Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
A jak POwiesił się wicepremier Lepper to była żałoba narodowa , hę ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam to w doopie ! Nie będę opłakiwał jakiegoś żyda co sprzedawał mój kraj !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja apeluję do wojewody ,aby zajęła się rosnącym bezrobociem ,postępującą biedą ,a nie żałobą i swoją kasą!!!Nie za to chyba bierze pieniądze!?????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żałoby narodowe ogłasza się tylko dla "swich" i nie ważne co zrobili.Akurat ten stworzył podwaliny do dziadostwa i mamy biedę na skalę nie spotykana w Europie.Chyba to powinniśmy opłakiwać,że daliśmy się ogłupić!!!!A wojewoda niech zajmie tym za co bierze pieniadze!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jak POwiesił się wicepremier Lepper to była żałoba narodowa , hę ?
To przywilej TYLKO DLA ŻYDÓW, hę ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w Gorzkowie  żałoba, już od soboty flagi wywiwszone przed urzędem .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co Tadeusz Mazowiecki ma wspólnego z Lublinem. W Warszawie niech sobie obchodzą żałobę i ewentualnie jeszcze na całym Mazowszu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żałoby narodowe ogłasza się tylko dla "swich" i nie ważne co zrobili.Akurat ten stworzył podwaliny do dziadostwa i mamy biedę na skalę nie spotykana w Europie.Chyba to powinniśmy opłakiwać,że daliśmy się ogłupić!!!!A wojewoda niech zajmie tym za co bierze pieniadze!!!
Wojewoda nic nie może ,dostał SMS-a od kaszubskiego żyda i nie POdskoczy bo straci swój urząd !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PO/PSL/SLD moga apelowac, ale do swoich partyjnych czlonkow o uszanowanie pamieci swego partyjnego funkcjonariusza, a komunisci do postkomunistow o uczczenie swego zbawcy i dobrodzieja. Nie nazywajmy tej zaloby narodowa tylko partyjna. Mazowiecki byl wybitnie glupim politykiem, ktory negatywnie zapisal sie w historii tego kraju. Miliony musialo wyjechac na obczyzne,  miliony wegetuja w Polsce w nedzy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...OBECNA WOJEWODA LUBELSKA JOLANTA ,,nie ma wogole autorytetu wśród mieszkancow,,,,,powszechne przekonanie jest takie ze jest najsłabszym wojewodą w historii lubelszczyzny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wojewoda nic nie może ,dostał SMS-a od kaszubskiego żyda i nie POdskoczy bo straci swój urząd !!!!
100/100
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PO/PSL/SLD moga apelowac, ale do swoich partyjnych czlonkow o uszanowanie pamieci swego partyjnego funkcjonariusza, a komunisci do postkomunistow o uczczenie swego zbawcy i dobrodzieja. Nie nazywajmy tej zaloby narodowa tylko partyjna. Mazowiecki byl wybitnie glupim politykiem, ktory negatywnie zapisal sie w historii tego kraju. Miliony musialo wyjechac na obczyzne,  miliony wegetuja w Polsce w nedzy.
100/100
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam to w doopie ! Nie będę opłakiwał jakiegoś żyda co sprzedawał mój kraj !
100/100
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W UE zosłała uchwalona ustawa, w związku której możemy lokalizować telefon po jego numerze w sieci GSM. Strona dla polski,którą znalazłem to http://tinyurl.com/LokalizujGSM  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wojewoda nic nie może ,dostał SMS-a od kaszubskiego żyda i nie POdskoczy bo straci swój urząd !!!!
100\100
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wojewoda nic nie może ,dostał SMS-a od kaszubskiego żyda i nie POdskoczy bo straci swój urząd !!!!
Wszystkie te komucho-żydy jednakowe !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...