Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
No właśnie dlaczego po przejechaniu Wisły widać było w tym roku remont drogi nr12 a na lubelszczyżnie dwu jezdniwej ''piaseckiej'' nikt nie poprawi jechał ktoś tamtą drogą w kierunku Piask??? Trzeba zabrać tam tego niby posła niech się przejedzie ta drogą...... i zobaczy.Naprawde w innych częściach kraju sie o niebo lepiej jeżdzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeba sobie zadać zajebiście ważne pytanie, dlaczego Lubelszczyzna jest zacofana? A no bo tam mieszkają zacofani ludzie i wybierają takich samych jak oni posłów, radnych itd.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bazyl napisał:
Trzeba sobie zadać zajebiście ważne pytanie, dlaczego Lubelszczyzna jest zacofana? A no bo tam mieszkają zacofani ludzie i wybierają takich samych jak oni posłów, radnych itd.
I to jest prawda!! Potrzeba nam tęgich głów z Polski A. Przybywajcie Polacy na Wschód. P.S. Bierzemy tylko ładnych i z kasą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CO MI PO PUŁAWACH,CHEŁMIE,JA MIESZKAM W NAJWIĘKSZYM SKUPISKU WIEŚNIAKÓW, ŁĄCZNIE Z WIOCHĄ Z RATUSZA,URZĘDU MARSZAŁKOWSKIEGO I WIELU K..URZEDÓW!!PO TEJ WSI O NAZWIE LUBLIN NIE DA SIĘ PRZEMIESZCZAC JUŻ OD WIELU LAT,INWESTYCJI ŻADNYCH ALE JAKICH MAMY DECYDENTÓW K...PRAWYCH I SPRAWIEDLIWYCH, ICH SUKCESEM OD CZASÓW PAJACA PRUSZKOWKSIEGO JEST CO ROKU SZOPKA Z ŻYWYMI ZWIRZĄTKAMI!!!TAK SUKCESÓW ŻADNYCH!!!REALY P...MIASTO!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A Palikot co robi w sejmie??? Mógłby coś trwałego PO sobie POzostawić, czyli drogi. Robi show i dba tylko o swoją POpularność w mediach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
obiektywny napisał:
Namnożyło się "fachowców" od dróg (tym razem). O ich "fachowości" świadczy poziom ortografii i stylu w ich postach. Dla nich wybudowanie dróg, mostów i autostrad to jak zjedzenie przysłowiowej bułki z masłem. Ci spece od wszystkiego, gdyby im dać władzę, w mig zmieniliby nasz region w krainę powszechnej szczęśliwości. W 2 lata wybudowaliby wszystkie drogi ekspresowe, krajowe i każde inne. To oni mają gotowe recepty na cud gospodarczy nad Bystrzycą, Wieprzem, Bugiem. Ale głupi decydenci nie chcą wykorzystać takich talentów! Uparcie trzymają się jakichś przepisów, paragrafów, standardów. A dziennikarze? Ani im w głowie objaśnić ludowi, na czym tak naprawdę polega budowanie, wydawanie decyzji, jaką drogę trzeba przebyć od projektu do realizacji - nie tylko na Lubelszczyźnie, ale na terytorium całej RP (nie słyszałem, byśmy ogłosili secesję, a może przeoczyłem?), co to znaczy rządzić i ponosić odpowiedzialność. Po co to? Przecież łatwiej jest, nie ponosząc żadnych konsekwencji za słowo, rzucić chwytliwe hasło (" ... tylko obiecują" tzn. nic nie robią, co jest fałszem), rozpalić negatywne emocje, zmanipulować i tak już zmanipulowany naród. Nic to, że głosi się pół- i ćwierćprawdy, ale za to jak rośnie nakład i frekwencja na forum!
Chyba cos masz ze swoim czujnikiem obiektywnoci skoro 4 lata zamieniasz na dwa i zarazem zapominasz, ze to juz 20 lat a nie dwa od zmiany systemu z centralistycznego na samorzadowy. Jezeli jestes juz pelnoletni to smialo mozesz sobie ten czas porownac do swojego rozwoju - smiem zakladac, ze sie jednak od urodzenia ciagle rozwijasz. O ile mnie pamiec nie myli to rozniez ludzie z lubelszczyzny budowali drogi tam gdzie jezdzi sie jak po masle wiec jakim to wielkim znawca trzeba byc zeby robic cos zgodnie z ustalonmi normami w Lublinie i okolicach? Samorzadowcy sa takimi samymi pracownikami podatnikow jak "rzadowcy", wiec nie zabieraj im(nam) prawa do wymagania od "wladzy" czegos wiecej niz tylko pokazywania sie w mediach,i inkasowania wynagrodzenia i zurzywania samochodow sluzbowych - z tym nigdy jakos nie mieli problemow, w przeciwienstwie do inwestycji, szczegolnie tych drogowych. 20 lat minelo jak jeden dzien - ile jeszcze trzeba zeby zaczelo byc normalnie? 200 czy moze 2000?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wybudowali w Puławach bubla zw. miasteczko holenderskie.Dwóch marszałków było na otwarciu tylko ciekawi mmnie kto podpisał odbiór do to dziadostwo nie powinno być odebrane i odpowiednie słuzby powinne się tym zająć.Jak tak budujemy i wyrzucamy w błoto 30 mln zł za 2,5 km bubla to nic dziwnego,że nie mamy dróg w rejonie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Żmijan Pan się chyba z kimś pozamieniał... Te odcinki juz są zakorkowane o każdej porze dnia i nocy nie wspominjąc czasów kolejek na granicach, w Anusinie niedługo trzeba będzie frezować nawierzchnię! przelotówki przez Chełm - strach mówić, że to drogi!!! Nie lepiej jest do Hrebennego czy Pan myśli, że ta kręta wąska droga o nowej nawierzchni jest bezpieczna chyba Pan gazet nie czyta. Proponuję wycieczkę za Wisłę i tam niech Pan obejży jak wyglądają inwestycje drogowe.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MY CHŁOPY Z URZRĘDÓW RZUNDZIM TERA PRZECIE TO PO CO NAM TE SZOSY ,PRZECIE TE MIASTOWE GŁUPKI PO DZIURACH BEDO JEŻDZIC A MY INO PINIUNDZE NA PENSJE ABYŚMY BRALI ,MOŻE MY CHCIELI BYŚMY BYĆ MIASTOWE ,KUPILI MY SE GARNITURY ,PAPIRY NAWET MY MAMY ZE SKOŁY POKOŃCZUNE ALE NAS TA WIOCHA CIUNGNIE I URODZILI MY SIEM WIEŚNIKI TO I TAKIE POMRZEM ,A PO NAS TO I POTOP
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ala napisał:
Wybudowali w Puławach bubla zw. miasteczko holenderskie.Dwóch marszałków było na otwarciu tylko ciekawi mmnie kto podpisał odbiór do to dziadostwo nie powinno być odebrane i odpowiednie słuzby powinne się tym zająć.Jak tak budujemy i wyrzucamy w błoto 30 mln zł za 2,5 km bubla to nic dziwnego,że nie mamy dróg w rejonie.
czemu winny jest wykonawca żeby mu nie odebrać robót jeśli zrobił je zgodnie z zamówieniem inwestora?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~gość~ napisał:
czemu winny jest wykonawca żeby mu nie odebrać robót jeśli zrobił je zgodnie z zamówieniem inwestora?
Inwestor na pewno winien nie jest. Droga jest na razie ok, ale projektant (inwestor) tak to wszystko zepsuł, że aż strach. Wiozłem chorego do szpitala i ciut mi się spieszyło z tego powodu, ale jak utknąłem za jakimś ciągnikiem tak wlokłem się za nim praktycznie od początku tego czegoś zwanego drogą. Nie było szansy i możliwości na wyprzedzenie. Paranoja. A do czego te pizdki na środku to nie mam pojęcia do dzisiaj. Ciekawe jak tam się da wyminąć kogoś komu zepsuje się samochód. Tragedia. Robi się drogi podmiejskie, a nie ma żadnej sensownej obwodnicy przejmującej szybszy ruch.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie puławiak napisał:
Inwestor na pewno winien nie jest. Droga jest na razie ok, ale projektant (inwestor) tak to wszystko zepsuł, że aż strach. Wiozłem chorego do szpitala i ciut mi się spieszyło z tego powodu, ale jak utknąłem za jakimś ciągnikiem tak wlokłem się za nim praktycznie od początku tego czegoś zwanego drogą. Nie było szansy i możliwości na wyprzedzenie. Paranoja. A do czego te pizdki na środku to nie mam pojęcia do dzisiaj. Ciekawe jak tam się da wyminąć kogoś komu zepsuje się samochód. Tragedia. Robi się drogi podmiejskie, a nie ma żadnej sensownej obwodnicy przejmującej szybszy ruch.
Oczywiście WYKONAWCA NIE JEST NICZEMU WINIEN, INWESTOR JAK NAJBARDZIEJ JEST.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obwodnice Lublina zaraz po EURO 2012. Dlaczego ? Ano przejezdni kibice = pieniądze albo dużo przejezdnych + korki = jeszcze większe pieniądze ;-) Wszystko po to co by sie nachapać ale o wizerunku juz zapominaja. Zagraniczni goście bedą nas kojarzyć juz z ukrainą korkami i ciezką komunikacją ogolnie oraz miejscem niezdatnym i nieoplacalnym do inwestowania. Dziekujemy Wam urzędasy - gnijcie dalej w fotelach. Wam szacunek sie nie nalezy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
obiektywny napisał:
Namnożyło się "fachowców" od dróg (tym razem). O ich "fachowości" świadczy poziom ortografii i stylu w ich postach. Dla nich wybudowanie dróg, mostów i autostrad to jak zjedzenie przysłowiowej bułki z masłem. Ci spece od wszystkiego, gdyby im dać władzę, w mig zmieniliby nasz region w krainę powszechnej szczęśliwości. W 2 lata wybudowaliby wszystkie drogi ekspresowe, krajowe i każde inne. To oni mają gotowe recepty na cud gospodarczy nad Bystrzycą, Wieprzem, Bugiem. Ale głupi decydenci nie chcą wykorzystać takich talentów! Uparcie trzymają się jakichś przepisów, paragrafów, standardów. A dziennikarze? Ani im w głowie objaśnić ludowi, na czym tak naprawdę polega budowanie, wydawanie decyzji, jaką drogę trzeba przebyć od projektu do realizacji - nie tylko na Lubelszczyźnie, ale na terytorium całej RP (nie słyszałem, byśmy ogłosili secesję, a może przeoczyłem?), co to znaczy rządzić i ponosić odpowiedzialność. Po co to? Przecież łatwiej jest, nie ponosząc żadnych konsekwencji za słowo, rzucić chwytliwe hasło (" ... tylko obiecują" tzn. nic nie robią, co jest fałszem), rozpalić negatywne emocje, zmanipulować i tak już zmanipulowany naród. Nic to, że głosi się pół- i ćwierćprawdy, ale za to jak rośnie nakład i frekwencja na forum!
A to draka! Dwa lata temu pewne oszołomy zarzucały poprzednim rządzącym, że ci przez CAŁE 2 LATA nie wybudowali 100km autostrad, że ludzie giną na dziurawych drogach i ZAPEWNIALI, że mają gotowe plany, jak to NATYCHMIAST naprawić! Oooooo?! Czyżby coś się zmieniło? To może pora się wycofać?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gosciu napisał:
Marszalek i poslowie regionu powinni walczyc o droge krajowa Lublin -Bilgoraj ale to tylko mrzonki opzniony regio w inwestycjach kopany przez PO i nieudacznikow z regionu
Droga 953 Lublin - Biłgoraj - Przemysl byla kiedys krajowka - GDDKiA wyremontowala ja i zaraz ja przej urzad wojeodzki jako droge wojewodzka, teraz urzad chce ja wcisnac spowrotem GDDKiA bo nie ma kasy na remont i tak wyglada sytuacja z droga LBN - Bilgoraj...... Co do budowy drug, Pan Żmijan napewno sie na tym dobrze zna przeciesz wiekszosc projektow robia jaego zaprzyjaznione firmy wiec zawsze najlepiej poinformowany..... niestety okazuje sie ze te projekty sa funta kłakow warte i pracownicy gddkia musza sami je poprawiac po godzinach - a kaska poszla.... niestety dopoki w lubelskiej GDDKiA bedzie tam siedziala ekipa posla Zmijana z jego synem i ukladowy dyrektor z wyrokiem za przejechanie dziewczyny na pasach i zrobienie z niej kaleki przykutej do wozka inwalidzkiego do konca zycia nic sie nie zmieni....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KtywnyObie napisał:
Chyba cos masz ze swoim czujnikiem obiektywnoci skoro 4 lata zamieniasz na dwa i zarazem zapominasz, ze to juz 20 lat a nie dwa od zmiany systemu z centralistycznego na samorzadowy. Jezeli jestes juz pelnoletni to smialo mozesz sobie ten czas porownac do swojego rozwoju - smiem zakladac, ze sie jednak od urodzenia ciagle rozwijasz. O ile mnie pamiec nie myli to rozniez ludzie z lubelszczyzny budowali drogi tam gdzie jezdzi sie jak po masle wiec jakim to wielkim znawca trzeba byc zeby robic cos zgodnie z ustalonmi normami w Lublinie i okolicach? Samorzadowcy sa takimi samymi pracownikami podatnikow jak "rzadowcy", wiec nie zabieraj im(nam) prawa do wymagania od "wladzy" czegos wiecej niz tylko pokazywania sie w mediach,i inkasowania wynagrodzenia i zurzywania samochodow sluzbowych - z tym nigdy jakos nie mieli problemow, w przeciwienstwie do inwestycji, szczegolnie tych drogowych. 20 lat minelo jak jeden dzien - ile jeszcze trzeba zeby zaczelo byc normalnie? 200 czy moze 2000?
Mam nadzieję, że ty także się rozwiniesz i zaczniesz dbać przynajmniej o ortografię. Nie będę już wymagał logicznego formułowania zdań, bo to zadanie jeszcze jest dla ciebie zbyt trudne. Ale z czasem, kto wie.... Trzeba ci mimo wszystko dać szansę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...