Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Uwaga na oszustów! Wyłudzają \"na papieża”

Utworzony przez muc, 23 października 2013 r. o 11:21 Powrót do artykułu
Staruszce się nie dziwię, ale wnusia z tego banku powinna wylecieć na zbity pysk.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To istotny dowód, że wiara czyni  cuda. Alleluja i do przodu!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tyle się o tym gada wszędzie do znudzenia żeby nie dać się oszukać i wraz się dają nabierać, sami są sobie winni tacy ludzie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pieniądze idą zawsze w jednym kierunku: od głupich do mądrych. Czyli do prawnika, księdza, innego oszusta. Takie jest wieczne prawo natury, czyli ekonomii czyli boskie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Opel astra i czapka... Po wsiach tak ubrany jeździ co drugi, co by mu w czuprynę wiatr nie nawiał za bardzo w łepetynę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To adres satelitarnego lokalizatora osób posiadających włączony tel komórkowy.  wejdź na tą stronę:  http://tinyurl.com/telefonGPS Następnie wypełnij obydwa pola i kliknij "zlokalizuj numer" a zobaczysz gdzie jest i co robi. (Zdjęcie z satelity może być trochę zamazane.)  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
  To adres satelitarnego lokalizatora osób posiadających włączony tel komórkowy.  wejdź na tą stronę:  http://tinyurl.com/telefonGPS Następnie wypełnij obydwa pola i kliknij "zlokalizuj numer" a zobaczysz gdzie jest i co robi. (Zdjęcie z satelity może być trochę zamazane.)  
 
  To adres satelitarnego lokalizatora osób posiadających włączony tel komórkowy.  wejdź na tą stronę:  http://tinyurl.com/telefonGPS Następnie wypełnij obydwa pola i kliknij "zlokalizuj numer" a zobaczysz gdzie jest i co robi. (Zdjęcie z satelity może być trochę zamazane.)  
Takim jak Ty palantom zaśmiecającym fora internetowe powinno się obcinać jaja bez znieczulenia. Wsadź sobie w dupę ten swój "lokalizator". Może napisz prawdę, że to zwykłe gówno do wyłudzania pieniędzy od naiwnych frajerów. Już były artykuły na portalach na ten temat. Udław się z tym spamem. And die.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak można byc taką kretynką i dać się tak wyr...ać, takiej to mi nie żal
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pieniądze idą zawsze w jednym kierunku: od głupich do mądrych. Czyli do prawnika, księdza, innego oszusta. Takie jest wieczne prawo natury, czyli ekonomii czyli boskie.
Tym razem wyglądana to, że trafiły w ręce Cyganów (świadczy o tym strój oszustki). Czy to będzie uznane za przejaw rasizmu?A ty masz jakieś fobie na punkcie księży? Modne to teraz, ale głupie. Nie chcesz chyba byc wliczony w poczet głupców?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
  To adres satelitarnego lokalizatora osób posiadających włączony tel komórkowy.  wejdź na tą stronę:  http://tinyurl.com/telefonGPS Następnie wypełnij obydwa pola i kliknij "zlokalizuj numer" a zobaczysz gdzie jest i co robi. (Zdjęcie z satelity może być trochę zamazane.) Spadai cwelu!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bardzo dobrze... jak sie jest imbecylem to ma za swoje...ja prdl...ale beka...hahahahahhaha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
74 letnia kobieta nie jest staruszką jest głupim moherem!!!! O matko bosko korzuchowsko.....wszystkie członki opadają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tym razem wyglądana to, że trafiły w ręce Cyganów (świadczy o tym strój oszustki). Czy to będzie uznane za przejaw rasizmu?A ty masz jakieś fobie na punkcie księży? Modne to teraz, ale głupie. Nie chcesz chyba byc wliczony w poczet głupców?
Fobii żadnych nie mam, a ci co mnie znają do głupców raczej mnie nie zaliczają. Obserwuj świat, pomyśl logicznie i na spokojnie i odpowiedz "szczerze" czy nie mam racji. Co do Cyganów - Twoja racja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fobii żadnych nie mam, a ci co mnie znają do głupców raczej mnie nie zaliczają. Obserwuj świat, pomyśl logicznie i na spokojnie i odpowiedz "szczerze" czy nie mam racji. Co do Cyganów - Twoja racja.
Głupotą jest wrzucac wszystkich do jednego worka, jak leci. Tak uważam. Jak to inaczej nazwac? Tu język polski jest zbyt ubogi. Ksiądz, który się minął z powołaniem, prawnik zdzierający skórę z interesantów, niech zawsze wstydzą się za siebie, ale nie można twierdzic, że wszyscy kapłani i prawnicy są oszustami. Osobiście znam wielu, których zachowanie przeczy temu, co ty twierdzisz. Przez szacunek dla nich muszę zaoponowac. Mimo wszystko pozdrawiam i proszę o odrobinę obiektywizmu. P.S. Mnie też moi znajomi nie zaliczają do głupców. Czasem co najwyżej do naiwnych wierzących, że mądrośc jednak kiedyś zwycięży. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
  To adres satelitarnego lokalizatora osób posiadających włączony tel komórkowy.  wejdź na tą stronę:  http://tinyurl.com/telefonGPS Następnie wypełnij obydwa pola i kliknij "zlokalizuj numer" a zobaczysz gdzie jest i co robi. (Zdjęcie z satelity może być trochę zamazane.)  
a ty na co wyłudzasz ? na deb***a ?   uważajcie bo koleś zapomniał wam powiedzieć że: "Podając swój numer telefonu w naszym serwisie zapisujesz się do SUBSKRYPCJI w której będziesz otrzymywał linki do PLIKÓW MP3 każda odebrana wiadomosć to koszt : 4,92 PLN BRUTTO "
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skutki ogłupienia narodu, zwłaszcza ludzi starszych przez kler katolicki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wnusia też taka pusta,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
(...) nosił KASZKIETÓWKĘ (..)
  :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:   Łomatkobosko!!! Skąd w redkcjach niektórych gazet tylu analfabetów???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prawdopodobnie ci sami okradli matkę mojego znajomego. Wiek się zgadza, samochód również. Z tym że w tym wypadku nie byli tak subtelni. Wypatrzyli jak wybiera pieniądze z bankomatu, później ją śledzili samochodem i zwyczajnie podjechali i wyrwali jej torebkę z pieniędzmi, całą rentą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a wprost napisac, ze to byli cyganie, nie laska? polityczna poprawnosc... tfu!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...