Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Kubki widziano także w Kraśniku. – U nas jest jeden Carrefour, często robię tam zakupy i na pewno były w sprzedaży – mówi pani Monika, kraśniczanka.
w kraśniku są 2 !!! jeden na słowackiego w dzielnicy fabrycznej, a drugi jest na urzędowskiej w starej części kraśnika !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pięknie k.. pięknie, trują nas jak chcą, tylko kasa sie liczy. Nikt nie może z tym zrobic porządku? Ja do żadnego sklepu tej sieci wiecej nie pójde. W stanach poszliby z torbami, pozwy byłyby juz na drugi dzień.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~gościu~ napisał:
w kraśniku są 2 !!! jeden na słowackiego w dzielnicy fabrycznej, a drugi jest na urzędowskiej w starej części kraśnika !!!
To ten z Fabrycznego, też jestem z Kraśnika i też widziałem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A kiedy POsadzą albo zaobraczkują tego importera z chin
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
trują nas czym się da, jak nie kadm z ołowiem to inne chemiczne trucizny, jak nie w naczyniach to w żywności. nie zastanawialiście się nigdy dlaczego np. "polędwica sopocka" jest w promocji po 9.99 PLN ??? chemia jest tania w produkcji....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jedzcie g... obywatele! Miliony much nie mogą się mylić...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kupujcie dalej chińskie gówno. Mało było afer?? Trucizny w mleku, trujące farby na zabawkach dla dzieci... Co kilka miesięcy jakieś kwiatki wychodzą... Ale nie PROMOCJA i zaoszczędzisz parę złotych... Za to więcej wydasz u lekarza!!! Myślenie nie boli
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zastanawialiście się dlaczego mięso jest w dużych sieciach po 8,99? To zapewne Chińska padlina po której nocą bedziesz miał widno pod kołdrą-tyle w niej chemii.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chcecie wszystko tanie !!! TANIE = CHEMIA w 90%
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak produkuje się w azjatyckich krajach?i dlaczego jest tak tanio ? polecam serial na TVN STYLE "pot, łzy i ....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A DLACZEGO TO NASZE SŁUŻBY NIE KONTROLUJĄ TOWARU PRZED PUSZCZENIEM GO DO SPRZEDAŻY W SLKEPACH?tO SAMO JEST Z ŻYWNOŚCIĄ. AŻ SIĘ OKAŻE ŻE JEMY JAKIEŚ G***O TO DOPIERO ROBI SIĘ LARUM.DEMOKRACJAAAAAA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kura. mam chinski kubek z pleszewa. tylko inny .. termiczny.. ciekawe czy z olow gratis tam jest..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja kupiła trochę inny kubek ale podobny nadruk i wylądował w koszu Też w kraśniku ale w innym markecie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...