Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

W Zamościu 5,23 zł za litr benzyny. Paliwa ostro w górę

Utworzony przez rysiek, 28 grudnia 2010 r. o 19:46 Powrót do artykułu
w zamosciu maja zmowe cena!! jak ktos sie tam wybiera to sie przygotowac ostatnia szansa jadac z lublina to krasnystaw i nie dawac zlodziejom zarabiac dziwnym trafem statoil orlen lotos maja dokladnie te same ceny i o tej samej porze sa zmiany cen nie tankowac w zamosciu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
byłem ostatnio w Warszawie i dla porównania w Zamościu na Orlenie litr ON kosztował 4.79 zł. natomiast w stolicy 4.45 zł. Lublin stacja Statoil 4.69 zł może mi ktoś wytłumaczyć dlaczego jest taka rozbieżność cen, bo nie chwytam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w USA 1 litr coś koło 2 zł 30 gr. proszę poprawić jak się pomyliłem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To tankujcie do pełna na Ukrainie, waluta UAH (hrywna) stan 0,3777 PLN -0,45 % -0,0017 PLN 28.12.2010 http://waluty.onet.pl/uah-hrywna-ukraina,18910,821,2,21,1,profile-wykresy-nbp http://www.pzmtravel.com.pl/paliwa-w-europie.html benzyna bezołowiowa Pb 95 7,61 h Pb 95 8,75 h ON 6,89 h gaz płynny (LPG) 3,75 h + karnister 15L
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
To tankujcie do pełna na Ukrainie, waluta UAH (hrywna) stan 0,3777 PLN -0,45 % -0,0017 PLN 28.12.2010 http://waluty.onet.pl/uah-hrywna-ukraina,18910,821,2,21,1,profile-wykresy-nbp http://www.pzmtravel.com.pl/paliwa-w-europie.html benzyna bezołowiowa Pb 95 7,61 h Pb 95 8,75 h ON 6,89 h gaz płynny (LPG) 3,75 h + karnister 15L
dodaj do tego ŁAPÓWKI i tak się opłaca:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja ostatnio tankowałem na BP PB95 za 4,84. W Warszawie następnego dnia byłem zmuszony dotankować, znalazłem Orlen (staram się unikać, i słusznie) cena 4,99! Szok! Wyjechalem za Warszawę dotankować na BP i co? 4,64, czyli nawet taniej niż w Lublinie. I bądź tu mądry, skoro różnica w cenie wynosi 36gr na litrze...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://www.cenapaliw.pl/ http://www.stacjebenzynowe.pl/ i już!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"...– Pod koniec listopada ropa naftowa i paliwa gotowe w notowaniach międzynarodowych wyraźnie podrożały. Ropa przekroczyła poziom 90 USD, nie notowany od wielu miesięcy. Polskie firmy paliwowe dostosowują swoje cenniki do sytuacji globalnej, więc musiały zareagować – wyjaśnia Araszkiewicz." - tylko, że obecnie kupowane przez kierowców paliwa są produkowane z ropyc którą Orlen, Lotos i inne rafinerie zakupiły (zakontraktowały) kilka miesięcy temu po cenie niższej niż listopadowe 90 USD. Więc logicznie myśląc, przekroczenie kwoty 90 USD za baryłkę ropy w końcówce istopada powinno mieć wpływ na cenę paliw na stacjach w miesiącach późnowiosennych lub wczesnoletnich przyszłego roku! A to co się obecnie dzieje, czyli reakcja polskich firm paliwowych, to nic innego jak drenaż kieszeni kierowców i nabijanie sobie kasy! No ale z drugiej strony ktoś mądry wymyslił powiedzenie, że w biznesie nie ma sentymentów!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Odczuwamy skutki katastrofy smoleńskiej. I uścisku Tuska z Putinem z którego trudno będzie sie uwolnić. Wiem nazwiecie mnie moherem i już. Lecz aby zjawisko zrozumieć trzeba umieć pojmować złożone konstrukcje myślowe. A u niektórych wyborców tylko reakcja na ból. Ale gdzie jest źródło bólu a to już za dużo trzeba myśleć. A to nie myślcie tylko płaćcie. Za PIS-u cena ropy była 140 USD. A kto pamięta ile benzyna kosztowała. Ale my nazwaliśmy ich oszołomami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ms napisał:
dodaj do tego ŁAPÓWKI i tak się opłaca:)
To masz stare informacje, owszem kiedys bylo teraz jest inaczej tym razem lepiej, wiem bo niedawno bylem 3 razy (Hrebenne, Zosin) ale lapowki im mozesz dac jezeli nie chcesz stać w kolejce Mozesz mi nie wierzyc, ja wiem swoje także zapraszam na przejażdżkę na UA jezeli masz paszport Dobranoc
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
GDZIE JEST CBA ?! NALEŻY SKOŃCZYĆ Z TĄ KLIKĄ I ZMOWĄ CENOWĄ ! TŁUMACZENIA ŻE WSZYSTKIEMU WINNA JEST ZIMA I ZWIĘKSZONY POPYT NA PALIWA TO KŁAMSTWO ! WYSTARCZY POPATRZEĆ I POMYŚLEĆ - PRZECIEŻ NA DROGACH JEST MNIEJ SAMOCHODÓW NIŻ W SEZONIE WIOSNA-JESIEŃ ! GDZIE JEST QURWA C B A ?!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
na własnych nogach najtaniej i najzdrowiej a NIErządowi pokazuję wała, bo po kieszeni..... to niech się sam obmacuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jon napisał:
w USA 1 litr coś koło 2 zł 30 gr. proszę poprawić jak się pomyliłem
Gdyby tam - w stanach - tak cudowali z cenami paliwa to gwardia narodowa miałaby co robić i nie wiem czy dałaby sobie radę z protestującym narodem ! No ale oni trzymają łapę na arabskiej ropie a my robimy tam za ich posługaczy i nie mamy z tego nic ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
obywatel napisał:
na własnych nogach najtaniej i najzdrowiej a NIErządowi pokazuję wała, bo po kieszeni..... to niech się sam obmacuje. -Qurwa o co ci chodzi?!
Pomacaj się powyżej ramion - czy masz jeszcze głowę ? Jeśli jest na karku to potrzęś nią !- jak coś w niej zagruchocze ( pokula się w czaszce ) to znaczy że jeszcze niewszystko stracone - to znaczy że masz jeszcze mózg ! Więc zacznij z niego korzystać i następnym razem zanim coś napiszesz - POMYŚL ! Bo pierniczysz jak po dopalaczach ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Driver napisał:
GDZIE JEST CBA ?! NALEŻY SKOŃCZYĆ Z TĄ KLIKĄ I ZMOWĄ CENOWĄ ! TŁUMACZENIA ŻE WSZYSTKIEMU WINNA JEST ZIMA I ZWIĘKSZONY POPYT NA PALIWA TO KŁAMSTWO ! WYSTARCZY POPATRZEĆ I POMYŚLEĆ - PRZECIEŻ NA DROGACH JEST MNIEJ SAMOCHODÓW NIŻ W SEZONIE WIOSNA-JESIEŃ ! GDZIE JEST QURWA C B A ?!!!!
TAK PAJACE GLOSOWALI ZE C.B.A.ODESZLO RAZEM Z PISEM.TERAZ TO JEST PO-pierdulka a nie CBA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za PIS-u cena ropy była 140 USD. Dolary po 2 zł z groszami. A benzyna kosztowała ZNACZNIE MNIEJ NIŻ OBECNIE w TUKKOLANDII.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...