajęcia w szkole będą. Oczerniasz go i obrażasz, a może zaraz sam będziesz korzystał z interentu który założy i zgłosisz się po pracę do gminy jak się zwolnią etaty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
belfer, jestem pedałem a PO lubi pedałów więc o co ci chodzi? A dobra była też katechetka agnieszka petryszak (szkoda, że nie ma tu zdjęcia), która to czyta ostatnio wyborczą jak same pismo święte, a za ateistą kozińskim leci jakby to był piotr i paweł w jednym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a wiec ktos przedstawi mi plan nowego wojta na przyszle 4 lata? jest jakis inny punkt niz walka z alkoholizmem?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
prostak napisał:
belfer, jestem pedałem a PO lubi pedałów więc o co ci chodzi? A dobra była też katechetka agnieszka petryszak (szkoda, że nie ma tu zdjęcia), która to czyta ostatnio wyborczą jak same pismo święte, a za ateistą kozińskim leci jakby to był piotr i paweł w jednym.
Jestem przekonany, ze Twoja pozorna niechec do ludzi, a szczegolnie do homoseksualistow bierze sie z wlasnej niepewnosci co do inklinacji seksualnych. W XXI wieku nie powinienes obawiac sie opinii spolecznej i otwarcie mowic o upodobaniach. Nikt madry nie potepi Ciebie, a co powiedza idioci nie powinno byc powodem do tlamszenia samego siebie. A wiec glowa do gory.....i zyj wlasnym zyciem!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Woloszkiewicz kupil nadajnik za swoja kase wiec nawet jak zabral to swoje a Kozinski niech sie bierze do roboty i wykorzystuje te zmarnowane szanse o ktorych mowil w kampanii... ja trzymam za niego kciuki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
prostak - czy ty wiesz o tym ze piszac cos w internecie nie jestes anonimowy? Wystarczy ze ktoras z tych osob ktore obrazasz zglosi sie do prokuratury i juz masz cieplo w gaciach. Siedzisz sobie przed komputerkiem i myslisz jestes gosc i mozesz kazdego obrazac, ale jak pisalem lepiej sie zastanow co piszesz, bo za jakis czas to o Tobie moze byc glosno w mediach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
plan wyborczy nowego wojta? prosze: 1.nowa wielka hala sportowa na terenie uscimowa 2.nowe miejsca pracy, dzieki zwolnieniom w UG, jako ze obecni pracownicy byli na uslugach starego wojta i przez wiele lat niczym sie nie wykazali 3.wskrzeszenie domu kultury 4. nowe zajecia pozalekcyjne dla mlodziezy (tylko czy aby na pewno nowy wojt ma az taki wplyw na szkole?) 5.internet dla kazdego mieszkanca w ciagu 7 dni tyle napisal na swoich ulotkach a Ty wyborco - na kogo glosowales? pewnie nie na pana kozinskiego, skoro nie znasz jego programu wyborczego:P swoja droga, watpie, by cokolwiek z obietnic nasz nowy wojt zrealizowal...........
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I jeszcze cos - do PROSTAKA: poziom Twoich wypowiedzi jest ponizej wszelkich norm. Zachowujmy ludzie jakas kulture!!! Jak nie wygral Twoj wojt, to nie znaczy, ze teraz moesz obrazac nowego i przy okazji inne osoby. Lepiej pokajaj sie szybko na lamach prasy, bys sam zbyt szybko nie trafil do prasy hehehehehe. Zreszta coz mozna spodziewac sie po PROSTAKACH.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przekonałeś mnie Paweł, nie wiedziałem o tym. Więc nie zgłaszajcie mnie do prokuratury, ja teraz szczerze przepraszam magdę haraszczuk i katechetkę agnieszkę petryszak i kozińskich. Moje słowa były oszczercze i nieprawdziwe, wycofuję je i zamieniam na przeciwne. Ci wyżej wymienieni są porządnymi ludźmi, prawymi i rzetelnymi. Kto się z tym nie zgadza niech mnie poda do sądu. Liczę na wyrozumiałość z ich strony. Jeszcze raz wszystko wycofuję!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja slyszlem ze nowy wojt nikogo nie zamierza zwalniac a jego obiecanki byly tylko woda na mlyn
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
prostak napisał:
Jeszcze raz wszystko wycofuję!
Heh, w jaki sposób wycofujesz? To co napisałeś pozostanie już raczej w internecie, czy to na stronie Dziennika czy systemach archiwizujących strony jak np. http://www.archive.org/ Trzeba było wcześniej pomyśleć...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...