Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

W tym roku zginęło już 5 motocyklistów w woj. lubelskim. W całym ubiegłym 7

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 25 maja 2016 r. o 08:19 Powrót do artykułu
tak chciał bóg! jego wyroki są ostateczne ! amen
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Ty tylko nie włączysz kierunkowskazu, a ja tylko zginę."
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niedzielni wojownicy w adidaskach i chińskich kaskach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
motory coraz szybsze.. ludzie coraz głupsze... skutek jak w artykule :(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wyprzedzając - podejmujesz ryzyko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To w ilu wypadkach brali udział kierowcy 125-tek? Może jakaś informacja o ich procentowym udziale?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proszę podać informację,ilu motocyklistów zginęło w 20 wypadkach prowadząc 125-tki?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oprócz tego ,że się ma motur i może prawko nie zwalnia to nikogo z myślenia na drodze i stosowania bezwzględnie podstawowej zasady na drodze- zasady ograniczonego zaufania do innych użytkowników dróg. Wyjeżdżając z domu w drogę myślcie o bezpiecznym powrocie i o tych co na was czekają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Internet też coraz szybszy, a komentarze coraz głupsze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niestety, motocykl dla wielu ludzi nie jest już środkiem lokomocji, a sprzętem do "sportowej" jazdy po nieprzeznaczonych do tego drogach publicznych. A co do 125-tek, to z uwagi na mniejsze prędkości, ich użytkownicy stwarzają też mniejsze zagrożenie niż kierujący szybkimi motocyklami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co za bzdura z tymi 125.... i mówi to prezes, bezsensowna nagonka, raczej nikt kto nie miał styczności z motocyklami nie idzie do salonu i nie kupuje 125 ccm i od razu nie wyjeżdża na drogę ( od reguły są wyjątki ale bardzo nieliczne), fakt umiejętności ludzi jeżdżących na 125 nie są wysokie ale wg mnie jeżdzą bezpieczniej niż 15 latkowie na kuterach 50 ccm ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moze jakiś pomnik - "Polskim motocyklistom za wkład w rozwój polskiej transplantologii"?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Samochodem strach jeździć a co dopiero motorem.Wspolczuje tym ludziom,mogli założyć rodziny mieć dzieci,a tak wszystko się skończyło,zamkneli możliwość zaistnienia swoim potomkom.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hahahaha, już dwukrotnie skasowano mi komentarz w którym pisałem, że "prezes stowarzyszenia Usarz" to żenujący tytuł i nazwa klubu dla stetryczalych pierdzieli udających rokersow :))))))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech im ziemia lekka będzie.Kochali życie tak jak każdy z nas,kiedyś się spotkamy tam po drugiej stronie.Kochamy i pamiętamy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam zwyczaj patrzenia w lusterka(puszkarz), jeżdę w granicach prędkości dopuszczalnych plus mały dodatek. I jakim cudem, ten z tyłu - jednoślad, tylko zabuczał koło mnie? W układzie człowiek-pojazd-droga, ten pierwszy bywa najczęściej zawodny. Niebezpieczeństo wzrasta, odwrotnie proporcjonalnie, do ilości osi pojazdu i doświadczenia kierowcy. Tak było, jest i będzie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po kiego licha stare,archiwalne artykuły?Tyle co dzień dzieje się w mieście,regionie i w kraju,więc jest o cym pisać.A później dziwicie się,że jest mało czytelników.No i często wiele nieaktualnych informacji.No chyba że to celowe działanie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Patrząc na motocykl,odnosi się wrażenie,że pojazd miał tylko jedno koło.Jak zatem jeździł ten motocyklista?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...