Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
"Marka Lubelskie" promowana za 750 tys...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po co budowana jest obwodnica Frampola-1440 mieszkańców- i obwodnica wioski Gorajec .Tego nikt nie wie.Od Frampola biegnie droga krajowa 74 z ruchem traktorów i pojazdów zaprzegowych -sporadycznie. To wyrzucone w błoto pieniadze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
r napisał:
Po co budowana jest obwodnica Frampola-1440 mieszkańców- i obwodnica wioski Gorajec .Tego nikt nie wie.Od Frampola biegnie droga krajowa 74 z ruchem traktorów i pojazdów zaprzegowych -sporadycznie. To wyrzucone w błoto pieniadze.
Niestety, tylko te inwestycje są w miare przygotowane, reszta daleko w polu.... Panowie "władza" - karmicie nas od kilku lat obietnicami bez pokrycia! Obwodnica Lublina, Chełma, Puław, Tomaszowa, przebudowa ekspresówek 17 i 19 - te inwestycje miały zakończyć się najpóżniej w 2012 roku. Co z obietnicami? Obróciły się w "g***o! Powinni was wywieść z lubelszczyzny na taczkach!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rząd cudotwórców z PO.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przetarg ma być w grudniu ale samego głoszenia o przetargu w sieci trudno znalezc ....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cytat (mówi poseł Stanisław Żmijan (PO) -" Żmijan przekonuje, że z drogami wszystko jest na dobrej drodze: Nie ma potrzeby robić dwujezdniowych dróg z Piask do przejść granicznych, tam były remonty i na najbliższe lata to w zupełności wystarczy.Trzeba też pamiętać, że państwo nie może zadłużać się w nieskończoność." Tylko pytam się panie p oseł po co w innych częściach Polski (tych lepszych) robicie drogi dwujezdniowe. Dlaczego cały czas panie p oseł platforma o.frzystów i zło... zabiera środki przeznaczone na budowy i modernizację dróg na Lubelszczyźnie i przesuwa terminy ich realizacji o kolejne lata. Czy to sa te pańskie standardy platformy o.fe... dla Ludzi mieszkających na Lubelszczyźnie ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mateusz napisał:
Przetarg ma być w grudniu ale samego głoszenia o przetargu w sieci trudno znalezc ....
Przetarg ma być w grudniu ale nie w tym roku - trzeba dobrze czytać. Najgorsze, że przepisy dotyczące budowy dróg na lubelszczyżnie są inne niż w pozostałej części Polski i dlatego tak trudno nadążyc z przygotowaniem inwestycji na czas! Doskonale rozumiem was panowie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wstyd- mieć szefa sejmowej komisji infrastruktury i nie dopilnować sobie dróg na Lubelszczyźnie. Wstyd Panie Żmijan. Ale nie ma się co dziwić to Partia Oszustów rządzi. Drogi dwupasmowe są przecież tylko potrzebne na zachodzie Polski.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeba bedzie pewnym ludziom podziekowac z POrace a raczej jej brak.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wstyd wiele regionow nawet nie bylo na liscie rezerwowej budujas drogia a tu trojkat BERMUCKI panowie drogowcy marszalko poslowie jestescie nieudacznicy bez jaj a Tlumaczenie ze kasa jest pusta nie bedziemy robic drog Lubelszczyznie zalamuje tysiace kierowcow lubelszczyzny i nie tylko
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Lubelska Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad" - przecież u nas nie ma autostrad i szybko nie będzie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przykładem lepszego zorganizowania jest woj.Podkarpackie,tam naprawde jest masa dróg nowych i ciagle cos robią.a u nas każdy widzi-nic sie nie dzieje,jedynie wiosną jest łatanych milion dziur na małych odcinkach.przy okazji budowy obwodnicy Frampola,powinna zostac przekwalifikowana droga Biłgoraj-Lublin na krajową.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do pierd...lonych sdzmaciarzy z Dziennika.Czy wasza gazeta już tak cienko przędzie,że musicie ratować się tandetnymi reklamami.Chcę się czegoś dowiedzieć z regionu,a nie latać myszką po ekranie,żeby usunąć g..no mnie interesujący spam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tutejszy napisał:
Do pierd...lonych sdzmaciarzy z Dziennika.Czy wasza gazeta już tak cienko przędzie,że musicie ratować się tandetnymi reklamami.Chcę się czegoś dowiedzieć z regionu,a nie latać myszką po ekranie,żeby usunąć g..no mnie interesujący spam.
Panie tutejszy proponuje kupić rano wersję papierową DW za 1.50 zł (czy jakoś tak) tam nie trzeba "latać myszką" chyba że lubisz Pan rzeźbić w gównie. Takie są zalety darmowego czytania gazet w internecie. To tyle w temacie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ma potrzeby robić dwujezdniowych dróg z Piask do przejść granicznych, tam były remonty i na najbliższe lata to w zupełności wystarczy. Takie rzeczy tylko w Polsce D czyli Lubelszczyznie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marszalek i poslowie regionu powinni walczyc o droge krajowa Lublin -Bilgoraj ale to tylko mrzonki opzniony regio w inwestycjach kopany przez PO i nieudacznikow z regionu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fred napisał:
Panie tutejszy proponuje kupić rano wersję papierową DW za 1.50 zł (czy jakoś tak) tam nie trzeba "latać myszką" chyba że lubisz Pan rzeźbić w gównie. Takie są zalety darmowego czytania gazet w internecie. To tyle w temacie.
hola,hola jeszcze nie skończyliśmy.Wszedłem na tą badziewiastą stronę bo na onecie przeczytałem o zamarżniętym człowieku pod Chotyłowem.Myślałem ,że lokalna prasa napisze coś więcej,na gorąco w wersji elektronicznej.Niestety,jak Szanowny Pan Fred/Ferdek?/ raczył napisać,przypominało to rzeżbienie w gó.nie.Dziękuje za podsunięcie właściwego określenia!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Namnożyło się "fachowców" od dróg (tym razem). O ich "fachowości" świadczy poziom ortografii i stylu w ich postach. Dla nich wybudowanie dróg, mostów i autostrad to jak zjedzenie przysłowiowej bułki z masłem. Ci spece od wszystkiego, gdyby im dać władzę, w mig zmieniliby nasz region w krainę powszechnej szczęśliwości. W 2 lata wybudowaliby wszystkie drogi ekspresowe, krajowe i każde inne. To oni mają gotowe recepty na cud gospodarczy nad Bystrzycą, Wieprzem, Bugiem. Ale głupi decydenci nie chcą wykorzystać takich talentów! Uparcie trzymają się jakichś przepisów, paragrafów, standardów. A dziennikarze? Ani im w głowie objaśnić ludowi, na czym tak naprawdę polega budowanie, wydawanie decyzji, jaką drogę trzeba przebyć od projektu do realizacji - nie tylko na Lubelszczyźnie, ale na terytorium całej RP (nie słyszałem, byśmy ogłosili secesję, a może przeoczyłem?), co to znaczy rządzić i ponosić odpowiedzialność. Po co to? Przecież łatwiej jest, nie ponosząc żadnych konsekwencji za słowo, rzucić chwytliwe hasło (" ... tylko obiecują" tzn. nic nie robią, co jest fałszem), rozpalić negatywne emocje, zmanipulować i tak już zmanipulowany naród. Nic to, że głosi się pół- i ćwierćprawdy, ale za to jak rośnie nakład i frekwencja na forum!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolego obiektywny, odpowiadasz nie na temat. Tu ludzie narzekają na naszych, regionalnych, włodarzy i lubelskich posłów, a więc argument o tym, że jest tak w całej Polsce można spuścić w kiblu. Pytanie: Dlaczego na zachodzie Polski potrafią budować drogi, a w najbardziej zacofanym regionie słychać głównie zapowiedzi, z tygodnia na tydzień coraz bardziej pesymistyczne? Sam pisałeś, że prawo w całej Polsce jest takie samo, więc kogo mamy winić jak nie naszych lubelskich nieudaczników?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pan p napisał:
Kolego obiektywny, odpowiadasz nie na temat. Tu ludzie narzekają na naszych, regionalnych, włodarzy i lubelskich posłów, a więc argument o tym, że jest tak w całej Polsce można spuścić w kiblu. Pytanie: Dlaczego na zachodzie Polski potrafią budować drogi, a w najbardziej zacofanym regionie słychać głównie zapowiedzi, z tygodnia na tydzień coraz bardziej pesymistyczne? Sam pisałeś, że prawo w całej Polsce jest takie samo, więc kogo mamy winić jak nie naszych lubelskich nieudaczników?
Nie neguję prawa do krytyki, ale martwi mnie poziom dyskusji i informacji w prasie, która powinna nie tylko informować, ale i formować obywateli na ludzi w miarę mądrych i rozumiejących istotę rządzenia. W tej dyskusji wszystko sprowadza się tylko i wyłącznie do ataku na urzędników - bez próby zauważenia, jak problem jest złożony i niejednostronny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...