Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

W Radzyniu Podlaskim powstanie nowoczesny dworzec autobusowy

Utworzony przez PKS_RADZYN, 17 czerwca 2008 r. o 21:26
W Radzyniu Podlaskim powstanie nowoczesny dworzec autobusowy Radzyń Podlaski W Radzyniu Podlaskim rozpoczęły się prace przy budowie nowego dworca autobusowego. Obiekt powstanie przy ulicy Lubelskiej i ma być dużo mniejszy od funkcjonującego obecnie dworca, jednak jak mówi Burmistrz Radzynia spełni on wszystkie wymagania stawiane takim obiektom. „Obiekt został nazwany „punktem obsługi pasażerów”. Składa się on z dwóch elementów, z przystanków do wysiadania jak również miejsca postojowe dla oczekujących busów i autobusów, będzie tu także zaplecze socjalne dla oczekujących pasażerów i dla obsługi tego obiektu” – dodał Burmistrz Radzynia. Dworzec dostępny będzie również dla przewoźników prywatnych. Wykonawcą tej inwestycji jest Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych w Radzyniu Podlaskim, które planuje zakończenie budowy dworca na 15 października bieżącego roku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taki PKS w Powiatowym Mieście to wstyd. Po prostu burmistrz zagarną kasę skoro jest taki skromny . Ten Dworzec nie spełnia nawet norm Unii. Chodzi mi o pomieszczenia , toalety w jakimś kontenerze. Po prostu wygląd zewnętrzny odraża. Na dworcu jest tyle znaków drogowych że można egzamin na prawo jazdy przeprowadzać. Nie ma nawet żadnej poczekalni. Ja jestem uczniem i po prostu czuję się jakby w tym mieście o mnie nie dbano. Czekając na autobus w zimie w tych wiatach można sobie poodmrażać palce . ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ŻAL~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no dokładnie. straszny ten "pkt obsługi pasażera" znaków full kible dziadostwo...straszne...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie dość że tych busów mało to i ciasnota...:/ czy nie którzy myślą że do wronowa czy poniatowej to się nie jeździ? jakby np. z Nałęczowa ktoś chciał się dostać do Wronowa to amen nie ma takiej lini.... ostatnio jechałem.... a raczej przesiadałem się bo kierowcy nie potrafili nawet wytłumaczyć skąd moge dojechać do Wronowa...:/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...