Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Uwaga na burze w woj. lubelskim

Utworzony 18 lipca 2015 r. o 21:09 Powrót do artykułu
właśnie tłucze, ale ja np. lubię gdy grzmi (jak nie wali zbyt blisko), wiaterek taki sobie - na razie nic groźnego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jechaliśmy trasą Radom - Puławy około godziny 19stej. Takiej nawałnicy na drodze jeszcze nie widzieliśmy. Ze wszystkich stron było oślepiająco, drzewa na trasie łamały się jak zapałki. Pojedyncze wyrwane z korzeniami. Co kilkaset metrów postój na awaryjnych w kawalkadach. Spadnie na nas czy spadnie obok ? Jest to w naszej opinii jeden z cudów że nikt z użytkowników drogi nie ucierpiał. ( Pozdrowienia serdeczne dla tych którzy gdzieś byli obok :) ). A podobno już dziś cudów nie ma...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Też jechałam w tym czasie, do tego z dzieckiem, było strasznie, nie widać było drogi, gałęzie udarzły po aucie, jak dojechałam do Pruszkowa, gdzie mieszkamy, to cieszyłam się, ze weszłam do domu. Dobrze wiedzieć, że w sąsiednich autach wszyscy mam nadzieję dojechali cało do domów :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...