Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

W gminie Jastków pojawiły się paszkwile o kandydatach

Utworzony przez Gość, 11 listopada 2014 r. o 12:12 Powrót do artykułu
Cytat z ONET-u "Największą krzywdę zrobil samorządom ś.p. profesor Kulesza. Nie wprowadził dwukadencyjności. To co teraz dzieje się w małych gminach i zresztą większych też to koncertowy nepotyzm i kacykostwo. Dawno to już przestało przypominać szmorząd. Okopanie się na pozycjach, wycinka wszelkiego protestu i opozycji, po trupach do przedłużenia swojej władzy. Wszyscy oślepli i tego nie widzą. O przepraszam, nareszcie w Sejmie zebrała się grupa która chce coś zmienić. Pierwsza rzecz to odsunięcie wszystkich którzy są przy władzy trzecią kadencję. DOSYĆ TEGO!!!!!!!!"  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak żeś ćwoku załował nam do skrzynek swoje kłamliwe ulotki. To kiedy ją dostaniemy to już nie są twoje, a nasze i możemy robić z nimi co chcemy. W mojej skrzynce pocztowej jest moja właśność. Najczęściej podcieramy sobie waszymi gębami tyłki, ale ostatnio poszliście w kredę, to tylko psie gówna zbieramy. Brawo dla twórcy prawdziwej ulotki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Problemem nie są nieudolni politycy, a ludzie, którzy boją się wyjść im na przeciw. Tusk w polsce wprowadził wiek emerytalny 67lat, jedyny bunt pokazał się na fb, demotywatorach, ulice? Nie nikt dupy z domu nie ruszył. Natomiast w tym tygodniu w brukseli nie udało się to samo, bo ludzie pokazali ducha walki!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
drogi dzienniku jestem waszym czytelnikiem z poza gminy, której tyczy rzeczony artykuł. Chciałbym zapytać (chciałbym, bo odpowiedzi i tak się nie doczekam) jaki związek z p. Kot ma p. Agnieszka, która płodzi stronnicze artykuły. Jako że waszą misją jest prawdopodobnie (nie doczytałem) bycie bezstronnym i głoszenie prawdy- jak to górnolotnie brzmi- zajmijcie się sprawami istotniejszymi.   Zadałem sobie trud i wszedłem na stronę komitetu p. Samonia- kwwgminajastkow kropka pl. Jest tam obszerna odpowiedź na idiotyczny artykuł szykanujący obecnych rządzących, w którym p. Chudzik wykazuje się niebywałą inteligencją krytykując rozwój infrastruktury gminnej (abstrahując od tego, że identyczny postulat ma w swoim programie). Bardziej świadomych zachęcam do zapoznania się z rzeczoną odpowiedzią- przynajmniej ma jakieś merytoryczne podstawy.    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Samoń ,to gamoń który prawo ma w głębokim poważaniu. Głosujcie na Teresę Kot
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Samoń ,to gamoń który prawo ma w głębokim poważaniu. Głosujcie na Teresę Kot
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
  W ostatnim czasie zauważyliśmy, że systematycznie, nagminnie zrywane są w różnych miejscowościach Gminy, plakaty wyborcze naszego kandydata na wójta Pana Zbigniewa Samonia. Zdarzają się również przypadki zaklejania i niszczenia tych plakatów. Faktem jest również to, że w miejscach zrywania tych plakatów, spokojnie wiszą, nienaruszone plakaty pozostałych kandydatów na wójtów innych komitetów wyborczych. Przypomina nam to kampanię wyborczą sprzed 8 lat, kiedy to na 500 rozwieszonych plakatów – 450 zostało zerwanych.   
 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
drogi dzienniku jestem waszym czytelnikiem z poza gminy, której tyczy rzeczony artykuł. Chciałbym zapytać (chciałbym, bo odpowiedzi i tak się nie doczekam) jaki związek z p. Kot ma p. Agnieszka, która płodzi stronnicze artykuły. Jako że waszą misją jest prawdopodobnie (nie doczytałem) bycie bezstronnym i głoszenie prawdy- jak to górnolotnie brzmi- zajmijcie się sprawami istotniejszymi.   Zadałem sobie trud i wszedłem na stronę komitetu p. Samonia- kwwgminajastkow kropka pl. Jest tam obszerna odpowiedź na idiotyczny artykuł szykanujący obecnych rządzących, w którym p. Chudzik wykazuje się niebywałą inteligencją krytykując rozwój infrastruktury gminnej (abstrahując od tego, że identyczny postulat ma w swoim programie). Bardziej świadomych zachęcam do zapoznania się z rzeczoną odpowiedzią- przynajmniej ma jakieś merytoryczne podstawy.
dlaczego pan samoń nic nie wspominma o soich  osiągnięciach  na niwie sądowej , ile wypłacił  prawnikom z gminnej kasy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może tak szanowna Pani Redaktor,zainteresuję się czy ulotki wyborcze komitetów RŻyśki i Pani Kot,na które mozna trafic w prawie kazdej placówce handlowej w gminie sa tam kolportowane zgodnie z obowiazujacym prawem wyborczym?
Co to znaczy? Jeśli prowadzicie działalność gospodarczą np. sklep lub firmę i chcecie wywiesić plakat lub zostawić ulotki do nieodpłatnego rozpowszechniania, należy podpisać stosowną umowę między pełnomocnikiem komitetu wyborczego a waszą firmą na świadczenie tego typu usług odpłatnie. W konsekwencji należy wystawić rachunek lub fakturę na tego typu usługi, która musi zostać opłacona przelewem ze środków komitetu wyborczego. Dodatkowo, należy ją wykazać w zeznaniu podatkowym i odprowadzić z tego tytułu podatek dochodowy.Jakie są konsekwencje nieprzestrzegania tego przepisu? Usługi inne niż rozpowszechnianie plakatów i ulotek wyborczych przez osoby fizyczne lub pomoc w pracach biurowych przez osoby fizyczne mogą być świadczone na rzecz komitetu wyborczego wyłącznie odpłatnie. Naruszenie zakazu określonego w art. 132 § 5 Kodeksu wyborczego stanowi występek określony w art. 507 Kodeksu wyborczego, zagrożony grzywną od 1 tys. zł do 100 tys. zł.  
 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani Agnieszko (autorko niniejszego paszkwila), ile trzeba zapłacić za zlecenie takiego artykułu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziennik nawet blokuje negatywne wypowiedzi wobec artykułu na forum. Ciekawe ile to kosztuje??  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prawda nic nie kosztuje - za prawdę nie trzeba płacić - prawda sama się obroni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pytanie było skierowane do autorki artykułu a nie zleceniodawcy :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pani Sandro może by pan wójt zapłacił z kasy swojego komitetu wyborczego za ostatnie wydanie gazety jastkowskiej oraz za rozwiezienie po wszystkich sklepach na terenie gminy !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dlaczego pan samoń nic nie wspomina o swoich osiągnięciach na niwie sądowej oraz o wydanych z gimnnej kasy pieniądzach na prawników
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sandra chyba nie doczytała przepisów, zresztą w sklepie leży mnóstwo ulotek wyborczych - wszystkich bez wyjątku gorsze jest niszczenie drzew, obklejanie, wbijanie gwoździ, zszywek i śmiecenie na słupach energetycznych przecież miał być zakaz w tym roku na takie wieszanie plakatów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Akurat w tych informacjach jest wiele prawdy. Sz.P Kuna faktycznie blokował kanalizację nie pozwalając wejść na swoją działkę. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dlaczego pan samoń nic nie wspominma o soich  osiągnięciach  na niwie sądowej , ile wypłacił  prawnikom z gminnej kasy
a ile wypłacił?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czy te szpecące  tabliczki na kołkach przy jezdniach są legalne ????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sandra chyba nie doczytała przepisów, zresztą w sklepie leży mnóstwo ulotek wyborczych - wszystkich bez wyjątku gorsze jest niszczenie drzew, obklejanie, wbijanie gwoździ, zszywek i śmiecenie na słupach energetycznych przecież miał być zakaz w tym roku na takie wieszanie plakatów
Akurat w sklepach w których robię zakupy,dziwnym trafem natknąć sie mozna na ulotki tylko tych akurat dwóch komitetów wyborczych.A czy dobrze zrozumiałam przepisy kodeksu wyborczego,to mam nadzieję się wyjaśni,gdyż zwróciłam sie z zapytaniem do PKW w tej sprawie.   P.S. W mojej okolicy też pojawił się tak zwany przez Panią Redaktor "paszkwil". Świetny moim zdaniem,ale jednak hasło "Z moich oczu władza bije",zmieniłabym na "W pogoni za rozumem" :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 10

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...