Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Uwaga kierowcy! Policja będzie łapać piratów na K-19

Utworzony przez jacek, 5 lutego 2009 r. o 21:42 Powrót do artykułu
W takim razie w weekend noga z gazu i wypatrujemy "sreberek".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
na jedno dobrze. ale z drugiej strony jutro jadę do Rzeszowa także nie za pięknie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech Panowie Policjanci wezma sie lepiej za kierowaniem ruchu wczasie szczytow a nie za wlepianie mandatów!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja już mam dosyć tej super drogówki w tych wypasionych Vectrach.Jacy oni supermeni!!. Niech ta super drogówka zajmie się naprawdę przypadkami które wpływają na bezpieczeństwo na naszych drogach, szczególnie w okresie od wiosny do jesieni. A mianowicie patrolowaniem dróg poza miastem. Jeżdżę bardzo dużo w tzw. trasie. Szanowni supermeni z drogówki !gdyby nie mój wieloletni staż w prowadzeniu pojazdu(osobowym i ciężarowym) to wiele rowerzystów a szczególnie tych ze wsi, bez żadnego światła ani z przodu ani z tyłu nawet bez żadnej kamizelki odblaskowej jadących po nie jednym piwie dawno bym już nie jednego rozjechał;na nie jedną furmankę bez żadnych świateł z pijanym wożnicą bym najechał,a dziesiątki pijanych chłopów wracających do domu z pobliskiej remizy bym rozjechał na kwaśne jabłko!!!!!.Wystarczy latem przejechać trasę Lublin-jezioro Krasne (Nasze Pojezierze).Gdzie widzimy naszych supermenów policjantów!??!. Tylko w Ludwinie !!! stoją tam "nieroby" i "ciężko pracują"i złapią takiego co zamiast 40km/h jechał 51km/h i pół godziny wypisują mandat. Pytam się jeszcze raz czy radiowozy są od stania czy od patrolowania???!!!!. Więc (FRYZJERZY)-"policjanci z suszarkami" weżcie się za te nieoświetlone pojazdy poza miastem,za tych zataczających się po jezdni pieszych i wprowadżcie dla rowerzystów nakaz jazdy w kamizelce odblaskowej (to narciarz musi mieć kask na stoku a rowerzysta może być niewidoczny?? paranoja!!!).Nie chce mi się już więcej pisać ,bo czuję że i tak to bez sensu. Jak stali z suszarkami tak dalej będą stać !!! a dupy z radiowozu nie ruszą!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hehehe tu nie chodzi o bezpieczeństwo tu chodzi o kasę taki świtak ala sreberko przecież kosztuje musi się zwrócić to nie ma nic związanego z bezpieczeństwem tylko $$$ się liczy w LBN na JPII na przejściu często były wypadki, i deb***e zamiast postawić sygnalizację świetlną to postawili radary co chwile błyskają (fakt) ale niech taki foto spróbuje przeprowadzić dziecko???? na światełkach jeszcze nikt nie zarobił POZDRO dla Panów z drogówki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ZASTANAWIAM SIĘ PO CO O TYM INFORMOWAĆ LUDZI JEŚLI CHCĄ ZEBY AKCJA MIAŁA JAKIŚ SKUTEK.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BANIA napisał:
ZASTANAWIAM SIĘ PO CO O TYM INFORMOWAĆ LUDZI JEŚLI CHCĄ ZEBY AKCJA MIAŁA JAKIŚ SKUTEK.
Oj BANIA, BANIN, to nie jest łapanka tylko akcja, która ma zmusić kierowców do bezpiecznej jazdy. Jedziesz, wiesz, że wwzmożone kontrole, na logikę jedziesz wolniej. A kto ma towszystko gdzieś - płaci mandat, bo ....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TO PRAWIE JAK ŁAPANKI ZA HITLERA,CHA,CHA..W POLSCE ZACZYNA BYĆ POWSZECHNA PSYCHOZA STRACHU BYCIA KIEROWCĄ:RADARY, FOTORADARY, WYSKAKUJACY Z KRZAKÓW PSIAK,VIDEOREJESTRATORY,POGOŃ ZA KIEROWCĄ!!....A DROGI I OZNAKOWANIE??,PO CO BY SIĘ KTOŚ TYM ZAJMOWAŁ!!TO NAS RÓŻNI OD KRAJÓW CYWILOZWANYCH(POLSKA NIESTETY NIM DALEJ NIE JEST,JA MAM TAKIE ODCZUCIA I WIELU KIEROWCÓW!!),ŻE WŁADZA LOKALNA,CENTRALNA, NAJPIERW WYMAGA OD SIEBIE A POTEM OD OBYWATELI!!ALE TAM NIE MA SPACZENIA KOMUNIZMEM I PAŃSTWEM POLICYJNYM!!!TAM POLICJA,URZĘDNIK NIE TRAKTUJE OBYWATELA JAK ŚMIECIA I INTRUZA,KTÓEGO PAŁKĄ I MANDATEM TYLKO JAK RÓWNOPRAWNEGO UCZESTNIKA ŻYCIA SPOŁECZNEGO!!!POLSKA=BANANNOWA REPUBLIKA,GDZIE PRAWO JEST DLA GŁUPICH(CZYTAJ OBYWATELI!!) A CI KÓRZY UCHWALAJĄ TE BUBLE, MAJĄ JE W GŁĘBOKIM POWAŻANIU,BO WIEDZOM,ŻE NIC IM NIE GROZI!!!AMEN!!TRZEBA BĘDZIE CHYBA ROWER KUPIĆ I DO TEŚCIÓW 170 KM POMYKAĆ,CHA,CHA!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I bardzo dobrze, po 1 tys za durne wyprzedzanie na trzeciego, bo się małolatowi śpieszy, by przed pierwszą lekcją fajkę przed szkołą zapalić. A na światłach spokojnie się do takiego dojeżdża - eh... Ludzie - to my giniemy na tych drogach przez baranów gnających nie wiadomo po co i gdzie. Trzymajcie się Panowie Policjanci - oby więcej takich akcji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poniważ usunieto moja wypowiedz napisze jeszcze raz. Pytam sie jakie to jest dbanie o bezpieczeństwo na drogach?? Jak dla mnie takie akcje i codzienna działalnośc policji drogowej nie maja ni wspólnego z zapewnieniem bezpieczenstwa. Dlaczego? Ano dlatego że drogówke interesuje TYLKO I WYŁACZNIE PREDKOSĆ !! i nic wiecej. Zkąd to wiem? Od samej policji !! Kiedys miałem okazje zwrócić uwagę panu policjantowi na BMW jadace w pogodną noc z właczonymi przeciemgilenymi. W odpwoeidzi usłyszałem, że on ma tu tylko pilnować przekraczania predkosci i inne wykroczenia ich teraz nie interesują. Po prostu ręce mi odpadły !! Tak własnie policja drogowa dba o bezpieczenstwo na drogach. Koło patrolu można spokojnie przejechać z włączonymi światłami przeciemgielnymi (rażąc innych kierowców) w piekny dzień lub noc, skrajnym lewym pasem, oraz zmienić pas bez sygnalizacji tego manewru kierunkowskazem i nie zostanie sie zatrzymanym puki jedzie się z dozwoloną prędkością. Ponownie wiec pytam się gdzie tu dbanie o bzepieczeństwo ruchu?? Jak długo jeszcze policja będzie tolerowała łamanie prawa na jej oczach? Jak długo będzie swoim zachowaniem mówiła kierowcom, że mozna łamać wszytkie inne przepisy poza ograniczeniami prędkosci?? Jak długo będzie ustaiwała sie za znakami pozostałymi po remoncie drogi i łapała za przekroczenie prędkosci (znam dokładnie taki przypadek - droga z Lublina na Chełm odcinek tuz za obwodnicą Piask), zamiast krać drogowców za bezzasadne pozostawienie tych znaków? Jak długo jeszcze bedzie sie kierowcom wciskało kit, że to dla ich bezpieczenstwa (a olewanie innych wykroczen to też dla bezpieczeństwa tak?). Albo niech policja zacznie traktowac sowja pracę powaznie i faktycznie dążyc do zapewnienia bezpieczenstwa na drogach, albo powiedzmy sobie jasno że chodzi o kolejną daninę do budzetu państwa a nie żadno bezpieczenstwo. P.S. Jażdżąc po krajach Unii europejskiej nie widziałem nigdzie tylu znaków ograniczenia prędkosci w tak bezsensownych miejscach jak w Polsce (np. przed wjazdem lub wyjazdem ze stacji benzynowej). Co wiecej jadąc np. po Hiszpanii widząc znak ograniczenia predkosci wie sie ze trzeba zwolnić bo jest NAPRAWDE niebzepiecznie. W Polsc eznak stoi ot tak sobie bo komuś sie cos zamaniło. W HIszpanii na trasie takiej jak np. Al. Witosa pzrechodzacej przez miasto jest ograniczenie do 100 km/h bo wiadomo że jest to bezpieczna przelotówka z bezkolizyjnymi skrzyzowaniami u nas ograniczenie do 70 km/h i kupę patroli policji. Poco pytam sie?? Czy nie lepiej patrolowac osiedlow euliczki gdzie faktycznie szybka jazda moze doprowdzić do nieszczęścia??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ŻEBY ZWIĘKSZYĆ BEZPIECZEŃSTWO TRZEBA W POLSCE SIECI NOWOCZESNYCH DRÓG, CI CO RZĄDZĄ SĄ WIDAĆ NA TO ZA CIEMNI.W STANACH ZJEDNOCZONYCH AMERYKI PÓŁNOCNEJ W LATACH 30 XX WIEKU A WIĘC 90 LAT TEMU FUNKCJONOWAŁO TAKIE HASŁO ,, BUDUJEMY JESZCE JEDNĄ DROGĘ DLA TWOJEGO BEZPIECZEŃSTWA " POLSKA A W SZCZEGÓLNOŚCI ŚCIANA WSCHODNIA TO ZAŚCIANEK NOWOCZESNEJ EUROPY,NIE MA SIĘ CO DZIWIĆ JAK TU RZĄDZI PSL I INNE TAKIE ŚMIESZNE ORGANIZACJE ZE SPOSOBEM MYŚLENIA OPISANYM W CHŁOPACH REYMONTA .CI LUDZIE DBAJĄ O TO ŻEBY SIĘ NACHAPAĆ A NIE ŻEBY COŚ ZROBIĆ.A WYSYŁANIE POLICJI I ZMASOWANE KONTROLE NIC TU STATYSTYK NIE POPRAWIĄ JAK TU NIE MA JEDNEGO KAWAŁKA PORZĄDNEJ SZOSY.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marcel napisał:
Poniważ usunieto moja wypowiedz napisze jeszcze raz. Pytam sie jakie to jest dbanie o bezpieczeństwo na drogach?? Jak dla mnie takie akcje i codzienna działalnośc policji drogowej nie maja ni wspólnego z zapewnieniem bezpieczenstwa. Dlaczego? Ano dlatego że drogówke interesuje TYLKO I WYŁACZNIE PREDKOSĆ !! i nic wiecej. Zkąd to wiem? Od samej policji !! Kiedys miałem okazje zwrócić uwagę panu policjantowi na BMW jadace w pogodną noc z właczonymi przeciemgilenymi. W odpwoeidzi usłyszałem, że on ma tu tylko pilnować przekraczania predkosci i inne wykroczenia ich teraz nie interesują. Po prostu ręce mi odpadły !! Tak własnie policja drogowa dba o bezpieczenstwo na drogach. Koło patrolu można spokojnie przejechać z włączonymi światłami przeciemgielnymi (rażąc innych kierowców) w piekny dzień lub noc, skrajnym lewym pasem, oraz zmienić pas bez sygnalizacji tego manewru kierunkowskazem i nie zostanie sie zatrzymanym puki jedzie się z dozwoloną prędkością. Ponownie wiec pytam się gdzie tu dbanie o bzepieczeństwo ruchu?? Jak długo jeszcze policja będzie tolerowała łamanie prawa na jej oczach? Jak długo będzie swoim zachowaniem mówiła kierowcom, że mozna łamać wszytkie inne przepisy poza ograniczeniami prędkosci?? Jak długo będzie ustaiwała sie za znakami pozostałymi po remoncie drogi i łapała za przekroczenie prędkosci (znam dokładnie taki przypadek - droga z Lublina na Chełm odcinek tuz za obwodnicą Piask), zamiast krać drogowców za bezzasadne pozostawienie tych znaków? Jak długo jeszcze bedzie sie kierowcom wciskało kit, że to dla ich bezpieczenstwa (a olewanie innych wykroczen to też dla bezpieczeństwa tak?). Albo niech policja zacznie traktowac sowja pracę powaznie i faktycznie dążyc do zapewnienia bezpieczenstwa na drogach, albo powiedzmy sobie jasno że chodzi o kolejną daninę do budzetu państwa a nie żadno bezpieczenstwo. P.S. Jażdżąc po krajach Unii europejskiej nie widziałem nigdzie tylu znaków ograniczenia prędkosci w tak bezsensownych miejscach jak w Polsce (np. przed wjazdem lub wyjazdem ze stacji benzynowej). Co wiecej jadąc np. po Hiszpanii widząc znak ograniczenia predkosci wie sie ze trzeba zwolnić bo jest NAPRAWDE niebzepiecznie. W Polsc eznak stoi ot tak sobie bo komuś sie cos zamaniło. W HIszpanii na trasie takiej jak np. Al. Witosa pzrechodzacej przez miasto jest ograniczenie do 100 km/h bo wiadomo że jest to bezpieczna przelotówka z bezkolizyjnymi skrzyzowaniami u nas ograniczenie do 70 km/h i kupę patroli policji. Poco pytam sie?? Czy nie lepiej patrolowac osiedlow euliczki gdzie faktycznie szybka jazda moze doprowdzić do nieszczęścia??
W POLSCE PANUJE ZASADA,STOSOWANA PRZEZ SŁUĄBY PAŃSTWA, POLITYKÓW, URZĘDNIKÓW, POLICJĘ I WIELE INNYCH,BY PROBLEM ZAWINĄC POD DYWAN!!JAK JEST ZNAK,NIE WAŻNE,CZY MA ON SENS TO ŁATWIEJ SIĘ BRONIĆ W RAZIE STŁUCZKI,WYPADKU I OFIAR!!MY A HISPZANIA TO JAK NY A AFRYKA!!COŚ TAKIEGO!!W NIEMCZECH NP. SA SPECJALNE ZEPOŁY TECHNIKÓ OD RUCHU DROGOWEGO,KTÓZY NIE SĄ PO TO BY BRAC KASĘ I OLEWAC TEMAT,TYLKO BY TAK ORGANIZOWAĆ RUCH BY BL ON I BEZPIECZNY I BEZKOLIZYJNY!!STĄD NA NIEMIECKIEJ AUTOSTRADZIE WEJSCIE W STRFĘ OGRANICZENIA CZY REMONTU JEST PŁYNNE(TAM KOREK OT JEST KOREK A NIE TAKIE BADZIEWIE JAK U NAS!!) ...ZRESZTĄ TRAKTOWANIE KIEROWCÓW JAK WROGÓW I PRZESTĘPCÓW W POLSCE,WESZŁO TAK W KREW URZĘDNIKOM I POLIJCI,ZE INACZEJ NIE POTRAFIĄ DZIAŁAĆ,BO POCO!!!KTOS PODSKOCZY POLICJI??U NAS URZĘDNIK TO ŚWIETA KROWA, BEZ KARNA!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech łapią. Jeszcze niech parę dowodów za dokładane ksenony poleci, to całkiem miodzio będzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a napisał:
Niech łapią. Jeszcze niech parę dowodów za dokładane ksenony poleci, to całkiem miodzio będzie.
Wierzysz w to ??!! Przecież im każą łapać tylko tych co przekraczaja prędkość wiec nic innego ich nie bedzie obchodziło. To jest własnie polska drogówka. Byle jak i byle szybciej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja sie nie zgodze, sreberka lapie nawet pieszych tych ktorzy przechodza w niedozwolonym miejscu zamiast przez zebre a nawet tych ktorzy jezdza kierowcy bez waznej tablicy rej. (zoltej, czerwonej niemieckiej)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto w naszym kochanym kraju ma koncesje na stawianie i produkcje znakow, ile kosztuje taki słupek a ile jego postawienie? Parzac na całe płoty znaczkow stawiane niewiadomo poco i byle gdzie mniemam ze ktos trzepie ładna kase.Co do pollicji ona słuzy nie do pomocy zwykłemu obywatelowi, a do zastraszenia społeczenstwa, i łatania dziory budzetowej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...