Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

W aptekach brakuje popularnego leku. Pacjenci z Polski jeszcze poczekają

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 18 czerwca 2019 r. o 16:23 Powrót do artykułu
Jak się jest chory to trzeba placic tyle co kosztuje a nie czekac żeby państwo za wszystko im finansowo doplacala. Kraj po 8 latach nierządów PO i Tuska ma zaległości i musi pomoc narodowi i polskiej rodzinie a nie tylko służba zdrowia i sluzba zdrowia. W ojczyźnie jest dużo rachunków do wyrównania a państwo nie będzie się zapożyczało tylko musi splacac długi aferowych incydentow ze starych lat. Gospodarka najlepsza w europejskiej części swiata ale i tak nie daje rady na pomoc wszystkim co to w potrzasku zadluzenia się znaleźli. Ale jeszcze napiszcie o aferalach co to w obcych pieniądzach płacili za domy a teraz chcą żeby państwo za nich placilo!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O letroxie dowiedziałem się dopiero w szóstej aptece. Problem będzie jak i tego zabraknie. Pozostanie tylko zdychać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
skurw**yństwo. to musisz łykać codziennie, a jak nagle przerwiesz, to ci się cały organizm rozregulowuje. nie wierzę w trudności produkcyjne. mafia lekowa to bezduszne świństwo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brakuje w aptekach coraz więcej leków. Aptekarka powiedziała, że ma już listę 30 leków niedostępnych różnych producentów na różne choroby. Co się w tym kraju dzieje?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brakuje również metformax SR500. Najbliższa apteka, która posiada oddalona od Lublina 140 km i też nie jest pewne czy dostaniesz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak się jest chory to trzeba placic tyle co kosztuje a nie czekac żeby państwo za wszystko im finansowo doplacala. Kraj po 8 latach nierządów PO i Tuska ma zaległości i musi pomoc narodowi i polskiej rodzinie a nie tylko służba zdrowia i sluzba zdrowia. W ojczyźnie jest dużo rachunków do wyrównania a państwo nie będzie się zapożyczało tylko musi splacac długi aferowych incydentow ze starych lat. Gospodarka najlepsza w europejskiej części swiata ale i tak nie daje rady na pomoc wszystkim co to w potrzasku zadluzenia się znaleźli. Ale jeszcze napiszcie o aferalach co to w obcych pieniądzach płacili za domy a teraz chcą żeby państwo za nich placilo!
Państwo się obecnie zapożycza na potęgę, do tego rośnie inflacja, choć PiS robi wszystko, by takiej informacji nie podać. Rozregulował to PiS gospodarkę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ceny leków refundowanych w Polsce są najniższe w UE i producentom nie opłaca się sprzedawać ich u nas i to cała tajemnica. Zamiast sprzedać np. opakowanie za 10 zł w Polsce wolą za to samo 10 euro w Hiszpanii.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ceny leków refundowanych w Polsce są najniższe w UE i producentom nie opłaca się sprzedawać ich u nas i to cała tajemnica. Zamiast sprzedać np. opakowanie za 10 zł w Polsce wolą za to samo 10 euro w Hiszpanii.
Do ceny leku refundowanego dochodzi jeszcze owa refundacja, więc producent swoje i tak bierze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ceny leków refundowanych w Polsce to ceny urzędowe regulowane co 2 miesiące i jest to cena za którą producent sprzedaje swój lek w Polsce. Opłata pacjenta w aptece + refundacja NFZ = cena urzędowa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak się jest chory to trzeba placic tyle co kosztuje a nie czekac żeby państwo za wszystko im finansowo doplacala. Kraj po 8 latach nierządów PO i Tuska ma zaległości i musi pomoc narodowi i polskiej rodzinie a nie tylko służba zdrowia i sluzba zdrowia. W ojczyźnie jest dużo rachunków do wyrównania a państwo nie będzie się zapożyczało tylko musi splacac długi aferowych incydentow ze starych lat. Gospodarka najlepsza w europejskiej części swiata ale i tak nie daje rady na pomoc wszystkim co to w potrzasku zadluzenia się znaleźli. Ale jeszcze napiszcie o aferalach co to w obcych pieniądzach płacili za domy a teraz chcą żeby państwo za nich placilo!
Państwo się obecnie zapożycza na potęgę, do tego rośnie inflacja, choć PiS robi wszystko, by takiej informacji nie podać. Rozregulował to PiS gospodarkę.
 Na niepotrzebne samoloty od amerykanów szanowni rządzący mają,albo wezmą kredyt.Przy okazji cieszą się jak dzieci,że ich w h..zrobiono i po plecach poklepano.Co wiadomości,to minister od obrony i machający do pilota.Żałosne.Ciekawe,czy w rządowych ośrodkach taka nędza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zastanawiam się po co w Polsce ten lek jak jest w Niemczech ?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brakuje też Polfenonu (betabloker). Moi rodzice muszą brać ten lek, zapasy powoli się kończą, a w aptekach pustki. Co jest grane?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co za bzdura, lek ten jest wytwarzany w Chinach A tam ostatnio zamknęli fabryki bo nie spełniały jakichkolwiek norm dlatego są braki na całym swiecie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brakuje w aptekach coraz więcej leków. Aptekarka powiedziała,  że ma już listę 30 leków niedostępnych różnych producentów na różne choroby.  Co się w tym kraju dzieje?
 odrzutowce kupujemy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten lek jest niepotrzebnie przypisywany ludziom. Wyregulować pracę tarczycy można biorąc jedną-dwie krople płynu Lugola dziennie (mówi o tym Jerzy Zięba). Sam tak zrobiłem, gdy wyszedł mi podwyższony poziom TSH.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten lek jest niepotrzebnie przypisywany ludziom. Wyregulować pracę tarczycy można biorąc jedną-dwie krople płynu Lugola dziennie (mówi o tym Jerzy Zięba). Sam tak zrobiłem, gdy wyszedł mi podwyższony poziom TSH.
Ale wiesz, że nie każdy przypadek jest taki sam? Naprawdę myślisz, że wszystkie nadczynności i niedoczynności tarczycy da się załatwić płynem Lugola? Nobla z medycyny nie chcesz przypadkiem?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Naiwniak. Lecze tarczyce od prawie 30 lat, plyn lugola byl jedna z przyczyn masowej zachorowalnosci na choroby tarczycy, a nie zadnym lekiem. Tym swinstwem zniszczono mi doszczetnie ten narzad, nie zostalo nic. Troche poczytaj zanim uwierzysz szarlatanowi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pod koniec czerwca miał być dostępny... Jest 3 lipca - leku w aptekach nie ma.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Naturalne rozwiązanie dla syntetycznych hormonów tarczycy. Potoczna "świnka" jest zdrowa, skuteczna i tania.[/quote]
Mam sprowadzany z Tajlandii suplement diety Thiroyd 1000 tabletek po 60 mg. Sprzedaję po 180zł + 20 zł przesyłka pobraniowa.[/quote]
Również mam suplementy Thyroid-S i Thyroid TR (ten jest bez laktozy i glutenu) po 550zl, 1000 tabletek po 60 mg, włącza to koszt wysyłki pobraniowej. [/quote]
Mogę też je wysłać bezposrednio z Tajlandii lotnicza rejestrowana o 100zl taniej.[/quote]
Proszę przekaż znajomym. 
[quote]dziekuję z góry
[quote]Jan Krongboon
[quote]massagewarsaw gmail com
[quote]0066994403698
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Naturalne rozwiązanie dla syntetycznych hormonów tarczycy. Potoczna "świnka" jest zdrowa, skuteczna i tania. Mam sprowadzany z Tajlandii suplement diety Thiroyd 1000 tabletek po 60 mg. Sprzedaję po 180zł + 20 zł przesyłka pobraniowa. Również mam suplementy Thyroid-S i Thyroid TR (ten jest bez laktozy i glutenu) po 550zl, 1000 tabletek po 60 mg, włącza to koszt wysyłki pobraniowej.  Mogę też je wysłać bezposrednio z Tajlandii lotnicza rejestrowana o 100zl taniej. Proszę przekaż znajomym.  dziekuję z góry Jan Krongboon massagewarsaw gmail com 0066994403698
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...